نگاهی به فعالیتهای اجاره داربست ، نصب داربست و دیگر حوزه ها در وبسایت داربستان
نگاهی به فعالیتهای اجاره داربست ، نصب داربست و دیگر حوزه ها در وبسایت داربستان

وبسایت داربستان ابتدا با هدف مرجعیت داربست ایران فعالیت خود را آغاز کرد . سپس با گسترش این حوزه وارد حوزه صنعت ساختمان شد.

یکی از فعالیتهای اصلی وبسایت داربستان ارائه خدمات اجاره داربست و نصب داربست است . ما تلاش کردیم تا شرکت های داربستی سراسر کشور را در یک بستر مناسب جمع کنیم این امر سبب شد تا برخی از شرکت ها که قیمت های زیاد و عجیبی از مشتریان میگرفتند کمی ساماندهی شود البته شرکتهای زیادی هستند که هنوز در جمع داربستانی ها حضور ندارند اما این تازه ابتدای راه است . نکته دیگر مشتریان می توانند در شهر خود نزدیکترین شرکت را برای ارائه خدمات انتخاب کنند مخصوصا این امر در ایام محرم و اعیاد مهم است. ما ویژه گی های خوبی برای هر شرکت در نظر گرفتیم تا نسبت به بقیه متمایز شود که ارائه تخفیف از طریق وبسایت داربستان یکی از آنهاست، ما روز به روز در حال توسعه داربستان برای ارائه خدمات بهتر هستیم و اخیراً نیز اولین نسخه اپلیکیشن داربستان را نیز منتشر کردیم.

آموزش نیروی تخصصی

بسیاری از کارگران و استاد کاران در این حوزه جهت ارائه مدرک و ارتقا خود نیاز به دوره های آموزشی دارند ما نیز در این حوزه هم اقدامات خوبی انجام داده ایم و آن هم همکاری با جامعه متخصصان بود البته این آموزش ها باید به صورت مداوم اجرا شود و این یک ضعف در کشور است چون واقعا آموزش و ایمنی در این مشاغل تاثیر بسیاری در حوادث ساخت و ساز دارد و متاسفانه در کشور ما سالیانه شاهد مرگ دردناک هزارن نفر در این حوزه هستیم..

حمایت از تولید کنندگان داخلی

حمایت از تولید کنندگان داخلی اولویت اول ماست. جنس مرغوب در صنعت ساختمان بسیار حیاتی می باشد زیرا که تمامی مشکلات ابتدا از همین حوزه شکل میگیرد .مثلاً در داربست که متاسفانه به دلیل سنتی بودن آن در کشور ما جنس نامرغوبی دارد بارها شاهد فرو ریختدن آن در ساختمان ها ، معابر و خیابان ها هستیم و البته همانطور که گفتیم نیروی کار تخصصی هم تاثیرگذار است. تولید کنندگان داخلی می توانند با گسترش فعالیت خود و حمایت دولت محصول خود را با قیمت کمتری ارائه دهند خود این امر سبب می شود تا از جنس مرغوب استقبال شود و رفته به رفته روال سنتی آن جایگزین مدرن می شود.داربستان می تواند با معرفی تولید کنندگان برتر این حوزه نقش مهمی را ایفا کند.

تامین نیرو و استخدام (کارگران و استادکاران)

قطعاً تامین نیروی متخصص و استخدام آنها یکی از معضلات این حوزه است اینکه یک بستر مناسب باشد تا بتواند اطلاعات کارگران و استادکارن آماده به کار این حوزه را معرفی کند . داربستان با راه اندازی این بخش ها سعی دارد ضعف در این زمینه را برطرف کند. البته هنوز این بخش ها جای کار دارد . 

امید است داربستان بتواند گامی موثر در زمینه ارائه خدمات در این حوزه بردارد.

اجاره داربست

شنبه, 25 شهریور 1396
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست ارزان فوری
7374
تهران
داربست فلزی ایران توسعه
8663
هرمزگان
داربست فلزی ایران توسعه

نصب انواع داربست ساختمانی صنعتی مراسمی و.....

داربست فلزی شکوری
1255
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی صفائی
629
مرکزی
داربست فلزی صفائی

اجاره و نصب داربست اراک و حومه

داربست فلزی میلاد
766
اصفهان
داربست فلزی میلاد

داربست فلزی میلاد در کاشان