چگونه یک شرکت داربستی را انتخاب کنیم ؟
چگونه یک شرکت داربستی را انتخاب کنیم ؟

 

وقتی که می خواهیم یک شرکت داربستی را برای خدمات داربست انتخاب کنیم اعتقاد بر این است که همه آنها مشابه هم هستند در حقیقت هم همه آنها خدمات اساسی داربست ارائه می دهند . عوامل متعددی وجود دارد که کیفیت یک شرکت داربستی را مشخص می کند : ایمنی، استانداردهای کیفیت، بیمه، آموزش، تجربه و بودجه.

همیشه ما برای انتخاب اجناس زندگی برای صرفه جویی در هزینه و وقت سعی می کنیم بهترین را انتخاب کنیم این برای انتخاب پیمانکار داربست نیز صادق است شما می خواهید بهترین کیفیت کار را در کمترین زمان انجام دهید پس نیاز دارید تا جایی قابل اطمینان برای شما فراهم شود تا بتوانید با خیال راحت در آنجا انتخاب کنید .

ایمنی

ایمنی بسیار مهم است. ضروری است که اطمینان حاصل کنید که شرکتی که برای خدمات انتخاب  می کنید، دارای مدرک ثابت در مدیریت سلامت و ایمنی باشد. مدیر اجرایی بهداشت و ایمنی در این مورد همه متخلفین را مجازات می کند، اما برخی از شرکت های غیرقانونی داربست ممکن است از گرفتن آن جلوگیری کنند.

استانداردهای کیفیت

در پروژ های بزرگ استاندارد کیفیت نقش اساسی را بازی می کند، چرا که به عنوان نام این پیشنهاد، این بدان معنی است که شرکت داربستی به مجموعه ای از استانداردهای تعیین شده توسط یک سازمان شناخته شده بین المللی پیوسته است. این نه تنها باعث می شود که شرکت داربستی به استاندارد های روز دست پیدا کند، بلکه مشتری با خیال راحت می تواند انتخاب کند،چیزی که ما معتقدیم، بخشی جدایی ناپذیر از سیستم مدیریت برای هر شرکت داربستی است.

بیمه

شرکت های داربستی، از نظر قانونی نیاز به پوشش بیمه مناسب دارند و باید بتوانند بر اساس تقاضا اقدام کنند.

پتانسیل مالی و حقوقی استفاده از پیمانکار داربست بیمه نشده، بسیار زیاد است، بنابراین لطفا به خود اجازه ندهید به هر کسی در این خصوص اطمینان کنید.از شرکت ها بخواهید تا مدارک معتبری در این زمینه ارائه دهند.

آموزش

حوزه داربست به درستی تبدیل به یکی از جنبه های تنظیم شده صنعت ساخت و سازاست و به علت درجه بالایی از خطر است که درگیر آن است بسیار مهم می باشد. در نتیجه، فقط کارکنانی که به طور کامل آموزش دیده اند باید داربست ها را احداث، انطباق و انهدام کنند.

تجربه

تجربه نقش اساسی را در نحوه اجرای پروژه ها دارد، البته هر شرکت داربست باید در جایی شروع به کار کند، اما واقعا می خواهید آن را در پروژه خود داشته باشید؟

به نظر ما، همیشه یک پیمانکار داربست باید تجربه ثابتی داشته باشید به این معنی که پروژه ها را با اجرای خوب و مناسب انجام دهد.

صرفنظر از اینکه آیا برای ساختار پیچیده ای بزرگ و یا ساخت و ساز کمتر پیچیده تر، تمام داربست ها باید با مقررات کار در ارتفاع 2005 مطابقت داشته باشند. HSE (مدیر اجرایی بهداشت و ایمنی) یک چک لیست برای راهنمایی های خود تهیه کرده است.

بودجه

این مورد شاید بیشتر به مشتری برگردد که میزان بودجه خود را از ابتدا معلوم کند باید شرکت داربستی بتواند تمام زوایای پروژه را به خوبی مشخص کند تا مشتری با توجه به بودجه خود برنامه ریزی کند مثل : آیا در پروژه نردبان گنجانده شده است ؟

امیدواریم داربستان توانسته باشد مطالب خوبی به شما ارائه دهد ما می خواهید هم پیمانکار خوب را معرفی کنیم و مشتری را قبل از هر کاری روشن تر کنیم.

جمعه, 10 بهمن 1399
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شکوری
1499
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی وطن دوست
6035
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2375
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی