چگونه یک صنعت سنتی را به نوآوری جهت دهیم
چگونه یک صنعت سنتی را به نوآوری جهت دهیم

چگونه یک صنعت سنتی را به نوآوری جهت دهیم

نوآوری در یک صنعت مانند ساخت و ساز می تواند یک چالش برای کارآفرینان باشد. در اینجا ما نحوه از بین بردن آن را شرح می دهیم.

کارآفرینان به طور مرتب اقتصاد را رصد می کنند. اغلب این توانایی کارآفرینان برای نشان دادن فرصت و ارائه یک راه حل منحصر به فرد است که باعث شده است برخی از بزرگترین نوآوری های زمان ما رخ دهند.
و در حالی که برخی از صنایع به سرعت در حال تکامل هستند، دیگران می توانند به تغییر با سازگاری آنها آگاه شوند. این که آیا این به این دلیل است که آنها در یک سنت عمیق فرو می روند و یا تمایلی به استفاده از تکنولوژی های جدید ندارند، این کندی می تواند برای کارآفرینانی که سعی در ارائه راه جدید و بهتر برای انجام کار دارند، چالش برانگیز باشد. در اینجا ما یک پلت فرم مدیریت ساخت و ساز مبتنی بر ابر برای صنعت ساخت و ساز ایجاد کرده ایم.

کشش شریک یا شریک مورد اعتماد در صنعت

اغلب کارآفرینان به دلیل هزینه های بسیار بالا برای خرید مشتریان شکست می خورند. این قطعا می تواند مورد شخصی کسی باشد که محصول یا خدماتی را ارائه کند که مشتری هدف آماده پذیرفتن نیاز به آن نیست. مسیر بهتر این است که با افرادی که کشش و تشخیص نام تجاری در صنعت دارند، شریک باشند، زیرا آنها میتوانند اعتبار و روابطی را ایجاد کنند که سالها طول بکشد.

همه چیز را ساده نگه دارید

به ویژه در صنعت که دیر به اتخاذ فن آوری تلاش برای سادگی. دو عنصر ممکن است در درایو برای سادگی درگیر شوند: یک طراحی براق با یک رابط کاربری بصری یا ایجاد یک محصول که به خوبی با دیگر سیستم های موجود و راه حل های فناوری کار می کند. این به معنای اتصال به ابزارهای موجود مانند ایمیل و اکسل است (معمولا برای مدیریت ساخت و ساز استفاده می شود). این بسیار ساده تر از درخواست افراد برای ساخت یک سیستم جدید به طور کامل است.

تعداد خدمات مشتری

هنگامی که یک کارآفرین محصول یا خدمات جدیدی را معرفی می کند، باید انتظار داشته باشد که انتقال ممکن است یکپارچه باشد، که در آن سرویس مشتری واقعا مورد توجه قرار می گیرد. اطمینان حاصل کنید که مشتریان می توانند از طریق تلفن یا پست الکترونیک به یک فرد واقعی دسترسی یابند، زیرا نمی بایست در مورد یک سوال ساده که فقط چند دقیقه برای رسیدگی است، ناامید شود. من فکر نمی کنم که بتوانم این کار را انجام دهم.

در نهایت، تغییر درازمدت یک صنعت سنتی طول می کشد. یک استراتژی قوی مورد نیاز است و باید پیش بینی های جاده ای صورت گیرد. اما در نهایت، اگر نوآوری به طور کلی برای انجام کار در سراسر هزاران کسب و کار به ارمغان بیاورد ارزشمند خواهد بود.

پنجشنبه, 12 بهمن 1396
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شکوری
1491
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی وطن دوست
6020
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2362
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی