با وجود شناخت  برنامه های کاربردی و اهمیت آنها، اکثر شرکت ها از آنها برای آموزش ایمنی استفاده نمی کنند
با وجود شناخت برنامه های کاربردی و اهمیت آنها، اکثر شرکت ها از آنها برای آموزش ایمنی استفاده نمی کنند

با وجود شناخت برنامه های کاربردی و اهمیت آنها، اکثر شرکت ها از آنها برای آموزش ایمنی استفاده نمی کنند
اگر چه بسیاری از شرکت های ساختمانی اذعان می کنند که برنامه های کاربردی و داده ها می توانند برای آموزش ایمنی مفید باشند، تنها 26 درصد از نرم افزار و یا یک برنامه تلفن همراه استفاده می کنند، طبق اطلاعات JBKnowledge که توسط بیمه کسب و کار اشاره شده است فقط بیش از نیمی از (52٪) شرکت های ساختمانی گزارش دادند که هیچ برنامه کاربردی تلفن همراه جهت ایمنی را استفاده نمی کنند، در حالی که 37٪ اطلاعات ایمنی را با استفاده از صفحات گسترده جمع آوری می کنند.
براساس گزارش، برنامه های کاربردی برای آموزش نسل های آینده کارگران ساختمانی در ایمنی، به ویژه کسانی که می توانند این فرایند را تولید کنند، بسیار مهم هستند. البته در ایران این درصد بسیار بالا می باشد و تقریباً اکثر شرکت ها از این اپلیکیشن ها استفاده نمی کنند نکته دیگری که می توان اشاره نمود نبود نرم افزار کاربردی مناسب در صنعت ساختمان هم خود تاثیر بسیار بالایی دارد امیدواریم استارتاپ ها در این زمینه نیز فعالیت خوبی داشته باشند زیرا که ایمنی امروزه شکل جدیدی به خود گرفته که استفاده از این روش ها موجب کاهش حوادث در این حوزه می شود.
اگرچه بسیاری در صنعت هنوز برای استفاده از تکنولوژی های جدید مقاومت می کنند، تبدیل دیجیتال ساخت و ساز در آمریکا بالاست.
برای بسیاری، این فرآیند به معنای عصر جدیدی از بهره وری بیشتر و خطر کمتر است؛ زیرا برنامه های کاربردی و دستگاه های جدید به تیم های پروژه کمک می کنند تا از جریان کار خود با خبر شوند و از خطرات بالقوه جلوگیری کنند. برای مثال، Wearables، باعث تغییر مسیر مدیران پروژه سایت شغل و ایمنی آن ها می شود.
 
Triax، سازنده سیستم ردیابی پوشیدنی IoT، Spot-r اخیرا با پلت فرم BIM 360 Autodesk، نرم افزاری را برای بالا بردن قابلیت اتصال به سایت های کار و نظارت بر کارکنان و تجهیزات در زمین پیوست. با ادغام، مدیران پروژه قادر خواهند بود تا هر دو تجهیزات و کارگران را با استفاده از داده های زمان واقعی بر روی محل و فعالیت خود در نقشه های ساختمان 2 بعدی BIM 360 و مدل های 3 بعدی، ردیابی کنند. این سیستم با هدف ارائه پیمانکاران بینش بهتر به عملیات سایت شغل، کاهش خطر بالقوه در طول راه را می دهد.
SmartCap، لباسی هوشمند طراحی شده دراسترالیا،  تلاش می کند تا ایمنی کارکنان را افزایش دهد.
این سیستم دارای یک تابلوی سربرگ و یک برنامه کاربردی همراه است که امواج مغزی EEG را جمع آوری و تحلیل می کند تا مشخص شود آیا یک کارگر ممکن است در حال سقوط باشد یا نه. پس از نصب نوار ابزار بلوتوث این کارگران با هشدارهای صوتی و ارتعاش را مطرح می کنند.
مطالعات نشان داده است که پیشرفت فناوری در یادگیری، باعث بهبود تعامل و تداوم یادگیرندگان می شود - این خبر خوب برای شرکت هایی است که تلاش می کنند استعدادهای جوان را در داخل و کسانی که نسل بعدی کارگران ماهر را آموزش می دهند، باشد.
در مطالب بعدی به معرفی برترین نرم افزارهای کاربردی دنیا میپردازیم.

 

شنبه, 11 آذر 1396
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شکوری
1494
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی وطن دوست
6021
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2362
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی