5 پروژه جذاب ساخت و ساز در سال 2017
5 پروژه جذاب ساخت و ساز در سال 2017

اپل پارک

اپل پارک (َApple Park)

کمپانی جدید 2.8 میلیون پوندی Apple در کوپرتینو، کالیفرنیا، دست کمی از محصول انقلابی اآن یعنی آیفون ندارد. با احتساب هزینه بالغ بر 5 میلیارد دلار، ساختمان اصلی دایره به دلیل طراحی آینده آن به یک سفینه فضایی تبدیل شده است. این محوطه در ماه آوریل افتتاح شد.

مرکز بزرگ ویلشر

مرکز بزرگ ویلشر (Wilshire Grand Center)

در سال 2014، ساختمان 73 طبقه، ساختمان مخلوط شده در حال حاضر بلندترین ساختمان کشور در غرب رودخانه می سی سی پی است. برج با ارتفاع 1100 فوت دارای یک سقف شیب دار و بادوام است که دارای یک اسپایدر 284 فوت با چراغ های قابل برنامه ریزی است. در ماه ژوئن، در مرکز شهر لس آنجلس، رکورد پیشین - برج بانک ایالات متحده - بیش از 80 فوت است.

استادیوم مرسدس بنز (Mercedes-Benz Stadium)

استادیوم مرسدس بنز

Brock Commons Tallwood House

بزرگ ترین ساختمان چوبی جهان

در حال حاضر، سالن اقامتگاه 18 طبقه در ونکوور، دانشگاه بریتیش کلمبیا کانادا دارای عنوان بلندترین ساختمان چوبی در جهان است. برج 39 میلیون دلاری که در ماه جولای افتتاح شد نشان دهنده روند رو به رشد ساخت و ساز به وسیله چوب است، زیرا پیمانکاران راه های جدیدی برای کاهش هزینه ها و صرف وقت پروژه می کنند. 17 طبقه چوبی بروک کمس (در بالای تپه سطح زمین) تنها در 9 هفته ساخته شد و فقط یک خدمه شش نفره در آن استفاده شد.

پردیس Google Pearl Place

غول آنلاین جهان به لیست در حال رشد خود دانشگاه های جدید با تکنولوژی بالا اضافه کرد. مجتمع دانشگاهی جدید بولدر، کوئست 131 میلیون دلار گوگل به پایان رسیده است - اما این شرکت قصد دارد در ماه آینده روند حرکت رو به رشد خود را آغاز کند. در مجموع، 330،000 فوت مربع از فضای اداری و پارکینگ زیرزمینی، تکمیل مرحله اول ماه دسامبر، اولین دو ساختمان جدید دفتر گوگل را در اختیار کارکنان 700 نفره خود قرار می دهد. انتظار می رود که توسعه برای محیط زیست خود، حداقل معیارهای گواهینامه LEED Gold را برآورده سازد.

دانشگاه گوگل

شنبه, 11 آذر 1396
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شکوری
1499
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی وطن دوست
6035
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2375
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی