اسرار شرکت های ساختمانی موفق
اسرار شرکت های ساختمانی موفق

پیمانکاران اغلب از ما بپرسند - چرا برخی از رقبای خود پول زیادی بدست می آورند و  زمانی که هر دو کار مشابه انجام می دهند.

در اینجا پنج اسرار بالا وجود دارد - ما در گذشته در شرکت های ساختمانی  داشتیم  و ما شاهد موفق بودن آنها و در حال حاظر شرکت ساختمانی وجود دارند که حدود 20 درصد از تولید کنندگان و درآمد را به خود در کشور به خود اختصاص داده اند.

# 01 آنها می دانند چه می خواهند -  آنچه را که می خواهند  بر روی یک تکه کاغذ به صورت دست نوشته به صورت ناقص، فقط یک پاراگراف یا دو پاراگراف مینویسند و در یک مکان خصوصی نگهداری می کنند. جایی که آنها می توانند آن را زمانی که می خواهند ببینند؛ که حداقل یک بار در هفته است و آنها این دیدگاه را در ذهن خود نگه می دارند.

# 02 آنها کار خود را برنامه ریزی پیش می برند و روی  برنامه هاآنها کار می کنند - به نظر ساده است؟ خوب است و در اینجا استراتژی کلی مدیریت سیستم کسب و کار  شما (BPM) است و ابزار اصلی برای شروع یک کپی از این نرم افزار کسب و کار برنامه است.

# 03 تغذیه ذهن - آنها ذهن خود را تغذیه و بسیاری از آنها یک کارت کتابخانه دارند، بله در این روز و سن آنها کارت کتابخانه دارند. آنها کتاب های خوب در موضوعات متنوع ، بیوگرافی افراد موفق، کتاب های مربوط به هنر و علوم، مسائل اجتماعی، فلسفه و دیگر موضوعات را مطالعه می کنند. یک کارت کتابخانه دریافت کنید .

# 04 آنها درک سطح بندی - که بدان معنی است که آنها زمان را صرف افرادی که از آنها حمایت و کسانی که آنها می توانند حمایت کنند میکنند. ناپلئون هیل در مورد این مفهوم و در فکر و رشد غنی،توصیه میکنداو در این کتاب توصیه میکندبه اینکه بیشتر بخوانید و به بحث و گفتگو درباره "گروه استاد ذهن" . این اصطلاح به خوبی شناخته شده است و بسیاری از شوخی های شاد و سرحال وجود دارد که با هم به اصطلاح "گروه های ذهنی کارشناسی ارشد" وجود دارد. مطالعه کتاب ناپلئون هیل به نام فکر کنید و رشد کنید و وقتی شما آن را پیدا کردید،می توانید گروه درست را بشناسید.

# 05 آنها ساخت شرکت ساختمانی خود را - مانند یک پارتنون با پشتیبانی از بسیاری از ستون هایMAP می دانند  و فرآیندهای کاری خود راداخل سیستم کسب وکار استراتژیک  می پرورانند زیرا آنها معنای واقعی را در پشت عبارت  سیستم راه حل است پیدا کرده اند.

بسیاری از شرکت های ساختمانی غیر موفق - ساخت شرکت ساختمانی خود را در اصل هیئت مدیره غواصی ... "سیستم ها؟ فرایندها؟ طرح کسب و کار؟ آیا شما دیوانه؟ چه کسی زمان برای آن چیز؟ برنامه ما ساده است که ما قصد داریم تا مقدار زیادی از پول! " این به من یادآوری می شود که عبارت "اهرم بزرگ است .... تا زمان  شکستن !

اینها بعضی از موضوعات موفق است که به موفقیت در ساخت و ساز موفق و سودآور شرکت ساختمانی پیوسته است.

نکته نهایی - آنها پول خود را در دفتر کار خود به جریان می اندازن نه در زندگی شخصی وبرخی از استراتژی  های آنان داشتن بهترین بازاریاب ،حسابدار و خط تولید خستگی ناپذیرمی باشد.

 

یکشنبه, 12 شهریور 1396
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
نصب و اجرای داربست و کفراژ در اسرع وقت و پذیرفتن کارهای متری
168
تهران
نصب و اجرای داربست و کفراژ در اسرع وقت و پذیرفتن کارهای متری

نصب و اجرای داربست و کفراژ در اسرع وقت و پذیرفتن کارهای متری و شرکتی با اکیپ مجرب

دستکش کار و داربست بندی
148
تهران
دستکش کار و داربست بندی

تولید کننده انواع دستکشهای کار ۰۹۱۲۲۳۶۱۴۹۸

داربست فلزی شهرک غرب
364
تهران
داربست فلزی شهرک غرب

نصب سریع و آسان و منصف در تمام نقاط ایران نصب انواع داربست پروژه های کوچک و بزرگ و برج ها نصب راه پله در گود و زیر بتونی و کفراژ های بزرگ عضو اتحادیه داربست فلزی با بیش از 15 سال سابقه کاری

داربست فلزی اوج
268
هرمزگان
داربست فلزی اوج

داربست فلزی اوج میناب،جاسک،چابهار تا سیستان و بلوچستان هم می توانیم خدمات دهیم.

پارت فوم آکوستیک
299
تهران
پارت فوم آکوستیک

پارت فوم مجموعه ای است که از 1385تا کنون بر روی عایق های صوتی، حرارتی ، برودتی ، فوم ها و چسب های مصرفی و صنعتی فعالیت داشته است. و از سال 1392 به صورت تخصصی در زمینه ارایه محصولات آکوستیک با کیفیت بالا وقیمت مناسب فعالیت نموده است. افتخار ما این است که بسیاری از محصولات پارت فوم در زمینه آکوستیک برای اولین بار در ایران تولید شده است و توانسته ايم نیاز بازار داخلی را از محصولات خود تامین نماییم. فوم لوله داربستی - ضربه گیر لوله داربست

داربست نما پایدار
3668
تهران
داربست نما پایدار

داربست ارزان با بیمه مسئولیت

داربست فلزی علی
346
آذربایجان غربی
داربست فلزی علی

خدمات اجاره و نصب داربست ماکو

داربست ماکو
972
آذربایجان غربی
داربست ماکو

اجاره و نصب داربست فلزی در ماکو

داربست رضایی
305
گلستان
داربست رضایی

اجاره و نصب داربست در گرگان

داربست فلزی محکم بست
6952
همدان
داربست فلزی محکم بست

نصب فنی ترین داربستها - شماره ثبت 8120 کارشناس اتحادیه داربست فلزی با مدیریت سید رهبر مرادی

داربست فلزی فراز بست
3959
خراسان رضوی
داربست فلزی فراز بست

داربست فلزی فراز بست در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد با نازلترين قيمت و در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

داربست فلزی میشو سیس
6527
آذربایجان شرقی
داربست فلزی خورشیدی اراک
789
مرکزی
داربست فلزی خورشیدی اراک

داربست خورشیدی،اراک،با بیش از ۳۰ سال سابقه کار ،اولین داربست استان مرکزی

داربست فلزی سرلک
642
تهران
داربست فلزی سرلک

آدرس انبار۱؛ میدان قیام خ مولوی کوچه رضا آزادی بن بست شیرزاد آدرس انبار ۲؛ سه راه آذری خیابان سبحانی گاراژ حاجیان آدرس شرکت .کارگر جنوبی خیابان زربافیان کوچه توکلی پ ۲ با مدیریت سرلک

داربست فلزی سعيد
7717
زنجان
داربست فلزی سعيد

داربست سعيد اولين ارائه دهنده خدمات داربست در استان زنجان

داربست فلزی علیجانی
1862
گیلان
داربست فلزی علیجانی

داربست علیخانی از سال 92 فعالیت خود را در استان گیلان آغاز کرده است و تا به حال پروژه های مختلفی را با موفقیت اجرا کرده اند.

داربست فلزی هادیان
2879
اصفهان
داربست فلزی هادیان

خدمات نصب و اجاره داربست در اصفهان و شاهین شهر

فولاد جهان مهر
1414
تهران
فولاد جهان مهر

شرکت فولاد جهان مهربا هدف تهیه و تأمین مقاطع آهن و فولاد مورد نیاز صنایعنفت،گاز،پتروشیمی،فولاد، نیروگاه‌ها،شرکتها وپروژه های ساختمانی...با اتکا به لطف خداوند و همکاری نیروهای متعهد و پرسنل مجرب، از سال 1350شروع به فعالیت نموده است. این شرکت افتخار همکاری با شرکتها و نهادهای زیر را دارد: 1ـ عضویت در وندور لیست شرکتهای نفت و گاز پارس (POGC)، شرکت ملی نفت ایران(NIOC)، 2ـ همکاری با کلیه شرکتهای نفتی ، ساختمانی و شرکتهای وابسته به وزارت راه و شهرسازی

داربست فلزی محسن
2130
لرستان
داربست فلزی محسن

خدمات نصب و اجاره داربست در خرم آباد توسط اکیپ مجرب

صنعت ساختمان و داربست
1373
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی

داربست مهدی
6912
خراسان جنوبی
داربست مهدی

داربست و تجهیز بتن مهدی اجاره و خرید و فروش کلیه لوازم نو و دست دوم

داربست آسمان
3337
زنجان
داربست آسمان

نصب داربست فلزی، کفراژ بندی، داربست جهت اجرای تابلو، کار در ارتفاع (نماشویی، ترمیم نما)، کلیه تعمیرات جزئی و کلی داخل و خارج ساختمان، فنس کشی

 چدن ریزان پیشرو
5839
تهران
چدن ریزان پیشرو

تولید انبوه بست و اتصالات داربست فلزی

داربست فلزی پارسیان
6286
بوشهر
داربست فلزی پارسیان

تجهیزات داربست بند،شرایط پرسنل و دستورالعمل های ایمنی خاص داربست بند می باشد.که با رعایت این اصول علاوه بر برپا نمودن داربست مناسب ایمنی نیز رعایت خواهد شد.

داربست فلزی محمدرضا
884
تهران
داربست فلزی محمدرضا

داربست فلزی محمدرضا(شبانه روزی) داربست فلزی در شهرقدس با بیش از 30 سال سابقه در صنعت داربست ساختمان و کوله باری از تجربه این افتخار را دارد تا در خدمت مردم محترم در استان وشهر تهران باشد و بیشترین مشتریان خود را از طریق جمعی از مشتریان راضی و تبلیغات لفظی آنها تا به امروز به دست آورده است. خدمات این شرکت عبارتند از: - نصب داربست فلزی در ساختمان ها و برج های بلند - اجرا ونصب داربست جهت کارهای صنعتی همانند:سکوهای نفتی,اسکله,سیلو,پالایشگاه و... - اجرا ونصب داربستهای زودبست,کفراژبندی,زیربتن,داربست های نمایشگاه ها همراه باچادر,سوله,حفاظ,پیچ ورولپلاک و... - اجرا ونصب داربست در مترا ژهای بالا در استان وشهر تهران -اجرای داربست فلزی بنرهای تبلیغاتی -اجرای داربست فلزی سالن های خیمه ای -اجرای داربست فلزی طاق نصرت و ایستگاه صلواتی -ارسال اکیپ داربستی به سایر شهرهای کشور به منظور پروژه های بزرگ 09216266372/09175240703 سید جواد رضانژاد09362191788,

داربست فلزی پاکدشت
8147
تهران
داربست فلزی پاکدشت

نصب انواع مختلف داربست ساختمان هیئت. ساختمان.سوله.بنرهای.تبلیغاتی.۴پایه چرخدار و ثابت..زیربتن

منو سریع