گرایش های جدید در صنعت ساخت و ساز و ساختمان
گرایش های جدید در صنعت ساخت و ساز و ساختمان

در اغلب موارد وقتی اقصاد بهبود پیدا خواهد کرد که صنعت ساخت و ساز نیز در حال بهبود باشد اما این صنعت هنوز به استراتژی های صحیح نیاز دارد نه فقط در ساختار ها در سالهای اخیر مردم رکورد بسیار شدیدی در این صنعت تجربه کردند چه تضمینی وجود دارد که دوباره شاهد چنین رکود هایی نباشیم ؟!

طراحی تک مدله

همیشه در موارد سنتی اسناد مهندسی ایجاد شده و پس از آن به پیمانکار داده می شود تا با اطلاعات مختلف دوباره ترسیم شود . در حال حاضر می توان با طراحی یک مدل تمامی مراحل مهندسی را در خانه انجام داد و در وقت و هزینه صرفه جویی کرد . و این امر سبب می شود تا پروژه های 30 ماه به 24 ماهه تبدیل شوند.

بهروری انرژی

مصرف انرژی از ابتدای ساخت و ساز در ذهن افراد می باشد . باید به این فکر کرد که انرژی بهینه شود و از راه های جدیدی استفاده کرد در جال حاضر با این شکل بهره وری انرژی نمی توان آینده تضمین کرد مثلا اتاق های کنفرانس بی شماری وجود دارد که هفته ها می توانند خالی باشند برای این کار می توان دی اکسید کربن را شناسایی کرد توسط یک سنسور تا انرژی مورد نیاز فضا تامین شود.

ساخت و ساز مدولار دائمی

ساخت و ساز های عظیم می تواند بیش از 50 سال زمان ببرد . یعنی به جای ساختن 100000 متر مربع می توانید 25000 کار را انجام دهید . برای ساختن ساختمان از پنل های بتونی درآن استفاده شده وبااستفاده از عناصر فلزی اتصال آنهادرپیکره ساختمان انجام میشود.اجزاء دیوارهای بتنی (سفت) تقویت شده شامل بالا(فوقانی) ،پائینی و حاشیه های کناری شکل وی هست که آن حاشیه ها در تطبیق بخش افقی و عمودی چارچوب بکار میروند که برای تولید کردن یک بخش مستحکم و جانبی و اتصال اجزاء دیوار و چارچوب استفاده میشوند.

دوشنبه, 01 آبان 1396
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست ارزان فوری
7522
تهران
داربست فلزی شکوری
1341
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی صفائی
724
مرکزی
داربست فلزی صفائی

اجاره و نصب داربست اراک و حومه

داربست فلزی میلاد
862
اصفهان
داربست فلزی میلاد

داربست فلزی میلاد در کاشان

داربست فلزی وطن دوست
5758
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2194
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی