قیمت عادلانه خدمات داربست ایمنی و کیفیت را افزایش می دهد
قیمت عادلانه خدمات داربست ایمنی و کیفیت را افزایش می دهد

 

به گزارش داربستان ؛ یکی از مشکلات اصلی شرکت های خدمات داربستی قیمت خدمات آنها می باشد در سالهای اخیر با بالا رفتن نرخ تورم روند قیمت گذاری این خدمات تغییری نکرد متاسفانه نرخ اتحادیه ها نیز عملی نمی شود به این دلیل که برخی از شرکت ها با قیمت بسیار پایین تری این خدمات را انجام می دهند و باعث می شود تا مشتری قیمت واقعی خدمات را دریافت نکند و همیشه برای دریافت خدمات ارزان تر استعلام های مختلف را بگیرد و پایین ترین را انتخاب کند.

با صحبت هایی که با شرکت های مختلف داربستی شده است آنها از این قیمت پایین نگران هستند و می گویند: واقعا حتی در بعضی از موارد به سود هم نمی رسیم مثلا فرض کنید هزینه یک ساختمان 5 طبقه حدود پنج میلیون می شود که با قیمت های فعلی دستمزد کارگر و استادکار و ... چیزی برای شرکت باقی نمی ماند و ناچار است که بیکار شود.

ایمنی و کیفیت

یکی از مواردی که همیشه باید برای انجام هر کاری در نظر داشت ایمنی و کیفیت است متاسفانه در سالهای اخیر به دلیل متغیر بودن قیمت ها و کیفیت پایین پروژه ها حوادث ناگواری به وجود آمده است . لزوم قیمت گذاری دقیق و رعایت قوانین توسط شرکت ها از یک سو و از سوی دیگر شرکتهایی که بدون مجوز کار می کنند به مشکلات قیمت دامن میزنند و کار را برای شرکتهای مجوز دار سخت تر می کنند .

قطعاً اگر مشکلات فوق حل شود و کارگران و.استادکاران بتوانند دستمزد واقعی خود را بگیرند هم دقت لازم را برای کار کردن دارند و شرکت ها نیز می توانند نیازمندیهای اولیه ایمنی را برای اجرای پروژه ها تهیه کنند.

داربست بندی یکی از مشاغل پر خطر است ولی متاسفانه هروز شاهد کمتر شدن دستمزد این قشر زحمتکش هستیم و باید فکری در این خصوص صورت گیرد و اولین شرط آن قیمت گذاری مناسب که با نظارت کامل باشد  وبا شرکت های بدون مجوز و متخلف برخورد جدی شود.

قیمت عادلانه خدمات داربست ایمنی و کیفیت را افزایش می دهد

 

دوشنبه, 29 فروردین 1401
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شکوری
1487
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی وطن دوست
6013
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2357
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی