مشاغل تجاری برتر در 2018
مشاغل تجاری برتر در 2018

 

همانطور که ما در سه ماهه چهارم سال 2017 به سر می بریم، شرکت های ساختمانی در حال برنامه ریزی برای پیشبرد پروژه هایی هستند که برای سال آینده آماده شده اند. کارگران حرفه ای و ماهر به دنبال امنیت و حقوق بیشتر در صنعت هستند و شرکت های ساختمانی به دنبال استخدام افراد متخصص به منظور رقابت برای پروژه های آینده و تکمیل آن ها با زمان و بودجه کافی می باشند. طبق آمارها، نرخ رشد شغلی پیش بینی شده برای موقعیت های ساختمانی تا سال 2024، 10.1 درصد است، که بیش از حد متوسط برای تمام مشاغل (7 درصد) است. در صنعت ساخت و ساز، مشاغل تجاری با نرخ رشد 10.3 درصد پیش بینی شده است. پس بهترین شغل های تجاری 2018 کدامند؟

کارگران آهن

پیش بینی می شود شغل های تقویت نیروی کارگران آهن و کارگران در سال به بیش از 700 شغل افزایش یابد و در سال 2024 افزایش 23.4 درصدی داشته باشد .حقوق و دستمزد متوسط برای نیروهای تقویت کننده آهن و دکل 53،600 دلار است. در مقایسه، کارگران ساختمانی آهن و فولاد درآمد متوسط خود را از 56،040 دلار دریافت می کنند و به میزان 4.5 درصد رشد تا سال 2024 (به طور متوسط در حدود 1300 موقعیت باز در سالانه) پیش بینی می شود. ایالت های برتر برای فرصت های شغلی در این نقش ها عبارتند از تگزاس، کالیفرنیا، فلوریدا و نیویورک، در حالی که ایالات با کارگران آهنگرانی که بالاترین میزان را دارند، شامل نیوجرسی، نیویورک، ایلینوی و هاوائی (BLS) هستند. مشاغل Ironworker نیاز به کارآموزی و آموزش تخصصی بیشتر از آموزش عالی دارند، اگرچه در بعضی موارد ممکن است نیاز به دو یا سال تحصیلی باشد.

ساخت و ساز ماسه

با پیش بینی های سالانه حدود 2،100 و نرخ رشد 18.6٪ تا سال 2024، مشاغل ساخت و ساز ماسه در حال رشد هستند درآمد متوسطی را از 53،440 دلار به دست می آورند که از 30،000 دلار به 84،000 دلار می رسد، بسته به سطح تجربه، محل و غیره. از نظر فرصت های شغلی، دولت های برتر برای ماسون ها شامل نیویورک، فلوریدا، کالیفرنیا، تگزاس و پنسیلوانیا هستند. ماسون های پرطرفدار در ساخت و ساز شامل کسانی هستند که در ماساچوست، نیویورک، ایلینوی، واشنگتن و مینه سوتا (BLS) حضور دارند. همانند بسیاری دیگر موقعیت های تجاری، کارآموزی و رشته های فنی، مسیر شایع تر نسبت به موقعیت های نسبت به دوره های چهار ساله سنتی است.

مشاغل الکتریکان

الکتریکان به طور متوسط بیش از 18،000 فرصت شغلی را در سال می بینند، که نشان دهنده نرخ رشد 13.7٪ تا سال 2024 است با میانگین دستمزد 56،650 دلار، کارکنان برق یکی از حرفه ای ترین افراد با درآمد است که نیازمند چهار سال تحصیلی نیستند. کارآموزی و آموزش گسترده و صدور مجوز در زمینه برق مفید است و حقوق و دستمزد را می توان تحت تاثیر سطح تجربه و داشتن گواهینامه های دولتی و ملی قرار داد. شما ممکن است اکثر مشاغل الکتریک را در هوستون، نیویورک، لس آنجلس و شیکاگو پیدا کنید، در حالی که کشورهای پرطرفدار شامل آلاسکا، هاوایی، ایلینوی، نیویورک و واشنگتن دی سی هستند.

مشاغل سیمان و کارخانجات کارخانجات بتنی

مشاغل نجاری

مشاغل اپراتور تجهیزات سنگین

منبع : https://constructionjobs.com

شنبه, 13 آبان 1396
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شکوری
1398
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی صفائی
783
مرکزی
داربست فلزی صفائی

اجاره و نصب داربست اراک و حومه

داربست فلزی میلاد
926
اصفهان
داربست فلزی میلاد

داربست فلزی میلاد در کاشان

داربست فلزی وطن دوست
5860
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2257
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی