قیمت نصب داربست در آستانه محرم
قیمت نصب داربست در آستانه محرم

به گزارش داربستان، با نزدیک شدن به ماه محرم نمای شهر با تغییراتی همراه می‌شود و از این روز افراد در تکاپو هستند تا برای روزهای محرم آماده شوند.

یکی از کار‌های مهمی که در بیش‌تر خیابان‌های اصلی شهر در این روز‌ها انجام می‌شود نصب داربست‌های فلزی جهت راه اندازی ایستگاه صلواتی و هیئت‌های عزاداری است.

در این میان برای نصب این داربست‌ها باتوجه به متراژ و اینکه نیاز به چادر هم دارند یا خیر باید هزینه‌های متفاوتی پرداخت کرد و در این میان هزینه ایاب و ذهاب آن مطرح است. 

با نگاهی به آگهی‌های روزنامه و سایت‌ها با برخی از افرادی که کارشان نصب داربست فلزی است تماس گرفتیم و در این میان نرخ‌های پیشنهادی از سوی آن‌ها را جویا شدیم.

یکی از این افراد در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه نرخ مصوب برای نصب داربست وجود دارد یاخیر گفت: نرخ مصوب برای کار‌های بزرگ و ساختمانی در نظر گرفته شده که کار‌های خرد مانند نصب داربست برای هیئت و ایستگاه صلواتی نرخ مصوبی ندارد.

وی در خصوص نحوه قیمت گذاری نصب داربست جهت راه اندازی ایستگاه صلواتی گفت: برای نصب داربست هزینه ایاب و ذهاب اهمیت بالایی دارد از این رو نصب داربست برای متراژ کمتراز ۱۰ متر و کمتر از ۱۰۰ متر تفاوت چندانی ندارد.

این شخص در خصوص هزینه نصب ایستگاه صلواتی برای فضایی با ابعاد ۳ در ۳ گفت: نصب داربست با این ابعاد برای مدت زمان یک ماه حدود ۲۵۰ هزار تومان است و در صورت نیاز به نصب چادر، حدود ۱۵۰ هزار تومان به این هزینه اضافه می‌شود و برای نصب چادر ضد آب حداقل ۲۵۰ هزار تومان باید پرداخت کرد.

وی در خصوص هزینه نصب داربست جهت راه اندازی هیئت با ابعاد ۶ در ۱۰ متر خاطر نشان کرد: برای نصب داربست برای این فضا حدودا بین ۳۸۰ تا ۴۰۰ هزار تومان باید هزینه کرد.

این نصاب داربست گفت: نصب داربست برای متراژ‌های بالای ۲۰۰ متر و ۳۰۰ متر با نرخ‌های مصوب انجام می‌شود، اما برای نصب داربست برای ایستگاه صلواتی با توجه به هزینه کارگر و ایاب ذهاب نرخ‌ گذاری انجام می شود.

به گزارش میزان، با این حال نرخ در برخی مناطق با نوسان روبرو است و این درحالی است که برای مناطق پایین‌تر نرخ کمتر و مناطق بالاتر هزینه بیشتری برای راه اندازی ایستگاه صلواتی بتید پرداخت کنند.

منبع : http://sobhanehonline.com

دوشنبه, 20 شهریور 1396
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شکوری
1482
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی وطن دوست
6002
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2351
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی