ایده های بازاریابی ساختمانی که کسب و کار شما  را در آغاز فصل بهار رونق می بخشد
ایده های بازاریابی ساختمانی که کسب و کار شما را در آغاز فصل بهار رونق می بخشد

ایده های بازاریابی ساختمانی که کسب و کار شما  را در آغاز فصل بهار رونق می بخشد

در صنعت ساخت و ساز، شما دائما با هزینه های نوسان، رقابت سنگین و تقاضاهای چرخه ای روبرو می شوید. بهترین راه برای حفظ کسب و کار شما در زمینه های مختلف، ایجاد روابط مستمر با مشتریان جدید است و راه برای رسیدن به این هدف از طریق یک استراتژی بازاریابی چندجانبه میسر می باشد.

بازاریابی یک کسب و کار ساختمانی دارای چالش های منحصر به فرد خود است، بنابراین ما لیستی از ایده های برتر برای کسب اطلاعات در مورد کسب و کار شما برای کمک به شما در کنار هم گذاشتیم سعی کنید این ایده ها از جوانب مثبت بررسی کنید :

خود را بیش از حد نابود نکنید

منظور از این مورد این است که ابتدا از پروژه های کوچک شروع کنید قرار نیست یک شبه به پروژه های بزرگ دست بیابید پروژه های کوچک باعث می شود تا ارتباط شما با مشتری نزدیک شود و این ارتباط باعث می شود تا مشتری در پروژه های بعدی از شما کمک بگیرد.

رسانه های اجتماعی خود را با دقت مدیریت کنید

از مطالب جذاب استفاده کنید و سعی کنید در شبکه های اجتماعی پر طرفدار مثل اینستاگرام ، تلگرام و فیسبوک حضور داشته باشید این کار نه تنها به جذب مشتری برای شما کمک خواهد کرد بلکه باعث بالا رفتن اعتماد مشتری و اعتبار شما می شود.

استفاده از شرکت های غیر رقابتی برای ارجاعات

ارجاع ها ساختمان همیشه باید در ذهن ما باشد. ما به تازگی مشتریانمان را مورد بررسی قرار داده ایم و با برخی از اطلاعات جالب توجه شده ایم. در نظرسنجی ما از مردم خواسته شد که چه چیزی موجب شود آنها با یک پیمانکار خاص که 95.5 درصد انتخاب شده است تماس بگیرند "ارجاع به عنوان مهمترین عامل". من مطمئن هستم که این پاسخ جالب نیست اما واقعا این کار را انجام می دهد؟ مشتریان ما نیستند ، آنها هر روز از ما فکر نمی کنند! در نتیجه، آنها بهترین فرصت برای ارجاع ما نیستند. بهترین منابع ارجاع کسب و کارهایی هستند که به مشتری همان مشتری می فروشند. کسب و کارهای غیر رقابتی مانند زیرپروژه های من؛ برق، لوله کش، معماران بهترین فرصت من برای ارجاعات مداوم است. ما باید سرمایه گذار، آموزش، انگیزه و درخواست ارجاع از همتایان کسب و کار خود را داشته باشیم.

 

از انتشار مطبوعاتی برای تبلیغ پروژه ساخت و ساز جدید خود استفاده کنید

ارسال یک خبرنامه در مورد پروژه شما یک راه عالی برای توجه رسانه ها است. ما توصیه می کنیم با استفاده از اخبار رسمی این کار را انجام دهید، زیرا آنها بهترین قیمت را برای توزیع ارائه می کنند.

 

یک وب سایت دوستانه ایجاد کنید

یک وب سایت خوب، برند شما را به مشتریان بالقوه تقویت خواهد کرد. پس از اینکه یک مشتری را ملاقات کردید یا یک پیشنهاد ارائه دادید، تحقیقات پیگیری آنها در وبسایت شما میتواند معامله را انجام دهد یا شکست دهد.
 
داشتن یک وب سایت عالی چیزی است که مشتریان آن انتظار دارند، و در حالی که ممکن است به نظر کارهای برجسته ای برسد، ما تمام اطلاعاتی را که شما نیاز دارید به شما می دهد. برای ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.(سایر سفارشات را انتخاب کنید)

 

عکس های صحنه ای برای نشان دادن پیشرفت پروژه، نه تنها نتایج

 

صاحبان خانه همیشه نگران ساخت و ساز گرفتن عقب افتاده های بیش از حد طولانی و ممکن است، بنابراین ما استفاده از عکس هایی که عمل نشان می دهد. این صاحبان آینده را تأیید می کند که استخدام این شرکت ساختمانی به معنی اقدامات / پیشرفت / کار سخت کارکنان است. تصاویر می توانند این احساسات ناخودآگاه را رها کنند. من به عنوان هماهنگ کننده سرویس پیش سازه، تمام تصاویری از ساخت و ساز در حال انجام را به پایان رساندم و ساختمان ها را برای وب سایت، بروشورهای بازاریابی و غیره به اتمام رسانده بودم. همه عکس ها را به صورت تصاویر اکشن قرار دادم، نه عکس های زیبا. این ما را به یک شرکت بسیار پویا نگاه کرد.

 

پوشش بیمه ای خود را تبلیغات کنید

 

وقتی شما در کار خود از پوشش بیمه ای مناسب استفاده می کنید به مشتری این اطمینان را می دهید که کار شما بی عیب و نقص است پس برای بهتر دیده شدن شما در تبلیغاتتان این مورد را ویژه تر کنید.

کار خود را برای تشکیل برند خود انجام دهید

به هدف خود فکر کنید وقتی کاری را انجام می دهید سعی کنید همسو با برندتان باشد بدین معنی که وقتی شما به هدف بزرگتری فکر می کنید قطعا پشرفت خواهید کرد. در این راستا باید به فکر طراحی یک لوگوی خوب باشید تا مشتری بتواند با آن ارتباط برقرار کند.

خودتان را به عنوان یک متخصص معرفی کنید

درست است که خیلی از اوقات مشتریان به دنبال قیمت ارزان هستند ولی برخی مشتری های خاص بدنبال کیفیت هستند وقتی شما خود را از ابتدا به عنوان یک متخصص معرفی می کنید مشتری احساس راحت تری دارد زیرا کار خود را به دست حرفه ها سپرده است.

اطمینان حاصل کنید که اطلاعات  آنلاین کسب و کار شما دقیق است

هنگامی که یک مشتری بالقوه به دنبال یک شرکت ساختمانی محلی می باشد، اکثر آنها به صورت آنلاین جستجو خواهند کرد. شایان ذکر است که اولین معرفی آنها به کسب و کار شما در یک سایت مانند Google یا LinkedIn از طریق نتایج جستجو خواهد بود. وقتی چیزها شلوغ و سریع تغییر می کنند، بگذارید بگوییم، شماره تلفن شما، که باید در همه کانال ها منعکس شود. شما در واقع می توانید اطلاعات مربوط به کسب و کار خود را در این سایت ها بررسی کنید و پیشرفت کنید، اطمینان حاصل کنید که مشتریان همیشه اطلاعات درستی از شماره تلفن، وب سایت ها و عکس ها را به اشتراک گذاشته اید. هیچ چیز بدتر از از دست دادن مشتریان نیست، زیرا اطلاعات بی نظیر در وب وجود دارد.

حفظ حضور در  LinkedIn

بیشتر شرکت های ساختمانی مزایای استفاده از LinkedIn را در نظر نمی گیرند. قوی ترین تصمیم گیرندگان به طور منظم از LinkedIn  برای حفظ نمایه عمومی برای نام تجاری حرفه ای خود استفاده می کنند، بنابراین برای شرکت های ساختمانی ضروری است تا صفحه و محتوا خود را به طور موثر برای افزایش شانس پرسش ها افزایش دهند. با ارسال مقالات و یا ایجاد محتوا در مورد پروژه خود، این شرکت می تواند دید خود را با تجدید نظر به شرکای تجاری ممکن است افزایش دهد. این نیز بسیار موثر است برای رهبران شرکت برای به دست آوردن بیشتر قرار گرفتن در معرض و از خواسته شود در هیئت مدیره و یا بخشی از موسسات خیریه و غیره، همه منجر به آگاهی بیشتر از برند و فرصت ها.

از یک برند مشهور در برند خود حمایت کنید

اگر شما یک ایده غیر معمول برای بازاریابی محلی می خواهید، از آنجا که شرکت های ساختمانی معمولا یک سرویس محلی هستند، چرا یک شرکت مشهور محلی برای حمایت از آن ندارید؟ شما می توانید شرکت مورد تایید مشهور محلی را در صفحه اصلی خود قرار دهید تا به شما کمک کند تا موفق باشید و معتبر به نظر برسید زیرا شما از این نامزدی حمایت می کنید.

تولید محتوا که می تواند توسط ویکی پدیا عرضه شود

ما تصمیم گرفتیم که یک راهنما را ارائه دهیم که اطلاعات دقیقی در مورد مته های بی سیم ارائه می دهد. پس از انتشار راهنمای، ما آن را به ویکی پدیا فرستادیم و بلافاصله پذیرفته شد. این راهنما اکنون از طریق ویکی پدیا هر ماه از طریق ترافیک مداوم ترافیک دریافت می کند، که بیشتر آن را برای فروش به ما تبدیل می کند. داشتن محتوای در ویکیپدیا نشان می دهد که کسب و کار شما مورد اعتماد است و یک سیگنال اعتماد بزرگ برای مشتریان است.

استفاده از بازاریابی ایمیل مستقیم

نظرات مشتریان را بخوانید

یک ایده برای استراتژی بازاریابی شما این است که بررسی کنید، زیرا کلمات مثبت از جمله مهمترین عوامل کسب و کار برای شرکت های ساختمانی است. و این احتمالا درستتر در این صنعت است، زیرا این پروژه ها بسیار وقت گیر و گران هستند، و مشتریان خوشحال از مصرف کنندگان بالقوه کمتری نسبت به استخدام شما برای رسیدگی به پروژه های خود، ایجاد می کنند. یک پیش فرض در اینجا: سیستم عامل هایی مانند Yelp، مقررات سختگیرانه ای در مورد چگونگی درخواست و ارسال نظرات شما دارند، پس قبل از استفاده از این پلتفرم های بررسی محبوب، قبل از استفاده از این پلاگین ها، قبل از استفاده از این پلاگین ها به خوبی مطالعه کنید. که حل اختلاف مشتری را حل می کند، زیرا این بهترین راه برای نشان دادن این است که شما یک شرکت هستید که پاسخگوی نیازهای مصرف کننده است و هر کاری که برای اطمینان از رضایت انجام می دهید انجام خواهد شد.

 

منبع : https://fitsmallbusiness.com

چهارشنبه, 04 اردیبهشت 1398
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
نصب و اجرای داربست و کفراژ در اسرع وقت و پذیرفتن کارهای متری
168
تهران
نصب و اجرای داربست و کفراژ در اسرع وقت و پذیرفتن کارهای متری

نصب و اجرای داربست و کفراژ در اسرع وقت و پذیرفتن کارهای متری و شرکتی با اکیپ مجرب

دستکش کار و داربست بندی
148
تهران
دستکش کار و داربست بندی

تولید کننده انواع دستکشهای کار ۰۹۱۲۲۳۶۱۴۹۸

داربست فلزی شهرک غرب
364
تهران
داربست فلزی شهرک غرب

نصب سریع و آسان و منصف در تمام نقاط ایران نصب انواع داربست پروژه های کوچک و بزرگ و برج ها نصب راه پله در گود و زیر بتونی و کفراژ های بزرگ عضو اتحادیه داربست فلزی با بیش از 15 سال سابقه کاری

داربست فلزی اوج
268
هرمزگان
داربست فلزی اوج

داربست فلزی اوج میناب،جاسک،چابهار تا سیستان و بلوچستان هم می توانیم خدمات دهیم.

پارت فوم آکوستیک
299
تهران
پارت فوم آکوستیک

پارت فوم مجموعه ای است که از 1385تا کنون بر روی عایق های صوتی، حرارتی ، برودتی ، فوم ها و چسب های مصرفی و صنعتی فعالیت داشته است. و از سال 1392 به صورت تخصصی در زمینه ارایه محصولات آکوستیک با کیفیت بالا وقیمت مناسب فعالیت نموده است. افتخار ما این است که بسیاری از محصولات پارت فوم در زمینه آکوستیک برای اولین بار در ایران تولید شده است و توانسته ايم نیاز بازار داخلی را از محصولات خود تامین نماییم. فوم لوله داربستی - ضربه گیر لوله داربست

داربست نما پایدار
3668
تهران
داربست نما پایدار

داربست ارزان با بیمه مسئولیت

داربست فلزی علی
346
آذربایجان غربی
داربست فلزی علی

خدمات اجاره و نصب داربست ماکو

داربست ماکو
972
آذربایجان غربی
داربست ماکو

اجاره و نصب داربست فلزی در ماکو

داربست رضایی
305
گلستان
داربست رضایی

اجاره و نصب داربست در گرگان

داربست فلزی محکم بست
6952
همدان
داربست فلزی محکم بست

نصب فنی ترین داربستها - شماره ثبت 8120 کارشناس اتحادیه داربست فلزی با مدیریت سید رهبر مرادی

داربست فلزی فراز بست
3959
خراسان رضوی
داربست فلزی فراز بست

داربست فلزی فراز بست در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد با نازلترين قيمت و در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

داربست فلزی میشو سیس
6527
آذربایجان شرقی
داربست فلزی خورشیدی اراک
789
مرکزی
داربست فلزی خورشیدی اراک

داربست خورشیدی،اراک،با بیش از ۳۰ سال سابقه کار ،اولین داربست استان مرکزی

داربست فلزی سرلک
642
تهران
داربست فلزی سرلک

آدرس انبار۱؛ میدان قیام خ مولوی کوچه رضا آزادی بن بست شیرزاد آدرس انبار ۲؛ سه راه آذری خیابان سبحانی گاراژ حاجیان آدرس شرکت .کارگر جنوبی خیابان زربافیان کوچه توکلی پ ۲ با مدیریت سرلک

داربست فلزی سعيد
7717
زنجان
داربست فلزی سعيد

داربست سعيد اولين ارائه دهنده خدمات داربست در استان زنجان

داربست فلزی علیجانی
1862
گیلان
داربست فلزی علیجانی

داربست علیخانی از سال 92 فعالیت خود را در استان گیلان آغاز کرده است و تا به حال پروژه های مختلفی را با موفقیت اجرا کرده اند.

داربست فلزی هادیان
2879
اصفهان
داربست فلزی هادیان

خدمات نصب و اجاره داربست در اصفهان و شاهین شهر

فولاد جهان مهر
1414
تهران
فولاد جهان مهر

شرکت فولاد جهان مهربا هدف تهیه و تأمین مقاطع آهن و فولاد مورد نیاز صنایعنفت،گاز،پتروشیمی،فولاد، نیروگاه‌ها،شرکتها وپروژه های ساختمانی...با اتکا به لطف خداوند و همکاری نیروهای متعهد و پرسنل مجرب، از سال 1350شروع به فعالیت نموده است. این شرکت افتخار همکاری با شرکتها و نهادهای زیر را دارد: 1ـ عضویت در وندور لیست شرکتهای نفت و گاز پارس (POGC)، شرکت ملی نفت ایران(NIOC)، 2ـ همکاری با کلیه شرکتهای نفتی ، ساختمانی و شرکتهای وابسته به وزارت راه و شهرسازی

داربست فلزی محسن
2130
لرستان
داربست فلزی محسن

خدمات نصب و اجاره داربست در خرم آباد توسط اکیپ مجرب

صنعت ساختمان و داربست
1373
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی

داربست مهدی
6912
خراسان جنوبی
داربست مهدی

داربست و تجهیز بتن مهدی اجاره و خرید و فروش کلیه لوازم نو و دست دوم

داربست آسمان
3337
زنجان
داربست آسمان

نصب داربست فلزی، کفراژ بندی، داربست جهت اجرای تابلو، کار در ارتفاع (نماشویی، ترمیم نما)، کلیه تعمیرات جزئی و کلی داخل و خارج ساختمان، فنس کشی

 چدن ریزان پیشرو
5839
تهران
چدن ریزان پیشرو

تولید انبوه بست و اتصالات داربست فلزی

داربست فلزی پارسیان
6286
بوشهر
داربست فلزی پارسیان

تجهیزات داربست بند،شرایط پرسنل و دستورالعمل های ایمنی خاص داربست بند می باشد.که با رعایت این اصول علاوه بر برپا نمودن داربست مناسب ایمنی نیز رعایت خواهد شد.

داربست فلزی محمدرضا
884
تهران
داربست فلزی محمدرضا

داربست فلزی محمدرضا(شبانه روزی) داربست فلزی در شهرقدس با بیش از 30 سال سابقه در صنعت داربست ساختمان و کوله باری از تجربه این افتخار را دارد تا در خدمت مردم محترم در استان وشهر تهران باشد و بیشترین مشتریان خود را از طریق جمعی از مشتریان راضی و تبلیغات لفظی آنها تا به امروز به دست آورده است. خدمات این شرکت عبارتند از: - نصب داربست فلزی در ساختمان ها و برج های بلند - اجرا ونصب داربست جهت کارهای صنعتی همانند:سکوهای نفتی,اسکله,سیلو,پالایشگاه و... - اجرا ونصب داربستهای زودبست,کفراژبندی,زیربتن,داربست های نمایشگاه ها همراه باچادر,سوله,حفاظ,پیچ ورولپلاک و... - اجرا ونصب داربست در مترا ژهای بالا در استان وشهر تهران -اجرای داربست فلزی بنرهای تبلیغاتی -اجرای داربست فلزی سالن های خیمه ای -اجرای داربست فلزی طاق نصرت و ایستگاه صلواتی -ارسال اکیپ داربستی به سایر شهرهای کشور به منظور پروژه های بزرگ 09216266372/09175240703 سید جواد رضانژاد09362191788,

داربست فلزی پاکدشت
8147
تهران
داربست فلزی پاکدشت

نصب انواع مختلف داربست ساختمان هیئت. ساختمان.سوله.بنرهای.تبلیغاتی.۴پایه چرخدار و ثابت..زیربتن

منو سریع