فاکتور های تاثیر گذار در هزینه نصب داربست
فاکتور های تاثیر گذار در هزینه نصب داربست

یکی از فعالیت های وبسایت داربستان از ابتدا سفارش آنلاین بوده است البته لازم به ذکر است که در حوزه صنعت ساختمان و داربست نمی توان روال کاملاً اینترنتی را در نظر گرفت چون تخمین درستی نمی توان داد اما هدفمان این است که مشتری با ارائه جزئیات مختصری از کار بتواند قیمت مناسب و کارشناسی شده ای را در سریعترین زمان دریافت کند .

داربستان با بهره گیری از شرکت های متخصص در این حوزه آماده ارسال سفارش آنلاین می باشد ،پس از ارسال سفارش آنلاین به ما، کارشناسان با بررسی زوایای مختلف کار شما قیمت را اعلام خواهند کرد. به زودی این امکان در اپلیکیشن داربستان نیز فراهم خواهد شد.

فاکتور های تاثیر گذار در هزینه نصب داربست

  • ارتفاع داربست

 

  • حجم داربست

 

  • محل نصب داربست

 

  • امکان دسترسی به لوازم(جنس کشی)

 

  • تغییر فاصله های استاندارد و عرفی داربست

 

  • مهار خور بودن داربست

بسته به نوع هر پروژه هزینه نصب داربست تعیین می شود البته اصناف نیز برخی از این پروژه ها را هر ساله برای شرکت های داربستی قیمت گذاری می کند اما همیشه یکی از مشکلات این شرکتها عدم وجود قیمت پایه است و هر شرکتی قیمت خود را می دهد و به دلیل عدم وجود نظارت، به قیمت های اعلام شده از سوی اصناف نیز کاری ندارند این باعث می شود تا مشتری نتواند به هر شرکتی اعتماد کند لذا بعد از بررسی های متعدد و در برخی موارد ممکن است مشتری چندین هفته وقت بگذارد تا شرکت داربستی خود را انتخاب کند. یکی از راه حل های این مشکلات وجود یک مرجع مفید است اولاً شرکت ها بتوانند برای قیمت گذاری کار خود به آن رجوع کنند و خود را به مشتریان معرفی نمایند ثانیاً مشتریان با اعتماد کامل به این مرجع با خیال راحت شرکت مورد نظر خود را انتخاب کنند . البته این مرجع می تواند مزایای بسیاری داشته باشد که یکی از آنها آموزش کارگران این حوزه است که هرساله بسیاری از آنها به دلیل عدم آگاهی از نکات ایمنی متاسفانه جان خود را از دست می دهند این امر نه تنها به ایمنی فرد در کار کمک می کند بلکه سبب ارتقا سطح کیفی پروژه ها نیز خواهد شد. داربستان با هدف مرجعیت داربست در تلاش است تا نیاز های این حوزه را برطرف کند . امیدواریم که رسانه ها با معرفی داربستان ما را در این امر مهم یاری کنند.

برای اطلاعات بیشتر و سفارش آنلاین به لینک داربستان مراجعه کنید .

شنبه, 25 آذر 1396
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شکوری
1482
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی وطن دوست
6002
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2351
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی