چرا گریتینگ های فولادی برای دیوارها و پارتیشن ها استفاده می شوند؟
چرا گریتینگ های فولادی برای دیوارها و پارتیشن ها استفاده می شوند؟

چرا گریتینگ های فولادی برای دیوارها و پارتیشن ها استفاده می شوند؟

تزئینات داخلی و خارجی در طی دهه گذشته به طور چشمگیری پیشرفت کرده است و طیف گسترده ای از منابع را در طرح های خود ادغام کرده است. این شامل استفاده از اقلام روستایی و بازیافتی که در تنظیمات صنعتی و عتیقه یافت می شود، در طراحی هایی که مدرن، حداقل و جذاب هستند. امروزه، چشم انداز و معماران ساختمان، مواد خود را مانند مشبک های فولادی، چوب و فلزات به طرح های خود، برای کار خود را به ایستادگی کردن از هنجار. این طرح ها در نظر گرفته شده است تا هر دو تجدید نظر بصری، و همچنین ارائه یک مزیت عملکردی.

در حالی که گریتینگ ها تقریبا همیشه با صنایع، کارگاه ها و مکان های عمومی مرتبط هستند، آنها نیز ایده آل هستند، زمانی که آنها به عنوان دیوار، پارتیشن و کف در خانه استفاده می شود. در این پست، ما به دنبال چند دلیل برای استفاده از فولاد برای دیوارها و پارتیشن ها هستیم. در زیر چند دلیل وجود دارد که چرا گریت ها برای استفاده به عنوان دیوارها و پارتیشن ها مناسب هستند.

ماندگاری
گریتینگ های فولادی طوری ساخته شده اند که به طور مداوم در شرایط شدید با کم و یا بدون آسیب تحمل می کنند.  آنها برای استفاده صنعتی طراحی شده اند تا بتوانند بیشترین تهدیدات را ایجاد کنند که سبب خسارت نظیر سایش، بارهای سنگین و عوامل ایجاد کننده خوردگی فولاد می شود. گریتینگ های ساخته شده با فولاد ضد زنگ قوی و مقاوم در برابر مواد شیمیایی، زنگ، هوا و سایر عوامل خوردگی است. بسیار با دوام، زمانی که ثابت یا استفاده می شود به عنوان دیوار و پارتیشن، این موارد مطمئنا برای مدت زمان طولانی. این به خودی خود عامل فاکتور خوبی برای اکثر مردم است.

اکثر مردم به دنبال شیوه های غیر معمول برای کاهش هزینه های ساخت و ساز باز هستند. گریت هزینه کمتر نسبت به هزینه سنگ معدن (سیمان، آجر، و غیره) هزینه ساخت دیوار برای پر کردن همان فضا است. در حالی که ساختن، صرف هزینه های کم هزینه، نیازهای تعمیر و نگهداری کمی دارد، که در نتیجه هزینه های تعمیر و نگهداری پایین را در دراز مدت به ارمغان می آورد. با هزینه های فوری و بلندمدت پایین تر، مشبک های فولادی مطمئن شوید که کیف پول خود را خوشحال می کنید.

نگهداری راحت

مشبک های فولادی به راحتی پوشانده نمی شوند و یا آسیب دیده و نیاز به تعمیر و نگهداری کم و یا هیچ. بر خلاف دیوارها، آنها "تعمیر" و نقاشی را "به موقع" نیاز ندارند، اما می توانند به منظور ارتقاء ویژگی ها و درخواست تجدید نظر آنها رنگ شده باشند. پاک کردن، شستشو و اسپری سریع و این گریتینگ ها به خوبی جدید است. هنگامی که به عنوان دیوارهای خارجی استفاده می شود، آنها معمولا به عنوان یک لایه بیرونی برای محافظت از دیوارهای شیشه ای، پنجره ها و درهای کشویی نصب می شوند.

گریتینگ

همه کاره

شبکه های فولادی در استفاده از آنها بسیار متنوع هستند. آنها می توانند به عنوان پارتیشن، دروازه یا دیوار یا حتی به عنوان یک سطح برای رشد گیاهان استفاده شوند. امکاناتی که در مورد استفاده از گریتینگ در داخل و در دیوارها وجود دارد بی پایان است. در اینجا چند راه وجود دارد که می توانید از gratings در خانه استفاده کنید

     آنها می توانند برای ساخت یک پل خمشی استفاده شوند که می تواند به شکل یک بخشی از دیوار یا یک درب برداشته شود.
    
آنها می توانند برای ساخت پارتیشن های دائمی و موقت استفاده شوند.
    
آنها همچنین می توانند به عنوان ریل های گارد و ریل دستی در کنار پله ها و بالابر های بالابر و همچنین راه پله های پارتیشن استفاده شوند.
    
آنها می توانند برای ساخت دیوارهای مرزی، متصل به پست های پشتیبانی یا حتی به درب های لغزان تبدیل شوند.

در داخل یا خارج از آن، مشبک های فولادی دارای پتانسیل بالایی برای استفاده در هر طراحی هستند.

جاذبه ی بصری

گریتینگ بسیار جذاب است و می تواند در هر موضوع - مدرن، روستایی، شیک و یا گلام مناسب باشد. میله های فولادی را می توان صرفا به منظور تزئینی یا به ویژگی های ساختمان اضافه کرد. آنها می توانند با چوب، سنگ و فلز برای ایجاد پارتیشن های منحصر به فرد سفارشی و تمام واحدها مورد استفاده قرار گیرند.

گریتینگ را می توان در فروشگاه هایی که با محصولات فلزی و فولادی مثل گریت، مشبک و ریل برخوردار است خریداری کنید. آنها همچنین می توانند در هزینه های پایین تر و سفارشی ساخته شده به نیازهای شما از رسانه های تولید کننده خریداری شوند.

گریتینگ

دوشنبه, 27 فروردین 1397
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شکوری
1482
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی وطن دوست
6002
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2351
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی