چرا هنگ کنگ آخرین مرز طرفداران داربست های بامبو می باشد ؟
چرا هنگ کنگ آخرین مرز طرفداران داربست های بامبو می باشد ؟

چرا هنگ کنگ آخرین مرز طرفداران داربست های بامبو می باشد ؟

داربست های بامبو ساخته شده است هنگ کنگ، اما کار آنها اغلب بی توجه است. ما یک تجارت باستانی را در یک موقعیت نامناسب توصیف می کنیم.

قدرت، مهارت و مهمتر از همه، هوش  به عنوان یک شاخص برای هنرمند بامبو است، ساختن شبکه های پیچیده از دیوارهای بلند آسمان و سیستم های سازمانی که به اندازه کافی قدرتمند است تا یک لژیون کارگران ساختمانی را نگه دارد.

هنگ کنگ آخرین مرز بامبو

که در آن ساختمان های بلند و لاغر روزانه شلیک می کنند، بیش از پنج میلیون میله بامبو، هر 6 تا 7 متر طول، هر سال توسط صنعت ساخت و ساز استفاده می شود.

اما آینده کسب و کار بامبو به دلیل  کاهش عرضه مواد اولیه - که ارزان تر و مخربتر از فلزات است، همچنان بی ثبات است.
 
اما لی فوکینین، کارشناسی ارشد و همکارانش، آنسون یان و لئو همکاری، این حرفه ای است که هیچ کس دیگر ندارد.
 
تماشای این سه نفر به طرز محرمانه ای از یک قطب بامبو برای تزیین وابستگی بیشتر به وب در حال رشد، تنها می تواند تعجب کند که چند سال تمرین برای یادگیری ساخت ساختاری از بامبو صرف شده است.
لوا 32 ساله است که برای شش ساله یک اسکایپ بوده است توضیح می دهد: "این فقط یادگیری بامبو مصنوعی با هم نیست." اغلب اوقات فیزیک و قوانین وزن شناخته می شود. "اکثر تمرین ها در واقع یادگیری ساخت [سیستم عامل های بامبو] هستند که به اندازه کافی امن و قوی برای نگهداری کارکنان ساختمانی در تمامی سایت های مختلف قابل تصور است."
 
تمام سه دارنده ماهر برای یک شرکت مربوط به تعمیر و نگهداری کار می کنند، اغلب در طول ساعت های غیر حساس، همیشه با یک سیگار بین دندان ها کار می کنند.
 
یان، 31 ساله، جوان ترین و کم تجربه ترین سه نفر که پدر به دو فرزند است، مسئولیت کارهایی مانند اندازه گیری و برش بامبو است. لی، 39 ساله که بیش از یک دهه است که دارنده آن بوده است، مسئولیت عکس بزرگتری دارد. این کار او طراحی ساختار کلی است.
 
لی گفت: "سخت ترین افراد [برای ساختن] برای نشانه های بزرگ نئون آویزان در خیابان ها هستند." "سخت است که آن را دور بچرخانیم و [مستقیما] یک لنگر مستقر کنیم."
 
جابز، هر دو بزرگ و کوچک، به طور مرتب - در جنگل های بتونی هنگ کنگ، جنگل های بامبو گاهی اوقات تنها گزینه ای برای بسیاری از کارهای تعمیر و نگهداری است. کارگران می توانند مواد نسبتا پر سر و صدا را در اطراف پیچ و خم های گسترده و نزدیک ساخته شده ساختمان های شهر برش داده و شکل دهند.
 
برای لاو، کسب و کار بامبو جالب تر از سایر مشاغل ساخت و ساز است. اما، او می گوید، ماه های تابستان زمانی که درجه حرارت افزایش می یابد، کار در گرما گرم می تواند خسته کننده. بیمارانی که اغلب در زمان ساعات شبانه ساکن هستند، اغلب باید کار کنند.
 
لاو و همکارانش بخشی از یک حرفه کوچک است. طبق گزارش هیئت ثبت نام کارگران ساختمانی، در حال حاضر حدود 1771 داربست بامبو ثبت شده وجود دارد و حدود 200 شرکت داربست در شهر فعالیت می کنند.
 
اما سیاست های دولتی مردم را دلسرد کرده است که به کسب و کار بامبو بپیوندند.
 
گفت: "در گذشته ما مردم را به صنعت با کلمه ای از دهان - از طریق یک دوست و یا دارنده دوستان کمک کرد تا کسی که می دانست که آنها می تواند تحت آموزش قرار گیرد، گفت:" بنابراین یو هو، مدیر Wui Fai Holdings، عضو هیئت تجاری بازرگانان اسکاتلند هنگ کنگ و کوولون و دارنده بیش از 30 سال.
 
"اکنون اکثر [تازه کاران] باید با شورای صنایع ساختمانی هنگکنگ [برای مجوزشان] آموزش ببینند. این بسیار سخت است، زیرا [جوانان] تجربه زیادی در دست ندارند، حتی اگر آنها مجوز خود را دریافت کنید. "
 
CIC سالانه آموزش رایگان داربست بامبو را برای نوجوانان و یک دوره 100 روزه برای بزرگسالان انجام می دهد.
 
تمام کارآموزان باید تست تجارت متوسط ​​را کسب کنند و مجوز خود را کسب کنند. افراد تازه کار فقط 350 دلار هنگ کنگ در روز کسب می کنند، در حالی که دستان قدیمی می توانند در هر ماه 10 هزار دلار هزینه داشته باشند.
 
کارکنان تنها مشکل نیستند. با وجود مزیت های منحصر به فرد آن به عنوان یک داربست، بامبو با کیفیت نیز برای پیدا کردن سخت تر است.
 
در سال های اخیر، تعدادی از واردکنندگان بامبو صرفا به تعداد انگشت شماری رفته اند.
 
در اصل، بامبو - که پس از سه سال به بلوغ به طور طبیعی گسترده و ضخیم و مناسب برای داربست ها بالغ می شود - از منطقه Xiaoxing در گوانگدونگ آمد. اما در طول دو دهه گذشته شرکت ها مجبور به گوانگزی و گیلین بودند، گفت: بنابراین. ترس این صنعت این است که تأمین منابع روزانه به دلایل زیست محیطی و تحریم های صادراتی بسته شود. تلاش برای وارد کردن بامبو از تایلند یا تغییر دادن به بامبو مصنوعی یا پلاستیکی تا کنون ناموفق بوده است.
 
بنابراین چند سال پیش، هنگامی که دولت برلین یک تیم را از شرکت خود به یک کنفرانس صنعت دعوت کرد، به یاد می آورد.
 
هنرمندان بامبو هنگ کنگ مانند هنرمندان بیشتر نسبت به کارگران ساختمانی رفتار می کردند، چرا که آنها برای یک نماینده آلمانی طراحی شده بودند.
 
اما در هنگ کنگ، مردم می بینند که بامبو به عنوان مواد عقب مانده در یک محیط فوق العاده مدرن - آنها اغلب با محبوبیت خود را ناراحت.
 
"[جنگل بامبو] یک صنعت سنتی است، بنابراین قوانین بیش از حد وجود ندارد،" So. "قدرت بامبو اغلب به واسطه چشم های بیماران با تجربه و با استفاده از وزن بدن ما آزمایش می شود."
 
بنابراین احساس می کند که حرفه او اغلب اشتباه گرفته شده است. او گفت: "این یک حرفه حرفه ای با درجه پایین است و اغلب به عنوان بسیار خطرناک به تصویر کشیده شده است."
 
در سال گذشته، 24 حوادث ساخت و ساز وجود داشت که تنها سه نفر آن را یک فرد در حال سقوط از داربست بامبو بود.
 
"صادقانه بگویم، تصادفات بعید به نظر می رسد، اگر شرکت ها تجهیزات ایمنی را برای کارگران خود فراهم می کنند و در نظارت ایمنی کوشا هستند."
 
او افزود که در صورت فروپاشی داربست، میلههای آهن باعث آسیب بیشتر نسبت به بسیار بامبو سبکتر میشوند.
 
او گفت: "ما افتخار می کنیم که ما انجام می دهیم. این یک تجارت باستانی است که بسیار مفید است، اما این نیز یک نوع هنر است." "مکان هایی وجود دارد که هنوز هم از تخته های بامبو استفاده می کنند مانند ما در هنگ کنگ - حتی در چین.
 
"اگر ما از مهارت و دانش قدردانی نکنیم، روزی ناپدید خواهد شد."

"بیش از 1751 استادکار داربست بامبو در هنگ کنگ فعالیت می کنند"

یکشنبه, 13 آبان 1397
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
نصب و اجرای داربست و کفراژ در اسرع وقت و پذیرفتن کارهای متری
119
تهران
نصب و اجرای داربست و کفراژ در اسرع وقت و پذیرفتن کارهای متری

نصب و اجرای داربست و کفراژ در اسرع وقت و پذیرفتن کارهای متری و شرکتی با اکیپ مجرب

دستکش کار و داربست بندی
121
تهران
دستکش کار و داربست بندی

تولید کننده انواع دستکشهای کار ۰۹۱۲۲۳۶۱۴۹۸

دستکش کار و داربست بندی
121
تهران
دستکش کار و داربست بندی

تولید کننده انواع دستکشهای کار ۰۹۱۲۲۳۶۱۴۹۸

دستکش کار و داربست بندی
121
تهران
دستکش کار و داربست بندی

تولید کننده انواع دستکشهای کار ۰۹۱۲۲۳۶۱۴۹۸

داربست فلزی شهرک غرب
346
تهران
داربست فلزی شهرک غرب

نصب سریع و آسان و منصف در تمام نقاط ایران نصب انواع داربست پروژه های کوچک و بزرگ و برج ها نصب راه پله در گود و زیر بتونی و کفراژ های بزرگ عضو اتحادیه داربست فلزی با بیش از 15 سال سابقه کاری

داربست فلزی اوج
256
هرمزگان
داربست فلزی اوج

داربست فلزی اوج میناب،جاسک،چابهار تا سیستان و بلوچستان هم می توانیم خدمات دهیم.

پارت فوم آکوستیک
283
تهران
پارت فوم آکوستیک

پارت فوم مجموعه ای است که از 1385تا کنون بر روی عایق های صوتی، حرارتی ، برودتی ، فوم ها و چسب های مصرفی و صنعتی فعالیت داشته است. و از سال 1392 به صورت تخصصی در زمینه ارایه محصولات آکوستیک با کیفیت بالا وقیمت مناسب فعالیت نموده است. افتخار ما این است که بسیاری از محصولات پارت فوم در زمینه آکوستیک برای اولین بار در ایران تولید شده است و توانسته ايم نیاز بازار داخلی را از محصولات خود تامین نماییم. فوم لوله داربستی - ضربه گیر لوله داربست

داربست نما پایدار
3652
تهران
داربست نما پایدار

داربست ارزان با بیمه مسئولیت

داربست فلزی علی
334
آذربایجان غربی
داربست فلزی علی

خدمات اجاره و نصب داربست ماکو

داربست ماکو
934
آذربایجان غربی
داربست ماکو

اجاره و نصب داربست فلزی در ماکو

داربست سازه کاران
432
تهران
داربست سازه کاران

اجاره داربست خرید داربست فروش داربست نصب داربست

توليد كننده پيچ اتومات داربستی
2724
آذربایجان غربی
توليد كننده پيچ اتومات داربستی

توليد كننده پيچ اتومات داربستي ماد فولاد توليد كننده پيچ اتومات داربستي بالاترين كيفيت در بازار محصول تهيه شده از مفتول هاي استاندارد پيچ با گريد هاي ١٠٠٨ و ١٠١٠ انيل فسفات شركت ايروف محصول كاملا يكدست و رزوه عميق و استاندارد كه عمر محصول را تا دو برابر افزايش ميدهد

داربست رضایی
294
گلستان
داربست رضایی

اجاره و نصب داربست در گرگان

داربست فلزی فراز بست
3940
خراسان رضوی
داربست فلزی فراز بست

داربست فلزی فراز بست در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد با نازلترين قيمت و در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

داربست فلزی میشو سیس
6503
آذربایجان شرقی
داربست فلزی خورشیدی اراک
779
مرکزی
داربست فلزی خورشیدی اراک

داربست خورشیدی،اراک،با بیش از ۳۰ سال سابقه کار ،اولین داربست استان مرکزی

داربست فلزی سرلک
634
تهران
داربست فلزی سرلک

آدرس انبار۱؛ میدان قیام خ مولوی کوچه رضا آزادی بن بست شیرزاد آدرس انبار ۲؛ سه راه آذری خیابان سبحانی گاراژ حاجیان آدرس شرکت .کارگر جنوبی خیابان زربافیان کوچه توکلی پ ۲ با مدیریت سرلک

داربست فلزی سعيد
7682
زنجان
داربست فلزی سعيد

داربست سعيد اولين ارائه دهنده خدمات داربست در استان زنجان

داربست فلزی علیجانی
1847
گیلان
داربست فلزی علیجانی

داربست علیخانی از سال 92 فعالیت خود را در استان گیلان آغاز کرده است و تا به حال پروژه های مختلفی را با موفقیت اجرا کرده اند.

داربست فلزی هادیان
2858
اصفهان
داربست فلزی هادیان

خدمات نصب و اجاره داربست در اصفهان و شاهین شهر

فولاد جهان مهر
1400
تهران
فولاد جهان مهر

شرکت فولاد جهان مهربا هدف تهیه و تأمین مقاطع آهن و فولاد مورد نیاز صنایعنفت،گاز،پتروشیمی،فولاد، نیروگاه‌ها،شرکتها وپروژه های ساختمانی...با اتکا به لطف خداوند و همکاری نیروهای متعهد و پرسنل مجرب، از سال 1350شروع به فعالیت نموده است. این شرکت افتخار همکاری با شرکتها و نهادهای زیر را دارد: 1ـ عضویت در وندور لیست شرکتهای نفت و گاز پارس (POGC)، شرکت ملی نفت ایران(NIOC)، 2ـ همکاری با کلیه شرکتهای نفتی ، ساختمانی و شرکتهای وابسته به وزارت راه و شهرسازی

داربست فلزی محسن
2112
لرستان
داربست فلزی محسن

خدمات نصب و اجاره داربست در خرم آباد توسط اکیپ مجرب

داربست فلزی مرکزی
854
لرستان
داربست فلزی مرکزی

داربست فلزی مرکزی درخدمت همشهریان .نصب بنر تبلیغاتی،کفراژ،طاق نصرت،پروژهایی بزرگ و کوچک،چهارپایه

داربست فلزی عرش
6518
کرمانشاه
داربست فلزی عرش

ارایه کلیه خدمات داربست از قبیل نما, تجارب, زیربتن, کفراژو صنعتی توسط اکیپ بیمه شده

داربست فلزی ارم
1682
گیلان
داربست فلزی ارم

نصب و اجرای داربست با استادکاران ماهر در سریع وقت و بهترین کیفیت

صنعت ساختمان و داربست
1363
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی

داربست مهدی
6887
خراسان جنوبی
داربست مهدی

داربست و تجهیز بتن مهدی اجاره و خرید و فروش کلیه لوازم نو و دست دوم

داربست آسمان
3322
زنجان
داربست آسمان

نصب داربست فلزی، کفراژ بندی، داربست جهت اجرای تابلو، کار در ارتفاع (نماشویی، ترمیم نما)، کلیه تعمیرات جزئی و کلی داخل و خارج ساختمان، فنس کشی

 چدن ریزان پیشرو
5819
تهران
چدن ریزان پیشرو

تولید انبوه بست و اتصالات داربست فلزی

داربست فلزی پارسیان
6256
بوشهر
داربست فلزی پارسیان

تجهیزات داربست بند،شرایط پرسنل و دستورالعمل های ایمنی خاص داربست بند می باشد.که با رعایت این اصول علاوه بر برپا نمودن داربست مناسب ایمنی نیز رعایت خواهد شد.

داربست فلزی محمدرضا
875
تهران
داربست فلزی محمدرضا

داربست فلزی محمدرضا(شبانه روزی) داربست فلزی در شهرقدس با بیش از 30 سال سابقه در صنعت داربست ساختمان و کوله باری از تجربه این افتخار را دارد تا در خدمت مردم محترم در استان وشهر تهران باشد و بیشترین مشتریان خود را از طریق جمعی از مشتریان راضی و تبلیغات لفظی آنها تا به امروز به دست آورده است. خدمات این شرکت عبارتند از: - نصب داربست فلزی در ساختمان ها و برج های بلند - اجرا ونصب داربست جهت کارهای صنعتی همانند:سکوهای نفتی,اسکله,سیلو,پالایشگاه و... - اجرا ونصب داربستهای زودبست,کفراژبندی,زیربتن,داربست های نمایشگاه ها همراه باچادر,سوله,حفاظ,پیچ ورولپلاک و... - اجرا ونصب داربست در مترا ژهای بالا در استان وشهر تهران -اجرای داربست فلزی بنرهای تبلیغاتی -اجرای داربست فلزی سالن های خیمه ای -اجرای داربست فلزی طاق نصرت و ایستگاه صلواتی -ارسال اکیپ داربستی به سایر شهرهای کشور به منظور پروژه های بزرگ 09216266372/09175240703 سید جواد رضانژاد09362191788,

داربست فلزی پاکدشت
8126
تهران
داربست فلزی پاکدشت

نصب انواع مختلف داربست ساختمان هیئت. ساختمان.سوله.بنرهای.تبلیغاتی.۴پایه چرخدار و ثابت..زیربتن

منو سریع