اطلاعات تماس استاد کاران و خدمات دهندگان در حوزه داربست و ساختمان بی واسطه در اختیار شما

اطلاعات تماس استاد کاران و خدمات دهندگان در حوزه داربست و ساختمان بی واسطه در اختیار شما

یکی از بخش های جدید داربستان که به تازگی بروز رسانی گردیده بخش درخواست های داربستان می باشد شما می توانید از این بخش برای مثال استاد کار داربست و یا شرکت خدماتی خود را در حوزه داربست و ساختمان پیدا کنید .

چگونه یک شرکت داربستی را انتخاب کنیم ؟

چگونه یک شرکت داربستی را انتخاب کنیم ؟

وقتی که می خواهیم یک شرکت داربستی را برای خدمات داربست انتخاب کنیم اعتقاد بر این است که همه آنها مشابه هم هستند در حقیقت هم همه آنها خدمات اساسی داربست ارائه می دهند . عوامل متعددی وجود دارد که کیفیت یک شرکت داربستی را مشخص می کند : ایمنی، استانداردهای کیفیت، بیمه، آموزش، تجربه و بودجه. همیشه ما برای انتخاب اجناس زندگی برای صرفه جویی در هزینه و وقت سعی می کنیم بهترین را انتخاب کنیم این برای انتخاب پیمانکار داربست نیز صادق است شما می خواهید بهترین کیفیت کار را در کمترین زمان انجام دهید پس نیاز دارید تا جایی قابل اطمینان برای شما فراهم شود تا بتوانید با خیال راحت در آنجا انتخاب کنید .

۵ ویژگی مهم یک نرم‌افزار خوب مدیریت پروژه ساخت و ساز از زبان تسکولو

۵ ویژگی مهم یک نرم‌افزار خوب مدیریت پروژه ساخت و ساز از زبان تسکولو

ابزارهای مدیریت ساخت و ساز در اسم‌ها و شکل‌های مختلفی وجود دارن. گاهی اوقات به اونها نرم‌افزار مدیریت ساخت و ساز می‌گن یا مدیر پروژه کاپیتال یا سیستم اطلاعاتی مدیریت پروژه. اما مهم نیست چه اسمی روی اونها باشه. این ابزارها به مالکان پروژه و پیمانکاران کمک می‌کنند که کار ساخت و ساز رو آسونتر کنند. همینطور به مدیران ساخت و ساز کمک می‌کنند تا پروژه‌های بزرگ رو به راحتی مدیریت کنند. در حال حاضر پلتفرم‌های زیادی در بازار وجود دارن که شاید انتخاب رو برای شما سخت کرده باشه. به همین خاطر مهم‌ترین معیارهایی که باید هنگام انتخاب یک پلتفرم مدیریت پروژه مدنظر داشته باشین براتون فهرست کردیم.

با وجود شناخت  برنامه های کاربردی و اهمیت آنها، اکثر شرکت ها از آنها برای آموزش ایمنی استفاده نمی کنند

با وجود شناخت برنامه های کاربردی و اهمیت آنها، اکثر شرکت ها از آنها برای آموزش ایمنی استفاده نمی کنند

اگر چه بسیاری از شرکت های ساختمانی اذعان می کنند که برنامه های کاربردی و داده ها می توانند برای آموزش ایمنی مفید باشند، تنها 26 درصد از نرم افزار و یا یک برنامه تلفن همراه استفاده می کنند، طبق اطلاعات JBKnowledge که توسط بیمه کسب و کار اشاره شده است فقط بیش از نیمی از (52٪) شرکت های ساختمانی گزارش دادند که هیچ برنامه کاربردی تلفن همراه جهت ایمنی را استفاده نمی کنند، در حالی که 37٪ اطلاعات ایمنی را با استفاده از صفحات گسترده جمع آوری می کنند.

برج های داربست ترلیس روش نوین دیگر برای اجرای داربست استاندارد

برج های داربست ترلیس روش نوین دیگر برای اجرای داربست استاندارد

در صنایع مختلف جهت انجام فعالیتهای گوناگون از داربست استفاده می گردد .استفاده از این داربست ها بخصوص در انجام پروژه های صنعتی نقشی کلیدی را ایفا میکند . این نقش به حدی موثر است که انجام بسیاری از فعالیتها بدون وجود داربست را غیر عملی می نماید شایان توجه است که از مهمترین کاربردهای برپایی داربست انجام کار در ارتفاع می باشد . داربست بندی به دلیل اینکه زمینه ساز انجام کار در ارتفاع برای کارگران می باشد . می تواند زمینه ساز بروز حوادث شغلی مربوط به کار در ارتفاع گردد .

داربست های نوین به جای سيستم داربست سنتی و قديمی در ايران

داربست های نوین به جای سيستم داربست سنتی و قديمی در ايران

همه ساله بيشترين ميزان مرگ و مير در حوادث كاري مربوط به كارگراني است كه در حال استفاده از داربست هستند . متأسفانه اصرار در استفاده از سيستم داربست سنتي و قديمي در ايران و عدم استفاده از روشهاي جديد و متداول روز دنيا موجب خسارات جبران ناپذيري در اين عرصه شده است .

لزوم بازنگری در قوانین بلند مرتبه سازی و نمای شیشه‌ای در ساختمان‌ها

لزوم بازنگری در قوانین بلند مرتبه سازی و نمای شیشه‌ای در ساختمان‌ها

مشاور معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: امروزه در کشورمان از شیشه در نمای ساختمان بسیار استفاده می‌شود، اما علم استفاده از پوسته‌های شیشه‌ای در ساختمان رعایت نمی‌شود.

نرده باغ و ویلا

نرده باغ و ویلا

امروزه داشتن یک باغ یا ویلا برای بسیاری از خانواده ها به یک امر عادی تبدیل می شود و مردم برای اینکه حداقل یک روز در هفته از شلوغی و هوای آلوده شهرها دور باشند سعی میکنند یک باغ یا ویلای حتی کوچک در خارج از شهر و در هوایی ایده آل داشته باشند.

آگهی ها

داربست فوری
  • داربست
  • 142
  • ویژه