استفاده از داربست به عنوان جایگزین دائمی
استفاده از داربست به عنوان جایگزین دائمی

استفاده از داربست به عنوان جایگزین دائمی

داربست دارای بسیاری از کاربردها است و برای تامین نیازهای زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. داربست ها به عنوان یک راه حل موقت در فرایندهای مختلف از ساخت و ساز تا تبلیغات استفاده می شوند. به غیر از استفاده موقت آنها در بخش های مختلف، داربست ها می توانند در ساخت و پشتیبانی از انواع ساختمان های پایدار و دائمی مورد استفاده قرار گیرند. این ساختارها می توانند شامل کارگاه های مبله برای ساختمان ها و ادارات که کاملا کاربردی باشند. علاوه بر این، داربست ها همچنین می توانند برای ساخت سیستم عامل ها، مسیرها و پل ها برای حوادث، دسترسی و حتی در صنایع استفاده شوند. پله ها، پل ها، کف های فضای باز، دکور داخلی و راه های دسترسی برای نگهداری ساختمان، فقط چند نمونه است. در اینجا چند استفاده دائمی و نیمه دائمی از داربست ها و به همین دلیل آنها یک انتخاب بهتر هستند

.

پله ها و راه پله ها

راه حل های دائمی ساختمان:
پله ها و راه پله ها:
داربست ها می توانند برای ساخت یک قاب پیچیده پایدار و ایمن برای حمایت از پله های تک و چند طبقه استفاده شوند. این راه پله ها را می توان برای استفاده دائمی (و یا بلند مدت) نصب کرد، با ثبات در حمل بارهای سنگین و استفاده ثابت. این پله ها می توانند یا پله های تک ردیف یا پله های متعدد ردیفی باشند که منجر به چندین سطح می شود. داربست همچنین می تواند برای ساخت پله های در فضای باز به نقاط دیگر ورود، برای ارائه یک راه حل ورود در دراز مدت  باشد.

دسترسی خارجی - تعمیر و نگهداری:

استفاده از داربست در تعمیر و نگهداری برای ساختمان ها به مدت طولانی بوده است. آنها (و هنوز هم) برای تمیز کردن بیرونی پنجره ها و پانل های شیشه ای بزرگ در ساختمان های بزرگ استفاده می شود. شایع ترین استفاده در نگهداری با داربست های معلق است. اینها سیستم های خدماتی هستند که از قاب نصب شده روی سقف یک ساختمان معلق هستند. با پشتیبانی از کابل هایی که می توانند بارهای سنگین را تحمل کنند، این سیستم عامل ها می توانند به صورت عمودی حرکت کنند تا به راحتی بتوانند از محیط های ساختمان استفاده کنند. به غیر از نوع معلق، سیستم عامل در فضای باز می تواند با استفاده از داربست ها برای دسترسی به ساختمان های خارجی که در سطح زیاد نیستند، نصب شود.

راههای صنعتی

راههای صنعتی:
اکثر صنایع به دنبال راه حلهای کفپوش هستند که مقرون به صرفه هستند، نیاز به نگهداری کمتری دارند و می توانند برای مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرند. مانند مازانین طبقه، داربست ارائه یک ساختار قابل اعتماد و پایدار است، ایده آل برای استفاده در فضای باز. این طبقه ها می توانند با فولاد، فولاد ضد زنگ یا سیستم های آلومینیومی نصب شوند تا مقاومت آنها در برابر خوردگی و مقاومت افزایش یابد. این ساختمان ها می توانند وزن بسیار زیادی را تحمل کنند، در حالی که به طور کامل نصب شده اند، که برای استفاده صنعتی مناسب است.

پل ها و مسیرها

پل ها و مسیرها:

با اثبات ثبات و قابلیت اطمینان در اثبات یک پلت فرم قوی و ایمن، داربست ها قاب های ایده آل برای پل ها و مسیرها را ایجاد می کنند. بر اساس مواد استفاده شده، این سازه های داربست می تواند در شرایط مختلف از مسیرهای داخل ساختمان تا پل های فضای باز استفاده شود. موارد متعددی وجود دارد که پل های قاب داربست برای رویدادهای مختلف مقیاس به عنوان یک وسیله دسترسی موفق مورد استفاده قرار گرفته اند. این تنها بیشتر به استفاده از آن به عنوان یک راه حل درازمدت برای برآورده ساختن نیازهای دسترسی به امکانات است که نیاز به پل یا سیستم عامل دسترسی دارند که باید بالا برده شوند.

دکوراسیون داخلی:

نوآوری در تزئینات داخلی باعث استفاده از اجزای غیر معمول مانند داربست ها در افزایش جذابیت داخلی شده است. این شامل استفاده از مواد مانند شبکه های فولادی و داربست ها در میان سایر محصولات می باشد.
داربست ها می توانند برای ارائه کمک های ساختاری مورد استفاده قرار گیرند، در حالی که برای تعلیق و نگهداری موارد تزئینی مورد استفاده قرار می گیرند. آنها می توانند برای نصب نقاشی، تعلیق لامپ ها و گلدان ها و نصب قفسه های خلاقانه و ذخیره سازی استفاده شوند.

ﺳﻪشنبه, 28 فروردین 1397
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شکوری
1499
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی وطن دوست
6035
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2374
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی