آسانسور های MULTI
آسانسور های MULTI

شهرها بدون فدا کردن فضاهای باز و پارک ها نیاز به گسترش دارند. به همین دلیل تعداد ساختمان های بلند و ارتفاع آنها در حال افزایش است.
با آسانسورهای معمولی، ساختمان بلندتر، سالهای بیشتری که شما نیاز دارید و فضای بیشتری که شما از بین میبرید. آسانسورهای استاندارد نیز قابلیت، طراحی و شکل آسمانخراش را محدود می کنند. به همین دلیل است که باید راه حل های نوآورانه برای حرکت مردم در این ساختمان ها همیشه بالاتر باشد.

مزایای زیادی دارد.به طور قابل توجهی کاهش زمان انتظاردر سال اخیر بسیار مهم می باشد، کارکنان اداره شهر نیویورک در مجموع در  انتظار بودند که دستگاه آسانسور 16.6 سال طول بکشد، در حالی که تنها 5.9 سال صرف مسافرت در آنها بود. بهترین راه برای صرفه جویی در زمان با ارزش مردم این است که یافتن راه حل هایی را که زمان انتظار را کاهش می دهند و نه فقط افزایش آسانسور. کابین های چندگانه MULTI در یک شفت، مسافران هیچ وقت برای بلند کردن بیش از 15 تا 30 ثانیه صبر نمی کنند.
رد پای کوچک، ظرفیت بسیار بیشتری
با یک کابین در هر شافت، آسانسورهای سنتی فضای بیشتر را به عنوان ساختمان ها افزایش می دهند. MULTI واگن های چندگانه را به شفت کمتری تحکیم می کند. این باعث می شود که تا ارتفاع 50٪ افزایش یابد، در حالیکه افزایش میزان حمل و نقل مسافر با حداقل دستمزد. MULTI همچنین می تواند به کاهش کلی ساختمان، سطح سطح خارجی و مصرف انرژی کل کمک کند.
وزن و جرم بسیار کاهش یافته است
ما پیشرفت هایی در طراحی سبک، از جمله کامپوزیت های کربنی سبک وزن داریم که باعث کاهش وزن کابین و درب MULTI تا 50٪ می شود. از بین بردن طناب ها و ضد وزنه های آسانسورهای معمولی، جرم سیستم آسانسور نیز کاهش می یابد.
هیچ محدودیتی برای ساخت و ساز ساختمان و ارتفاع وجود ندارد
با استفاده از سیستم بدون طناب MULTI، معماران و توسعه دهندگان در طرح های خود با توجه به نگرانی ها در مورد ارتفاع شفت آسانسور و هماهنگی عمودی محدودیتی در طراحی آنها ندارند. MULTI درب را برای طراحی امکانات در تمام جهات باز می کند.
تمرکز بر ایمنی
آسانسورها در حال حاضر امن ترین سیستم حمل و نقل هستند و MULTI استثنا نیست. سیستم چند گیربکس و ترمز کابین همراه با سیستم کنترل ایمنی ثابت Lift آسانسور TWIN ایمنی مسافرتی را تضمین می کند.

اولین MULTI در برج جدید East Side در شهر برلین نصب می شود. این ساختمان که در مجاورت مرسدس بنز آرنا و همسایگی آن با ورشاوئر استراس قرار دارد، قرار است به یک نقطه عطفی جدید در خط افق برلین تبدیل شود. OVG در حال حاضر برای پروژه های پیشرفته مانند Edge در آمستردام شناخته شده است، مشهور در سراسر جهان برای به دست آوردن "ساختمان پایدار ساختمان جهان". Coen van Oostrom، مدیر عامل شرکت OVG Real Estate می گوید: "ما کاملا خوشحالیم که با thyssenkrupp همکاری کنیم و اولین MULTI را در آخرین پروژه ما نصب کنیم. فن آوری پیش رو، تکنولوژی جدید که MULTI به طرح گلوبال ما منجر می شود، برای ما مناسب است. "

آسانسور های MULTIیک انقلاب تکنولوژیک می باشند.
در thyssenkrupp، ما انقلاب را در فن آوری های آسانسور و خدمات ارتقا می دهیم. آسانسور160 سال پس از اختراع خود، با جایگزینی طناب آن با موتورهای خطی، تصور کردیم. در این فرآیند، ما فرصت های جدید را در تمام جهات باز کردیم!

MULTI ترکیبی از موتور های خطی بدون طناب و تحرک افقی با پیشرفت های بسیاری از آسانسور TWIN ما است. این باعث می شود MULTI شاتل ارزشمند برای بهینه سازی ترافیک.

ﺳﻪشنبه, 11 مهر 1396
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شکوری
1482
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی وطن دوست
6002
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2351
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی