اجاره و فروش چهارپایه های داربستی ویژه داربستان

اجاره و فروش چهارپایه های داربستی ویژه داربستان

چهار پایه داربستی مدولار پیکو ابزار حرفه ای ها دارنده گواهینامه کیفیت اروپا دارای گواهی سلامت ایمنی از شرکت بین المللی phq مزایای کاربردی چهارپایه های پیکو: 1- بدون نیاز به ابزار و نصاب حرفه ای و در زمانی کمتر از 5 دقیقه مونتاژ و دمونتاژ می شود. 2- سبک بوده و به راحتی قابل جابجایی است. 3- با دو لایه رنگ کوره ای پوشانده شده و از عبور جریان الکتریسیته جلوگیری میکنند 4- عرشه ها در ارتفاع های مختلف 40 سانتیمتر به 40 سانتیمتر قابل تنظیم است و استفاده کننده میتواند ارتفاع عرشه ها را بر اساس نیاز خود تنظیم کند. 5- عرشه های فولادی و مقام آن، در برابر بارگزاری تا 500 کیلوگرم مقاومت خواهد دارد.

استفاده از داربست به عنوان جایگزین دائمی

استفاده از داربست به عنوان جایگزین دائمی

داربست دارای بسیاری از کاربردها است و برای تامین نیازهای زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. داربست ها به عنوان یک راه حل موقت در فرایندهای مختلف از ساخت و ساز تا تبلیغات استفاده می شوند. به غیر از استفاده موقت آنها در بخش های مختلف، داربست ها می توانند در ساخت و پشتیبانی از انواع ساختمان های پایدار و دائمی مورد استفاده قرار گیرند.

چرا گریتینگ های فولادی برای دیوارها و پارتیشن ها استفاده می شوند؟

چرا گریتینگ های فولادی برای دیوارها و پارتیشن ها استفاده می شوند؟

تزئینات داخلی و خارجی در طی دهه گذشته به طور چشمگیری پیشرفت کرده است و طیف گسترده ای از منابع را در طرح های خود ادغام کرده است. این شامل استفاده از اقلام روستایی و بازیافتی که در تنظیمات صنعتی و عتیقه یافت می شود، در طراحی هایی که مدرن، حداقل و جذاب هستند. امروزه، چشم انداز و معماران ساختمان، مواد خود را مانند مشبک های فولادی، چوب و فلزات به طرح های خود، برای کار خود را به ایستادگی کردن از هنجار. این طرح ها در نظر گرفته شده است تا هر دو تجدید نظر بصری، و همچنین ارائه یک مزیت عملکردی.

تاریخچه مهندسی عمران

تاریخچه مهندسی عمران

از آغاز وجود بشر مهندسی یک نمود از زندگی بوده‌است. اولین تمرین‌های مهندسی عمران ممکن است از ۲۰۰۰ تا ۴۰۰۰ قبل از میلاد مسیح در مصر باستان و بین‌النهرین، وقتی انسان کوچ نشینی را ترک کرد آغاز شده باشد، که بنابر علت نیاز به ساختمان برای پناهگاه بوده‌است. در این مدت حمل و نقل به به طور فزاینده مهم شد و موجب پیشرفت چرخ و کشتیرانی شد، ساختار اهرام در مصر (در حدود ۲۵۰۰ تا ۲۷۰۰ سال پیش از میلاد مسیح) می‌تواند به عنوان اولین سازه‌ی پی ریزی شده در نظر گرفته شود.

اولین سرویس هوشمند کوتاه کننده لینک برای صنعت ساختمان و داربست

اولین سرویس هوشمند کوتاه کننده لینک برای صنعت ساختمان و داربست

شاید تا کنون سرویس های کوتاه کننده لینک زیادی را دیده باشید اما داربستان این سرویس را با هدف استفاده برای لینک های مرتبط با صنعت ساختمان و داربست راه اندازی کرده است .

آگهی ها

راک سمپلز ایران
  • ساختمان
  • 1069
  • ویژه
اتوبار و باربری آیتن تهران
  • ساختمان
  • 1078
  • ویژه
منوی سریع