انتخاب استادکار برتر داربست سال 1398
انتخاب استادکار برتر داربست سال 1398

صنعت داربست در ایران سالها مشکلات فراوانی را تجربه کرده است و شاید با تولد داربستان برخی از مشکلات این حوزه کم رنگ تر شده است . از سال 97 داربستان تصمیم گرفت تا با حمایت بیشتر از کارگران صنعت داربست استادکاران برتر داربست را معرفی کند تا شاید انگیزه ای برای آنها جهت ادامه راه وجود داشته باشد و البته تاثیر خوبی هم داشته است .

سال گذشته سه استادکار کار برتر معرفی شدند و با هرکدام از آنها مصاحبه به عمل آمد و هر کدام از دغدغه های خود در این صنعت گفتند و تندیس استادکار برتر داربست به آنها اهدا گردید.

امسال نیز داربستان سعی کرده است در این شرایط سخت باز هم استادکار برتر سال را معرفی کند تا برای کارگران این حوزه انگیزه ایجاد شود . بیماری کرونا تاثیر بسیار گسترده ای در کسب و کارهای تمام کشور گذاشته است و از طرفی دیگر جهان را متاثر خود کرده است . کرونا بسیاری از کارگران صنعت داربست را بیکار کرده است و ضرر زیادی را به پیمانکاران این حوزه وارد کرده است . داربستان نیز متاثر همین شرایط بوده است البته از ابتدا بدون هیچ حمایتی تا به این لحظه فعالیت خود را ادامه داده است ولی شاید حمایت از کارگران و شرایط آنها همیشه دلخوش راه داربستان بوده است تا در این مسیر بسیار سخت پا برجا بماند.

شرایط ثبت نام در جشنواره انتخاب استادکار برتر داربست سال 1398 می توان به حداقل یک سال کار در زمینه نصب داربست و داشتن گواهینامه معتبر اشاره کرد و هر کدام از استادکاران و یا کارگرانی که نکات ایمنی را در انجام پروژه ها رعایت می کنند امتیاز بالاتری خواهند داشت داشتن گواهینامه ایمنی امتیاز محسوب خواهد شد.

کارگران و استادکاران لازم است در صفحه درخواست داربستان اطلاعات خود را تکمیل و گزینه درخواست کارگر یا استادکار برتر را بدهند سپس فیلمی از خود که در حال بستن داربست هستند را برای داربستان ارسال کنند زیرا بخشی از امتیاز آنها از طریق رای دنبال کنندگان پیج داربستان در اینستاگرام خواهد بود در صورتی که فیلمی ارسال نشود امتیازی از این بخش دریافت نخواهند کرد.

برای اطلاعات بیشتر از جشنواره انتخاب استادکار برتر داربست به صفحه این جشنواره در وبسایت داربستان مراجعه کنید.

شنبه, 23 فروردین 1399
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست ارزان فوری
7374
تهران
داربست فلزی ایران توسعه
8663
هرمزگان
داربست فلزی ایران توسعه

نصب انواع داربست ساختمانی صنعتی مراسمی و.....

داربست فلزی شکوری
1256
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی صفائی
629
مرکزی
داربست فلزی صفائی

اجاره و نصب داربست اراک و حومه

داربست فلزی میلاد
767
اصفهان
داربست فلزی میلاد

داربست فلزی میلاد در کاشان