کنفرانس های  صنعت ساختمان  درسال 2017
کنفرانس های صنعت ساختمان درسال 2017

یک سال جدید می آید یک برگ تازه از وقایع صنعت ساخت و ساز. این  نمایشگاه هارا  انجمن های مدیریت ریسک،  ارائه می دهد حرفه ای های ساختمانی را برای تبادل ایده ها و شبکه با رهبران در این زمینه دور هم جمع میشوند برای راهکارها و ایده های نو.

جهان بتن

لاس وگاس، 16-20 ژانویه

این رویداد در دهه های گذشته برای صنایع بتن و سنگ تراشی بوده است. طراحی بیش از 60،000 شرکت کنندگان، نمایشگاه های نمایشگاه و جلسات آموزشی شامل فن آوری، مواد، تجهیزات و تعمیر اطلاعات شامل شده است. WOC همچنین میزبان مسابقات Sepc Mixed Bricklayer 500  ، سرگرم کننده و چشمگیر است، یک مسابقه آجرچینی 60 دقیقه ای که یک نفر سریعترین سازنده سنگ آهک در جهان را باید ارائه کند.

لاس وگاس، 7-11 مارس

اغلب به عنوان "Tomorrowland for construction" توصیف می شود، این رویداد هر سه سال یکبار اتفاق می افتد. CONEXPO برای نمایشگاه های خود از جدیدترین فن آوری، مواد و تجهیزات شناخته شده است که توانایی تغییر محل کار را دارند. این نمایشگاه عظیم، بیش از 2500 نمایشگاه، 2.5 میلیون فوت مربع فضای نمایشگاهی و 150 جلسه آموزشی را شامل می شود.

پیمانکاران پیمان آکسفورد آمریکا

لاس وگاس، 7-9 مارس

98 کنوانسیون سالانه AGC در رابطه با CONEXPO برگزار می شود و شرکت کنندگان می توانند بین رویدادها بسر برند. نمایش AGC شامل جلسات آموزشی است که تمرکز بر ایمنی، تحویل پروژه، مدیریت ریسک و توسعه نیروی کار، و نیز فرصت های شبکه گسترده است.

کنوانسیون موسسه معماری آمریکا

اورلاندو، فلوریدا، آوریل 27-29

این رویداد سالانه در پایان معماری طیف است، اما شامل جلسات آموزشی است که مربوط به دیگر حرفه ای AEC است. این نمایش ممکن است یک رویداد کنسرت به نام "حزب" داشته باشد، اما این کنوانسیون بیشتر سرگرم کننده و بازی است. این برنامه با سخنرانان در مورد موضوعاتی از جمله ساختمان سبز تا انعطاف پذیری به مدیریت کسب و کار و همچنین ویژگی های آموزشی در سراسر شهر می پردازد.

اجلاس RICS آمریکا

شیکاگو، مه 1-3

RICS، یک گروه بین المللی که آموزش و مجوز رسمی برای متخصصان در بخش ساخت و ساز و مالکیت زمین را ارائه می دهد، اجلاس سالانه 5 ساله خود را در آمریکای شمالی برگزار خواهد کرد. این رویداد بیشتر از اجلاس اجرایی نسبت به یک نمایشگاه تجاری سنتی است و مدیران ارشد و نمایندگان دولت را از سراسر جهان جذب می کند. جلسات آموزشی دارای موضوعاتی مانند تحویل پروژه، داده های بزرگ و ساختمان های هوشمند است.

کنفرانس سالانه کنفرانس و نمایشگاه انجمن مدیریت امور مالی ساختمان

ققنوس، 3-7 ژوئن

برای کارشناسان امور مالی ساختمانی، کنفرانس CFMA جایی است که در نظرگرفته شده است. این رویداد شامل جلسات است که به پیچیدگی مدیریت مالی یک شرکت ساختمانی برای افسران مالی اصلی می پردازدهمچنین کنترل کننده های مالی.این کنفرانس همچنین دارای سالن نمایشگاه و انجمن فن آوری ساخت و ساز است.

انجمن مدیریت ساخت و ساز کنفرانس ملی تجارت و نمایش ایالات متحده

واشنگتن دی سی، اکتبر 8-10

مدیران ساخت و ساز جزء کم اهمیت تر اما مهم از صنعت هستند. این رویداد به ویژه برای CM ها و صاحبان که به طور مستقیم با آنها در ارتباط هستند، برگزار میشود. رویداد CMAA شرکت کنندگان را در بخش خصوصی و عمومی جذب می کند و شامل غرفه داران، دوره های آموزشی و برنامه هاو جوایز می شود.

 

کنفرانس ریسک ساخت و ساز IRMI

ایندیاناپولیس، 5-8 نوامبر

مدیریت ریسک یکی از شایع ترین نگرانی ها برای شرکت های ساختمانی است. کنفرانس IRMI پیمانکاران، توسعه دهندگان، قراردادی ها، صاحبان و بیمه گران را در همه جا در یک مکان برای بحث در مورد تاکتیک های موثر برای کنترل هزینه های ریسک و بیمه دور هم جمع میکند.

 

بوستون، 8-10 نوامبر

این نمایشگاه که توسط شورای ساختمان سبز ایالات متحده برگزار می شود - که گواهینامه LEED را مدیریت می کند - این نمایشگاه برخی از نام های برجسته ای را در ساختمان سبز و فضای ساخت و ساز پایدار ترسیم می کند. سخنرانان و جلسات در حال گسترش بازار ساختمان سبز می باشند و سالن نمایشگاه غرفه داران نمایشگاه مواد پایدار، فن آوری های جدید و موارد دیگر را بررسی می کند.

طراحی و ساخت کنفرانس و نمایشگاه

فیلادلفیا، 8-10 نوامبر

روش تحویل طراحی و ساخت آهسته به عنوان یک جایگزین برای طرح طراحی پیشنهاد می شود.طراحی برای استفاده در پروژه های عمومی در نیمی از ایالات متحده مجاز است.این رویداد در آینده به نظر می رسد و به بررسی اینکه چگونه احزاب می توانند بهترین پروژه های طراحی و ساخت را جمع آوری و اجرا کنند اختصاص دارد.

دوشنبه, 27 شهریور 1396
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
نصب و اجرای داربست و کفراژ در اسرع وقت و پذیرفتن کارهای متری
119
تهران
نصب و اجرای داربست و کفراژ در اسرع وقت و پذیرفتن کارهای متری

نصب و اجرای داربست و کفراژ در اسرع وقت و پذیرفتن کارهای متری و شرکتی با اکیپ مجرب

دستکش کار و داربست بندی
121
تهران
دستکش کار و داربست بندی

تولید کننده انواع دستکشهای کار ۰۹۱۲۲۳۶۱۴۹۸

دستکش کار و داربست بندی
121
تهران
دستکش کار و داربست بندی

تولید کننده انواع دستکشهای کار ۰۹۱۲۲۳۶۱۴۹۸

دستکش کار و داربست بندی
121
تهران
دستکش کار و داربست بندی

تولید کننده انواع دستکشهای کار ۰۹۱۲۲۳۶۱۴۹۸

داربست فلزی شهرک غرب
346
تهران
داربست فلزی شهرک غرب

نصب سریع و آسان و منصف در تمام نقاط ایران نصب انواع داربست پروژه های کوچک و بزرگ و برج ها نصب راه پله در گود و زیر بتونی و کفراژ های بزرگ عضو اتحادیه داربست فلزی با بیش از 15 سال سابقه کاری

داربست فلزی اوج
256
هرمزگان
داربست فلزی اوج

داربست فلزی اوج میناب،جاسک،چابهار تا سیستان و بلوچستان هم می توانیم خدمات دهیم.

پارت فوم آکوستیک
283
تهران
پارت فوم آکوستیک

پارت فوم مجموعه ای است که از 1385تا کنون بر روی عایق های صوتی، حرارتی ، برودتی ، فوم ها و چسب های مصرفی و صنعتی فعالیت داشته است. و از سال 1392 به صورت تخصصی در زمینه ارایه محصولات آکوستیک با کیفیت بالا وقیمت مناسب فعالیت نموده است. افتخار ما این است که بسیاری از محصولات پارت فوم در زمینه آکوستیک برای اولین بار در ایران تولید شده است و توانسته ايم نیاز بازار داخلی را از محصولات خود تامین نماییم. فوم لوله داربستی - ضربه گیر لوله داربست

داربست نما پایدار
3652
تهران
داربست نما پایدار

داربست ارزان با بیمه مسئولیت

داربست فلزی علی
334
آذربایجان غربی
داربست فلزی علی

خدمات اجاره و نصب داربست ماکو

داربست ماکو
934
آذربایجان غربی
داربست ماکو

اجاره و نصب داربست فلزی در ماکو

داربست سازه کاران
431
تهران
داربست سازه کاران

اجاره داربست خرید داربست فروش داربست نصب داربست

توليد كننده پيچ اتومات داربستی
2724
آذربایجان غربی
توليد كننده پيچ اتومات داربستی

توليد كننده پيچ اتومات داربستي ماد فولاد توليد كننده پيچ اتومات داربستي بالاترين كيفيت در بازار محصول تهيه شده از مفتول هاي استاندارد پيچ با گريد هاي ١٠٠٨ و ١٠١٠ انيل فسفات شركت ايروف محصول كاملا يكدست و رزوه عميق و استاندارد كه عمر محصول را تا دو برابر افزايش ميدهد

داربست رضایی
294
گلستان
داربست رضایی

اجاره و نصب داربست در گرگان

داربست فلزی فراز بست
3940
خراسان رضوی
داربست فلزی فراز بست

داربست فلزی فراز بست در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد با نازلترين قيمت و در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

داربست فلزی میشو سیس
6503
آذربایجان شرقی
داربست فلزی خورشیدی اراک
779
مرکزی
داربست فلزی خورشیدی اراک

داربست خورشیدی،اراک،با بیش از ۳۰ سال سابقه کار ،اولین داربست استان مرکزی

داربست فلزی سرلک
634
تهران
داربست فلزی سرلک

آدرس انبار۱؛ میدان قیام خ مولوی کوچه رضا آزادی بن بست شیرزاد آدرس انبار ۲؛ سه راه آذری خیابان سبحانی گاراژ حاجیان آدرس شرکت .کارگر جنوبی خیابان زربافیان کوچه توکلی پ ۲ با مدیریت سرلک

داربست فلزی سعيد
7682
زنجان
داربست فلزی سعيد

داربست سعيد اولين ارائه دهنده خدمات داربست در استان زنجان

داربست فلزی علیجانی
1847
گیلان
داربست فلزی علیجانی

داربست علیخانی از سال 92 فعالیت خود را در استان گیلان آغاز کرده است و تا به حال پروژه های مختلفی را با موفقیت اجرا کرده اند.

داربست فلزی هادیان
2858
اصفهان
داربست فلزی هادیان

خدمات نصب و اجاره داربست در اصفهان و شاهین شهر

فولاد جهان مهر
1400
تهران
فولاد جهان مهر

شرکت فولاد جهان مهربا هدف تهیه و تأمین مقاطع آهن و فولاد مورد نیاز صنایعنفت،گاز،پتروشیمی،فولاد، نیروگاه‌ها،شرکتها وپروژه های ساختمانی...با اتکا به لطف خداوند و همکاری نیروهای متعهد و پرسنل مجرب، از سال 1350شروع به فعالیت نموده است. این شرکت افتخار همکاری با شرکتها و نهادهای زیر را دارد: 1ـ عضویت در وندور لیست شرکتهای نفت و گاز پارس (POGC)، شرکت ملی نفت ایران(NIOC)، 2ـ همکاری با کلیه شرکتهای نفتی ، ساختمانی و شرکتهای وابسته به وزارت راه و شهرسازی

داربست فلزی محسن
2112
لرستان
داربست فلزی محسن

خدمات نصب و اجاره داربست در خرم آباد توسط اکیپ مجرب

داربست فلزی مرکزی
854
لرستان
داربست فلزی مرکزی

داربست فلزی مرکزی درخدمت همشهریان .نصب بنر تبلیغاتی،کفراژ،طاق نصرت،پروژهایی بزرگ و کوچک،چهارپایه

داربست فلزی عرش
6518
کرمانشاه
داربست فلزی عرش

ارایه کلیه خدمات داربست از قبیل نما, تجارب, زیربتن, کفراژو صنعتی توسط اکیپ بیمه شده

داربست فلزی ارم
1682
گیلان
داربست فلزی ارم

نصب و اجرای داربست با استادکاران ماهر در سریع وقت و بهترین کیفیت

صنعت ساختمان و داربست
1363
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی

داربست مهدی
6887
خراسان جنوبی
داربست مهدی

داربست و تجهیز بتن مهدی اجاره و خرید و فروش کلیه لوازم نو و دست دوم

داربست آسمان
3322
زنجان
داربست آسمان

نصب داربست فلزی، کفراژ بندی، داربست جهت اجرای تابلو، کار در ارتفاع (نماشویی، ترمیم نما)، کلیه تعمیرات جزئی و کلی داخل و خارج ساختمان، فنس کشی

 چدن ریزان پیشرو
5819
تهران
چدن ریزان پیشرو

تولید انبوه بست و اتصالات داربست فلزی

داربست فلزی پارسیان
6256
بوشهر
داربست فلزی پارسیان

تجهیزات داربست بند،شرایط پرسنل و دستورالعمل های ایمنی خاص داربست بند می باشد.که با رعایت این اصول علاوه بر برپا نمودن داربست مناسب ایمنی نیز رعایت خواهد شد.

داربست فلزی محمدرضا
875
تهران
داربست فلزی محمدرضا

داربست فلزی محمدرضا(شبانه روزی) داربست فلزی در شهرقدس با بیش از 30 سال سابقه در صنعت داربست ساختمان و کوله باری از تجربه این افتخار را دارد تا در خدمت مردم محترم در استان وشهر تهران باشد و بیشترین مشتریان خود را از طریق جمعی از مشتریان راضی و تبلیغات لفظی آنها تا به امروز به دست آورده است. خدمات این شرکت عبارتند از: - نصب داربست فلزی در ساختمان ها و برج های بلند - اجرا ونصب داربست جهت کارهای صنعتی همانند:سکوهای نفتی,اسکله,سیلو,پالایشگاه و... - اجرا ونصب داربستهای زودبست,کفراژبندی,زیربتن,داربست های نمایشگاه ها همراه باچادر,سوله,حفاظ,پیچ ورولپلاک و... - اجرا ونصب داربست در مترا ژهای بالا در استان وشهر تهران -اجرای داربست فلزی بنرهای تبلیغاتی -اجرای داربست فلزی سالن های خیمه ای -اجرای داربست فلزی طاق نصرت و ایستگاه صلواتی -ارسال اکیپ داربستی به سایر شهرهای کشور به منظور پروژه های بزرگ 09216266372/09175240703 سید جواد رضانژاد09362191788,

داربست فلزی پاکدشت
8126
تهران
داربست فلزی پاکدشت

نصب انواع مختلف داربست ساختمان هیئت. ساختمان.سوله.بنرهای.تبلیغاتی.۴پایه چرخدار و ثابت..زیربتن

منو سریع