ضرورت داشتن گواهینامه فنی و حرفه ای کارگران داربست بندی
ضرورت داشتن گواهینامه فنی و حرفه ای کارگران داربست بندی

یکی از نکات ضروری کارگران داربست بند داشتن گواهینامه فنی و حرفه ای می باشد . پیمانکاران داربست باید به این نکته توجه داشته باشند که نداشتن این گواهینامه برای کارگران زیر مجموعه خود در زمان بروز حوادث ممکن است مشکلات جدی برای آنها به وجود بیاورد ، لازم به ذکر است که گواهینامه فنی و حرفه ای معادل مجوز برای کارگران می باشد.

کارگران لازم است قبل از استخدام در پیمانکاران داربست نسبت به دریافت گواهینامه فنی و حرفه ای اقدام کنند البته متاسفانه به دلیل اینکه داربست بندی جز مشاغلی نیست که در فنی و حرفه ای برای آن مجوز صادر شود لذا باید با کارشناسان فنی و حرفه ای در این خصوص مشورت کنید تا شما را برای دریافت این گواهینامه راهنمایی کنند.

اهمیت این موضوع به حدی می باشد که اگر کارگر در زمان داربست بندی برای پیمانکار داربست دچار حادثه شود و گواهینامه ای نداشته باشد می تواند خسارتهای جبران ناپذیری برای پیمانکار داربست به وجود بیاورد .

کارگر داربست باید از حقوق قانونی خود آگاهی داشته باشد و پیمانکار داربست نیز باید قبل از هر کاری از قوانین اطلاع داشته باشد که در آینده دچار مشکل نشود.

پنجشنبه, 02 بهمن 1399
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شکوری
1487
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی وطن دوست
6013
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2357
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی