50 ایده های سودآور کوچک ساخت و ساز تجاری برای سال 2017
50 ایده های سودآور کوچک ساخت و ساز تجاری برای سال 2017

50 ایده های سودآور کوچک ساخت و ساز تجاری برای سال 2017

آیا شما علاقه مند به شروع یک کسب و کار در صنعت ساخت و ساز هستید؟ اگر بله، در اینجا 50 ایده ساده ای برای ساخت و ساز کسب و کار وجود دارد که می توانید با کمی پول شروع کنید .

صنعت ساخت و ساز به راحتی میتواند مسئولیت توسعه زیربنایی جهان را داشته باشد؛ توسعه هر کشور یا شهر، دستیابی به شرکت های ساختمانی و دیگر سهامداران است. به عبارت دیگر، تمام ساختمان ها، پل ها، سدها، جاده ها، املاک، پردیس ها، مراکز خرید، مجتمع های اداری، آسمان خراش ها و سازه های عظیم که امروزه شما را می بینند، همه محصولات صنعت ساخت و ساز هستند.

چرا شرکت ساختمانی را شروع کنید؟

شروع یک کار ساختمانی سرمایه به سادگی به علت نوع تجهیزات سنگین است که مورد نیاز برای اجرای یک پروژه ساختمانی و همچنین هزینه مدیریت نیروی کار بزرگ است. علیرغم این واقعیت که صنعت ساخت و ساز نیازمند سرمایه بسیار سرعتی است، صنعت بسیار سودآور است - به ویژه اگر شما تخصص و ظرفیت برای ارائه کیفیت کار را داشته باشید. مشتریان اصلی شرکت های ساختمانی دولت ها و بخش خصوصی هستند.

غول های ساختمانی در سرتاسر جهان به سمت کشورهای در حال توسعه هدایت می شوند، زیرا آنها می دانند که قراردادهای ساختمانی آبدار در آنجا وجود دارد. بر خلاف اقتصادهای پیشرفته، در کشورهای در حال توسعه و کشورهای توسعه نیافته، کارهای ساختمانی زیادی انجام می شود. واقعیت این است که آنها کمبود زیر بنایی دارند، یعنی دولت باید از ساخت و سازهای جاده، ساخت پل، ساخت و ساز عمومی (بیمارستان ها، مدارس، ساختمان های اداری و املاک و غیره) و ساخت سدها استفاده کند.

پس از جنگ، صنعت ساخت و ساز یکی از مهمترین ذینفعان است که در بازسازی کشور کمک می کند. با انجام این کار، آنها با دولت همکاری می کنند تا اطمینان حاصل شود که زیرساخت های اساسی بازسازی می شوند و البته این امر همیشه به نفع هر دو طرف خواهد بود. دولت می خواهد آنچه را که می خواهند، و شرکت ساختمانی و پیمانکاران سود خوبی برای تحویل پروژه ها به دست آورند.

شروع یک شرکت ساختمانی - بررسی اجمالی صنعت

آمارگیران و کارشناسان صنعت ساخت و ساز نشان می دهد که حدود 40 درصد از پروژه های ساخت و ساز در حال حاضر سریع ساخت و ساز بر خلاف آنچه که قبل از قرن 21 است قابل دسترسی است. هند، ایالات متحده، چین، ژاپن، فرانسه، آلمان و انگلستان، برخی از کشورهایی هستند که بزرگترین تولید کننده ساخت و ساز در اقتصادشان در سال 2015 است.

 • آمار جالب درباره صنعت ساخت و ساز

این در حالیست که در ایالات متحده آمریکا صنعت ساخت و ساز در سال 2014 با درآمد سالیانه 960 میلیارد دلار، طبق آمار ردیابی اداره سرشماری، درآمد 960 میلیارد دلاری را به دست آورد. تا سال 2005، در حدود 667،000 شرکت ساختمانی ثبت شده در ایالات متحده و 1 میلیون پیمانکار و پیمانکار متوسط ​​که توسط این شرکت ها در کمتر از 10 کارمند مشغول به کار شدند، وجود دارد.

به طور کلی، صنعت ساخت و ساز در ایالات متحده آمریکا در آوریل 2013 حدود 5.8 میلیون نفر را استخدام کرد و در سال 2011 حدود 828000 زن در صنعت ساخت و ساز مشغول به کار بودند. بدون شک، صنعت ساخت و ساز یکی از کارفرمای عمده کار در اتحادیه ایالات متحده آمریکا و در بیشتر کشورهای جهان.

بیش از حد، موفقیت یک شرکت ساختمانی به میزان بیشتر بستگی دارد به رابطه آنها با بزرگترین مشتریان صنعت؛ دولت هر کشوری. بدون تردید همیشه قراردادهای ساختمانی به اندازه کافی وجود دارد تا زمانی که یک شرکت ساختمانی صلاحیت و موقعیت خوبی داشته باشد، قراردادهای ساختمانی از سوی دولت و بخش خصوصی وجود نخواهد داشت.

فکر می کنم شروع یک تجارت در صنعت ساخت و ساز، و پیدا کرده اید که در آن منطقه شما ممکن است بخواهید وارد شوید؟ خوب، در اینجا 50 ایده کسب و کار در صنعت ساخت و ساز است که یک کارآفرین است که علاقه مند به شروع کسب و کار می تواند انتخاب کنید؛

50 ایده های سودآور کوچک ساخت و ساز تجاری برای سال 2017

 1. یک شرکت ساختمانی را شروع کنید

البته یکی از محبوب ترین کسب و کارهای موجود در صنعت ساخت و ساز، ثبت نام و شروع یک شرکت ساختمانی است. یک چیز مطمئنا است که در دنیای کسب و کار باقی می ماند به عنوان یک شرکت ساختمانی نیازمند بیش از دانستن اینکه چگونه پروژه های استاندارد را ارائه می دهد - بلکه چگونگی برقراری ارتباط با افراد کلیدی که اهمیت می دهند و تصمیم گیرندگان می توانند تصمیم بگیرند که کدام یک از پروژه ها باید داده شود و همه آن

بنابراین، اگر شما یک مهندس عمران، یک مهندس ساخت و ساز یا یک حرفه در هر زمینه مرتبط هستید و به دنبال کسب و کار برای شروع هستند، یکی از گزینه های خود را برای شروع یک شرکت ساخت و ساز؛ این یک کسب و کار پر رونق و سودآور است، مخصوصا اگر می دانید چگونه کسب و کار خود را قرار دهید.

 1. شروع کارخانه تولید سیمان

کسب و کارهای تولید سیمان یکی دیگر از کارهای مربوط به ساخت و ساز است که یک کارآفرین باید در نظر بگیرد. شروع یک کارخانه تولید سیمان ممکن است سرمایه فشرده باشد، اما یک چیز مطمئن است، شما نمی خواهید به فروش سیمان خود - به خصوص اگر شما با قیمت رقابتی فروش. اگر پایه سرمایه داری قوی داشته باشید، باید در نظر داشته باشید کارخانه تولید سیمان خود را باز کنید.

این نوع کسب و کار در آفریقا بسیار سودآور است به طوری که کارهای ساختمانی عظیم که در سرتاسر آفریقا قرار دارد. این بدان معنا نیست که اگر شما در خارج از آفریقا زندگی کنید که نمیتوانید موفق به کسب و کار تولید سیمان شوید؛ البته سیمان در همه کشورهای جهان فروخته می شود.

 1. برو به تولید بلوک و آجر

اگر به دنبال راه اندازی یک کسب و کار کلبه در صنعت ساخت و ساز هستید، یک کسب و کار که نیاز به سرمایه کم و تکنولوژی کم یا بدون آن دارد، باید ابتدا یک شرکت تولید بلوک و آجر را شروع کنید. تا زمانی که صنعت ساخت و ساز در حال رشد است، صنعت بلوک و آجر نیز رشد خواهد کرد. صنعت ساخت و ساز بزرگترین مصرفکننده بلوکها و آجرها است و اگر شما در ساخت بلوکها و آجرها هستید، باید اطمینان حاصل کنید که با افرادی که در صنعت ساخت و ساز هستند، شبکه کنید؛ آنها شما مشتریان اصلی هستند.

 1. بازرگانی خورده فروشی سیمان را باز کنیند

سرمایه گذاری پر رونق و سودآور در صنعت ساخت و ساز که کارآفرین با مهارت های فنی و یا هیچ کمکی نمی تواند در نظر بگیرد، باز کردن یک کسب و کار خرده فروشی سیمان است. اگر فکر میکنید این نوع کسب و کار را شروع کنید، بهترین گزینهها انتخاب یک مکان مناسب برای چنین کسب و کار است. مکان دیگری که برای سایت های توسعه و ساخت و ساز باز می شود، از جمله مواردی است که بسیار مناسب برای این نوع کسب و کار هستند.

 1. به شرکت بازرگانی تولید مواد روکش بروید

یکی دیگر از کارهای مربوط به ساخت و ساز است که ارزش شروع است تولید مواد بام. حقیقت این است که بدون سقف، یک ساختمان نمی توان گفت که تکمیل شده است. این نشان می دهد که بازار بزرگ برای مواد سقف دار وجود دارد. کسب و کار تولید مواد بامبو یک کسب و کار سرمایه فشرده است، اما اگر بتوانید قبل از سرمایه گذاری در این نوع کسب و کار، نظرسنجی و تحقیقات بازار انجام دهید، می توانید تصمیمات کسب و کار خوبی بگیرید که به شما کمک می کند تا در زمان رکورد شکست بخورید.

 1. شروع به جمع آوری اجاره کسب و کار

کسب و کار اجاره جمع شده است یکی دیگر از راه های جالب برای ساخت از صنعت ساخت و ساز است. جمع آوری در ساخت و ساز، سقف، گچ، نقاشی، لوله کشی و تعمیر پنجره ها و شبکه ها و غیره در ساختمان های داستان و ساختمان های بلند استفاده می شود. بنابراین، اگر شما شروع به سرمایه برای ساخت جمع آوری و همچنین فضای کافی برای نگه داشتن آنها، پس شما باید شروع به جمع آوری اجاره کسب و کار. این نوع کسب و کار هزینه های کم هزینه و حجم معاملات را به ویژه اگر شما قادر به جذب شرکت های ساختمانی است که جمع آوری خود را به طور منظم اجاره.

 1. برو به تولید ناخن

ناخن ها در صنایع ساختمانی به اهداف مختلفی نیاز دارند که ساختمان های سقف را به منظور تهیه سازه برای ستونها و همه موارد دیگر بکار می برند. بنابراین، اگر شما به دنبال یک کسب و کار با رونق و سودآور برای شروع، سپس یکی از گزینه های خود را به تولید ناخن. در واقع یک بازار بزرگ برای ناخن ها وجود دارد و اگر شما تولید ناخن های با کیفیت و قوی داشته باشید، واقعا نمی خواهید برای به دست آوردن پذیرش بازار، به خصوص اگر استراتژی بازاریابی خوب داشته باشید.

 1. ارائه خدمات Bricklayer

یکی دیگر از ابزارهای تولید پول از صنعت ساخت و ساز که کارآفرین مشتاقانه باید در مورد آن مشورت کند، این است که ارائه خدمات سنگ آهنی را ارائه دهد. اگر قصد ارائه خدمات سنگ آهنی را دارید، باید آموزش دهید. به عنوان یک سنگ آهنی، مسئولیت شما در فروش خدمات خود را به بازیکنان در صنعت ساخت و ساز و به همان اندازه که در درون قدرت خود قرار دارد، اطمینان حاصل کنید که به سایت های ساخت و ساز برای بازار کسب و کار خود را.

 1. برو به تامین شن و ماسه شارپ

عرضه گره ها و شن های تیز یکی دیگر از کارهای مرتبط با ساخت و ساز بسیار پر رونق و سودآور است و یک کارآفرین مشتاق که شروع به کار در صنعت ساخت و ساز می کند باید باز شود. در حقیقت، هیچ کار ساختمانی وجود ندارد که می تواند بدون ماسه و شن و ماسه تیز انجام شود. این نشان می دهد که در واقع یک بازار بسیار گرانقیمت برای سنگ و شن و ماسه های سنگین وجود دارد.

بنابراین، اگر شما به دنبال یک کسب و کار برای شروع در صنعت ساخت و ساز، کسب و کار است که نیاز به آموزش و یا هیچ مهارت های فنی، پس یکی از گزینه های خود را به تامین گرانش و شن و ماسه شدید است. همه چیزهایی که برای کسب این نوع کسب و کار نیاز دارید، یک کامیون چوبه دار و مجوز لازم برای بالا بردن شن و ماسه های شدید از منبع است.

 1. شروع کسب وکار قبل از ساخت و ساز و تمیز کردن ساختمان

یکی دیگر از سرمایه گذاری های پر رونق و در عین حال سود آور است که یک کارآفرین که علاقه مند به شروع یک کسب و کار در صنعت ساخت و ساز است باید شروع به کار است، یک کار تمیز کردن قبل از ساخت و ساز و پس از ساخت و ساز است. این تمرین برای تمیزکاری قبل از ساخت و ساز باید در محل ساخت و ساز پیشنهادی قبل از شروع کار ساخت و ساز مناسب انجام شود و البته پس از ساخت و ساز، پیش بینی می شود تمیز کردن پس از ساخت و ساز قبل از اینکه کارخانه بتواند از اجاره برای اجاره یا اجاره دادن بنابراین، اگر شما در صنعت تمیز کردن است، آن را به شما مقدار زیادی به پرداخت اضافه کردن قبل از ساخت و ساز و تمیز کردن پس از ساخت و ساز، به عنوان بخشی از ارائه خدمات شما.

 1. به ساخت سنگ مرمر و کاشی بروید

اگر شما با شروع کسب و کار در صنعت ساخت و ساز، سپس شما باید به دنبال رفتن به تولید مرمر و کاشی. در زمان های اخیر، تقریبا هیچ خانه ای وجود ندارد که کاشی یا سنگ مرمر برای کف پوش استفاده نمی شود. این نشان می دهد که یک بازار بزرگ برای سنگ مرمر و کاشی وجود دارد. اگر چه این نوع کسب و کار نسبتا سرمایه فشرده است، اما این کسب و کار است که شما مطمئنا شکستن حتی در زمان مناسب اگر شما می دانید که چگونه به فروش محصولات خود را. شما نباید فروش کاشی و سنگ مرمر خود را فقط در کشور خود، اما در بازار بین المللی.

 1. شروع به فروش تراکتور

شما ممکن است پایگاه سرمایه ای برای رقابت با تولید کنندگان اصلی تراکتور و ماشین آلات سنگین نداشته باشید، اما اگر شما علاقه مند به این صنعت هستید، باید تراکتور را به فروش برسانید. تراکتورها تجهیزات کلیدی مورد استفاده در صنعت ساخت و ساز هستند و یک بازار بزرگ برای تراکتور وجود دارد. فقط اطمینان حاصل کنید که با سازنده تراکتور از انتخاب خود مذاکره کنید تا به عنوان بازرگان خود تبدیل شود. شما همچنین می توانید بیش از یک سازنده تراکتور تجاری شوید.

 1. شروع رفع کاشی، سنگ مرمر و بلوک های مشترک (سنگ فرش) و همکاران

یکی دیگر از روش های کسب درآمد در صنعت ساخت و ساز است که شروع به تعمیر کاشی، سنگ مرمر، و اسلب / سنگ فرش درهم و برهم. این یک راه جالب برای ساخت پول است، اما قبل از اینکه بتوانید این نوع خدمات را شروع کنید، باید آموزش دهید. درست مثل خدمات در صنعت ساخت و ساز، در غیر اینصورت برای این نوع کسب و کار، شما باید اطمینان حاصل کنید که با ذینفعان در صنعت ساخت و ساز و همچنین بازدید از سایت های ساختمانی برای به بازار عرضه خدمات خود را.

 1. شروع اصلاح POP

اصلاح POP یکی دیگر از ابزارهای کسب درآمد از کسب و کار ساخت و ساز است. POP ها در ساختمان ها برای زیبایی ساختمان ها ثابت می شوند. بنابراین، اگر شما علاقه مند به شروع کسب و کار در صنعت ساخت و ساز، پس شما باید در یادگیری نحوه تعمیر POP. درست مثل خدمات در صنعت ساخت و ساز، در غیر اینصورت برای این نوع کسب و کار، باید اطمینان حاصل کنید که شما با ذینفعان در صنعت ساخت و ساز و همچنین بازدید از سایت های ساختمانی برای فروش خدمات خود را. حقیقت این است که شما در تحویل کار خود کامل هستید و سپس از مشتریان خود ارجاع دریافت خواهید کرد.

 1. شروع برق کاری سیم کشی

ساختمان بدون سیم برق مناسب ساختمان کامل نیست. اگر شما برق هستید و یا مهندسی برق را مطالعه کرده اید و به دنبال راه اندازی یک کسب و کار در صنعت ساخت و ساز هستید، یکی از گزینه های شما این است که شروع به کار سیم کشی برق کنید. این یک کسب و کار سودآور و پر رونق است که مخصوصا اگر شما با آنچه که انجام می دهید خوب باشد و می دانید که چگونه خدمات خود را در صنعت ساخت و ساز شبکه ای و بازار می دهید.

 1. برو به تولید درب و گیتس

ساخت درب ها و دروازه ها هنوز یک ایده کسب و کار مربوط به ساخت و ساز است. البته هیچ ساختمان بدون درب کامل نیست؛ درب ها جزء ضروری یک ساختمان هستند. اگر شما به دنبال راه اندازی شرکت تولیدی خود هستید و شما فکر نکردید که محصول را تولید کنید، باید در نظر بگیرید که به تولید درب ها بروید. خیلی بیشتر از ساخت درب های معمولی، شما همچنین می توانید در تولید درب های امنیتی تخصصی. یک بازار بزرگ برای درب های امنیتی وجود دارد و کسب و کار در واقع سودآور است.

 1. برو به ساخت و تعمیر اسلحه

ساخت و نصب جرقه ها خدماتی هستند که توسط جوشکار در صنعت ساخت و ساز ارائه می شود. بنابراین، اگر شما یک جوشکار است که به دنبال راه اندازی یک کسب و کار مبتنی بر ساخت و ساز است، پس یکی از گزینه های عمده خود را به ساخت و ساز و تعمیر اسلحه در ساختمان. این یک سرمایه گذاری پولی است که در حال چرخش برای شروع است. لطفا توجه داشته باشید که اگر شما علاقه مند به شروع این نوع کسب و کار هستید، باید آموزش جوش را انجام دهید.

درست مثل خدمات در صنعت ساخت و ساز، در غیر اینصورت برای این نوع کسب و کار، شما باید اطمینان حاصل کنید که با ذینفعان در صنعت ساخت و ساز و همچنین بازدید از سایت های ساختمانی برای به بازار عرضه خدمات خود را.

 1. برو به فروش تجهیزات ساخت و ساز

یکی دیگر از کارهای خوب که یک کارآفرین است که به دنبال راه اندازی یک کسب و کار در صنعت ساخت و ساز می باشد، باید شروع به خرید تجهیزات ساخت و ساز شود. تجهیزاتی مانند میکسر بتن، بیل، تابه، و نردبان و غیره، برخی از تجهیزات موجود در یک فروشگاه ساختمانی ایده آل هستند. قبل از اینکه بتوانید این نوع کسب و کار را راه اندازی کنید، هیچ مهارت فنی ندارید. همه چیز که شما نیاز دارید، یک مغازه و سرمایه برای فروشگاه خود با تجهیزات ساخت و ساز است.

 1. شروع حفاری حفاری کسب و کار

این عمل در آفریقا و در بسیاری از نقاط جهان برای شرکت های ساختمانی که منابع آب مورد نیاز آنها را برای ساخت و ساز فراهم می کند. گاهی اوقات شرکت های ساختمانی استخدام رانندگان تانکر آب برای ارائه آب به سایت های ساخت و ساز خود را از دست. به خصوص اگر شورای محلی به شما این کار را انجام دهد، مفید است که غواص خود را تمرین کنید. از این رو، اگر شما علاقه مند به شروع کسب و کار در صنعت ساخت و ساز، پس یکی از گزینه های خود را برای شروع حفاری حفاری کسب و کار. این در واقع یک کسب و کار سودآور در نیجریه و در کشورهایی است که مردم می توانند گمانه های آزاد را حفاری کنند.

 1. ارائه خدمات خدمات زمین

خدمات نظارت بر زمین یکی دیگر از حرفه ای ها و کسب و کار است که یک کارآفرین است که علاقه مند به شروع کسب و کار در صنعت ساخت و ساز باید در نظر گرفتن شروع. بدون شک این واقعیت است که انتظار میرود ساخت و ساز بدون نظارت دقیق زمین آغاز شود؛ از این رو یک بازار بزرگ برای خدمات نقشه برداری زمین وجود دارد. درست مثل خدمات در صنعت ساخت و ساز، به منظور ایجاد آن با این نوع کسب و کار، شما باید اطمینان حاصل کنید که شما با سهامداران در صنعت ساخت و ساز شبکه و همچنین بازدید از سایت های ساخت و ساز برای بازار خدمات خود را. حقیقت این است که اگر شما در تحویل کار خود کامل هستید، از ارجاع خود به مشتریان خود دریافت خواهید کرد.

 1. شروع یک کسب و کار ورود به سیستم

کسب و کار ثبت نام یکی دیگر از کسب و کار مربوط به ساخت و ساز است که یک کارآفرین است که علاقه مند به شروع یک کسب و کار باید در نظر گرفتن شروع. صنعت چوب در واقع صنعت بسیار بزرگ در ایالات متحده آمریکا و در کانادا است. شرکت های ثبت نام شناخته شده هستند که نقش اصلی در ساخت و ساز خانه و در صنعت جنگلداری است. اکثر خانه ها در ایالات متحده و کانادا با سیاهههای مربوط ساخته می شوند؛ از این رو فروش ورود به صنعت املاک و مستغلات (ساخت و فروش خانه ها) گره خورده است.

شروع یک شرکت زراعی می تواند به عنوان سرمایه ای در نظر گرفته شود اما در واقع بسیار سودآور است. این سرمایه به دلیل پول مورد نیاز برای خرید تجهیزات چوب و پول مورد نیاز برای کسب مجوز و مجوز است. بدون شک صنعت توسط دولت فدرال و دولت دولتی به شدت کنترل می شود و هر شرکت تولیدی که در قسمت اشتباه قانون قرار دارد همیشه با آن برخورد می شود.

 1. ارائه خدمات مراقبت از چمن

یکی دیگر از کارهای مرتبط با ساخت و ساز آسان است که کارآفرینانی که علاقه مند به شروع یک کسب و کار هستند باید شروع کنند خدمات مراقبت از چمن است. کسب و کار مراقبت از چمن یکی از آن کسب و کارهایی نیست که کسی بتواند بدون پرداختن به کار سخت و هوشمندانه شروع به کار کند و پول زیادی بپردازد. هر کارآفرینانی که قصد دارند کسب و کار خود را در زمینه مراقبت از چمن خود شروع کنند و قصد کسب سود عظیمی از آن را داشته باشند باید بسیار خلاقانه باشند و باید آماده باشند تا مشتریان را متقاعد کنند که بتوانند کار عالی انجام دهند و باید ثابت کنند فراتر از هر شکلی معقول که آنها صلاحیت دارند.

 1. ارائه خدمات محوطه سازی

یکی دیگر از رشد و سودآوری آسان برای شروع کسب و کار مربوط به ساخت و ساز است که یک کارآفرین است که جدی در مورد کسب درآمد باید در نظر شروع باید ارائه خدمات محوطه سازی. معماری منظر همه چیز مربوط به هنر، برنامه ریزی، طراحی، مدیریت، نگهداری و بازسازی زمین و طراحی سازه های بزرگ ساخته شده انسان است؛ آن را زیبایی محیط ما.

کسب و کار محوطه سازی درست مثل کسب و کار مراقبت از چمن یکی از آن کسب و کار نیست که کسی می تواند شروع کند و پول زیادی را از دست بدهد و واقعا کار سخت و هوشمندانه انجام نمی دهد. هر کارآفرینی که قصد دارد از کسب و کار محوطه سازی خود شروع کند و سود عظیمی را از آن کسب کند، باید بسیار خلاق باشد و باید آماده باشد تا مشتری را متقاعد کند که بتواند کار عالی انجام دهد و یا باید فراتر از هر شکی است که آنها صلاحیت دارند.

 1. شروع کسب و کار دکوراسیون داخلی

یک کسب و کار دکوراسیون داخلی یک کارخانه خانه سازی و کسب و کار مرتبط با ساخت و ساز است که یک کارآفرین جدی در مورد پول گرفتن باید شروع کند. دکوراسیون داخلی همه چیز در مورد ارائه خانه های ما، دفاتر و ساختمان facelift؛ دکوراسیون داخلی شامل فعالیت های انتخابی رنگی برای آپارتمان ها، انتخاب روشنایی، انتخاب کور در میان برخی چیزهای دیگر است که برای زیبایی در یک خانه یا ساختمان لازم است. بنابراین اگر شما به دنبال کسب و کار مربوط به ساخت و ساز برای شروع، و سپس بهترین شرط خود را برای شروع یک کسب و کار دکوراسیون داخلی؛ این یک کسب و کار سودآور و پر رونق است که درگیر آن می شود.

 1. شروع کارخانه لوله کشی

یکی دیگر از کسب و کار پر رونق و سود آور ساخت و ساز که کارآفرین است که علاقه مند به شروع کسب و کار باید در نظر شروع یک کسب و کار لوله کشی است. به عنوان یک واقعیت، یک ساختمان با یک کار لوله کشی کامل کامل نیست. در زمان اخیر، به نظر می رسد که لوله کش ها ترسناک هستند؛ لوله کش هایی که در اکثر جوامع در دسترس هستند برای خدمات کل جامعه کافی نیستند.

بنابراین اگر شما به دنبال کسب و کار مربوط به ساخت و ساز برای شروع، سپس یکی از گزینه های خود را برای شروع یک کار لوله کشی. مهم است که بگوییم که اگر قصد شروع کسب و کار لوله کشی را دارید، باید یک مهارت لوله کشی را بدست آورید. این نوع کسب و کار یک کسب و کار است که می توانید به تنهایی یا با یک یا چند کارمند با موفقیت کار کنید.

 1. یک شرکت توسعه املاک را شروع کنید

شروع یک شرکت توسعه املاک یکی دیگر از کسب و کار با رونق و سودآور است. صنعت توسعه اموال به صنایع ساختمانی طبقه بندی شده است و در حقیقت یک صنعت بسیار بزرگ است که توانسته است میلیونرهای کارآفرین را در مدت کوتاهی به کار گیرد. صنعت توسعه اموال، یک کسب و کار چند جانبه است که همه جنبه های فعالیت را شامل اعطای زمین های خام به فروش و یا اجاره یا اجاره ملک های کامل و مجهز می کند.

در واقع، توسعه دهندگان مسئول تبدیل ایده به خواص واقعی هستند؛ یعنی آنها زمین را بدست می آورند، آنها به معاملات املاک و مستغلات می پردازند، آنها در پروژه های ساختمانی شرکت می کنند و به نمایندگی از مشتریان خود آنها را به فروش، اجاره، اجاره و مدیریت املاک می پردازند.

 1. برو خانه نقاشی کن و کسب و کار عالی داشته باش

کسب و کار نقاشی خانه یکی دیگر از کسب و کار بسیار سودآور و سودآور مربوط به ساخت و ساز است که یک کارآفرین است که علاقه مند به پول باید در نظر گرفتن شروع. نقاشی ساختمان بعضی از نقاط اتمام است که پس از اتمام کار ساختمانی انجام می شود. بنابراین، یکی از ساده ترین راه ها برای بهبود ظاهر خانه شما، اول، رنگ آمیزی خانه شما است. این نشان می دهد که بارهای غیر قابل انکار فرصت های تجاری برای نقاشان حرفه ای وجود دارد.

بنابراین اگر شما در حال تلاش برای شروع کسب و کار مرتبط با ساخت و ساز هستید، کسب و کاری که نیاز به حداقل سرمایه اولیه و کسب و کار است که می توانید به تنهایی و یا با یک یا چند کارمند با موفقیت کار کنید، یکی از گزینه های شما این است که به کار نقاشی خانه بروید . مهم این است که قبل از اینکه شما بتوانید این نوع کسب و کار را با موفقیت انجام دهید، لازم است قبل از اینکه بتوانید این نوع کسب و کار را راه اندازی کنید، به عنوان یک نقاش آموزش کسب کنید.

 1. اصلاح مقالات دیواری

یکی از جالب ترین راه های کسب درآمد از کسب و کار مربوط به ساخت و ساز است که به پاکسازی کاغذ دیواری بروید. کاغذ دیواری در حال حاضر در فرمت 3D تولید می شود و معمولا هنگامی که از آنها استفاده می شود چشم انداز یک آپارتمان را تغییر می دهد. بنابراین، اگر شما به دنبال یک کسب و کار سودآور، پررونق، ساده و مقرون به صرفه برای راه اندازی در خط ساخت و ساز کسب و کار، پس یکی از گزینه های شما شروع به تعمیر کاغذ دیواری. این یک کسب و کار است که یک کارآفرین جدی می تواند موفق شود و موفق شود فقط چند روز تمرین نیاز دارد توانایی شما برای تولید درآمد از این نوع کسب و کار بستگی زیادی به توانایی شما در ارائه خدمات شما دارد. رسانه های اجتماعی و کاتالوگ شما مهمترین ابزار بازاریابی شما هستند.

 1. خدمات پرداخت مبلمان

خدمات پرداخت مبلمان یکی دیگر از سرمایه گذاری های پر رونق و سودآور مربوط به ساخت و ساز است که یک کارآفرین است که علاقه مند به پول می باشد باید در نظر بگیرد. تعداد زیادی از افرادی که مایل به پرداخت این خدمات هستند، وجود دارد. مبلمان مانند کابینت، کمد لباس، کابین، قفسه ها، جداول و هر محصول چوبی می تواند به صورت زنده ظاهر شود و به صورت مناسب جلا داده شود. بنابراین اگر شما به دنبال کسب و کار ساده اما در عین حال سودآور کسب و کار برای شروع، و سپس یکی از گزینه های خود را به رفتن به کسب و کار مبلمان پرداخت.

 1. طبقه (کاشی، سنگ مرمر، Terrazzo و کف چوبی و غیره) تمیز کردن و مراقبت از برداشتن خدمات

طبقه (کاشی، سنگ مرمر، ترازو و کف چوبی و غیره) تمیز کردن و تمیز کردن خدمات حذف یکی دیگر از کسب و کار با رفاه و سودآور کسب و کار است که یک کارآفرین است که علاقه مند به ساخت پول از صنعت ساخت و ساز باید در نظر گرفتن شروع. این نوع کسب و کار یک توازن در صنعت تمیز کردن است و یک کسب و کار است که نیاز به حرفه ای در مانند خدمات تمیز کردن عمومی است.

مهم است که اعلام کنیم که برای موفقیت این نوع کسب و کار، این امر به نفع شماست که بتوانید آموزش دهید، و شما می توانید تجارت را از کسی که قبلا موفق به انجام این نوع کسب و کار شده است، یاد بگیرید.

 1. خدمات حمل و نقل

خدمات حمل و نقل یکی دیگر از ابزارها است اگر پول از صنعت ساخت و ساز داشته باشد. کسب و کار حمل و نقل در مورد حمل و نقل کالا از یک مکان به مکان دیگر است. در واقع، سیمان، میله ها، شن های تیز، سنگ، بلوک، تجهیزات ساخت و ساز و سایر مواد مورد نیاز در سایت های ساخت و ساز از طریق خدمات شرکت های حمل و نقل حمل و نقل می شود. به این ترتیب، اگر شما به دنبال یک ابزار جالب برای ساخت پول از صنعت ساخت و ساز، پس شما باید شروع به ارائه خدمات حمل و نقل به صنعت ساخت و ساز است.

 1. کابینت آب و تولید سرامیک

حوضچه های دستشویی و کمدهای آب ضروری در ساختن امکانات هستند. در صورتی که توالت های توالت وجود نداشته باشد، یک ساختمان کامل نیست و تقاضای زیاد برای WCs و دیگر محصولات سرامیکی وجود ندارد. بنابراین اگر شما در حال بررسی یک شرکت تولیدی هستید، یک کسب و کار مربوط به ساخت و ساز، و سپس باید به دنبال راه اندازی یک کارخانه آبگرم و کارخانه تولید سرامیک باشید. این در واقع یک کسب و کار پر رونق و بسیار سودآور است، زیرا تقاضای بسیار زیادی برای کمدهای آب و سرامیک و غیره وجود دارد.

 1. کلاه ایمنی، C - احتیاط، چکمه ایمنی و سایر وسایل الکترونیکی ایمنی

یکی دیگر از کارهای مربوط به ساخت و ساز که کارآفرین است که علاقه مند به شروع یک کسب و کار باید در نظر شروع به رفتن به ساخت ابزارهای ایمنی است. این تمرین برای اقدامات ایمنی در سایت های ساختمانی است که به همین دلیل آسان تر است که کارگران ساختمانی را با استفاده از کلاه ایمنی، چکمه های ایمنی و سایر وسایل ایمنی پیدا کنیم.

در واقع یک بازار بزرگ برای ابزارهای ایمنی مانند کلاه، لباس، عینک محافظ، چکمه ایمنی، جلیقه ایمنی (bib) و غیره وجود دارد. بنابراین اگر شما در حال بررسی این نوع کسب و کار هستید، باید با استانداردها و مشخصات سازمان های نظارتی در صنعت کار کنید. این یک صنعت سرمایه فشرده است و در عین حال سرمایه گذاری سودآور است. اما توصیه می شود قبل از شروع این نوع کسب و کار، بررسی جامع بازار و مطالعات امکان سنجی انجام دهید؛ این به شما کمک خواهد کرد که بازار خود را شناسایی کنید.

 1. تولید محصولات آلومینیوم

چند محصول وجود دارد که می توانند از آلومینیوم ساخته شوند، از قبیل پنجره ها، درب ها، سقف ها، تابه ها؛ و همکاران می توان با آلومینیوم تولید کرد. اگر به دنبال کسب و کار مربوط به ساخت و ساز هستید، می توانید از تولید محصولات آلومینیوم در نظر بگیرید. این یک کسب و کار بسیار پر رونق و سودآور است. قبل از شروع این نوع کسب و کار، توصیه می شود یک بررسی جامع بازار و مطالعات امکان سنجی انجام دهید تا بتوانید محصولات آلومینیومی را که بسیار قابل فروش هستند شناسایی کنید. بازاریابی آسان تر برای تیم بازاریابی شما خواهد بود. شما همچنین می توانید صفحات آلومینیومی ساده تولید کنید؛ یک بازار بزرگ برای آن وجود دارد.

 1. ارائه خدمات معماری

خدمات معماری در صنعت ساخت و ساز نیاز دارند. بنابراین، اگر شما یک معمار هستید و به دنبال تبدیل شدن به رئیس خود هستید، برای خدمات معماری طبیعی است. درست مانند خدمات در صنعت ساخت و ساز، در دیگران برای کسب پول خوب از این نوع کسب و کار، شما باید اطمینان حاصل کنید که شما با سهامداران در صنعت ساخت و ساز و همچنین بازدید از سایت های ساخت و ساز برای بازار خدمات خود را. حقیقت این است که اگر شما در تحویل کار خود کامل هستید، از ارجاع خود به مشتریان خود دریافت خواهید کرد.

 1. شروع کار اجاره تجهیزات ساخت و ساز

کسب و کار اجاره تجهیزات ساخت و ساز یکی دیگر از سرمایه گذاری پررونق و سودآور در صنعت ساخت و ساز است که یک کارآفرین است که علاقه مند به شروع کسب و کار باید در نظر شروع. تجهیزات ساخت و ساز مانند تراکتور، جرثقیل، بتن میکسر و جمع آوری و غیره در سایت های ساخت و ساز مورد نیاز است، بنابراین بازار برای هر کسی تصمیم به شروع یک کار اجاره تجهیزات ساخت و ساز وجود دارد.

این نوع کسب و کار نسبتا سرمایه فشرده است به سادگی به دلیل هزینه های به دست آوردن تجهیزات ساخت و ساز مانند جرثقیل و تراکتور. فقط اطمینان حاصل کنید که شما با ذینفعان در صنعت ساخت و ساز شبکه و همچنین اطمینان حاصل کنید که دفتر خود را به خوبی موقعیت برای جذب مشتریان با استرس کم و یا هیچ.

 1. تامین مخازن سربار و زیرزمینی

یکی دیگر از سودآور و پر رونق کسب و کار مربوط به ساخت و ساز که کارآفرین مشتاق است که علاقه مند به شروع یک کسب و کار باید در نظر شروع. مخازن سرپوشیده و مخازن زیرزمینی در ذخیره سازی آب در ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند و تقریبا هیچ ساختمان در اطراف بدون حداقل یک مخزن سربار یا مخزن زیرزمینی وجود ندارد. شما نیاز به مهارت های فنی برای شروع و اجرای این نوع کسب و کار ندارید. همه چیزهایی که نیاز دارید، شروع سرمایه، کسب و کار ثبت شده و رابطه تجاری خوب با بازیکنان در صنعت ساخت و ساز است. بخشی از آنچه شما باید برای انجام کسب و کار خود انجام دهید، اطمینان از اینکه شما به طور منظم از سایت های ساخت سایت بازدید می کنید؛ این است که در آن شما خواهد شد بخش عمده ای از مشتریان خود را دیدار

 1. به ساخت سینک ها، دوش و شیرها و غیره بروید

یکی دیگر از مشاغل مرتبط با ساخت و ساز که کارآفرین مشتاق آن است که علاقه مند به شروع کسب و کار مربوط به ساخت و ساز است باید شروع به وارد کردن به ساخت غرق می شود، دوش و شیر آب و غیره. این ها مواد هستند که در ساختمان یافت می شوند و از این رو یک بازار بزرگ برای آنها وجود دارد. بنابراین اگر سرمایه اولیه لازم را داشته باشید و به دنبال سرمایه گذاری در یک کسب و کار مرتبط با ساخت و ساز هستید، یکی از گزینه های شما این است که به ساخت غرق، دوش و شیر آب و غیره بروید. این یک کسب و کار پولی است.

 1. به ساخت و تعمیر جکوزی ها بروید

اگر شما علاقه مند به شروع یک کسب و کار مرتبط با ساخت و ساز لوکس هستید، یکی از گزینه های شما این است که به ساخت و تعمیر و نگهداری جکوزی ها بروید. به عنوان یک واقعیت، مردم تمایل دارند ثروت خود را با نصب جکوزی در خانه های خود نشان دهند. این به این دلیل است که حقیقت این است که یک مرد فقیر نمیتواند جکوزی را بفروشد. این در واقع یک سرمایه گذاری سودآور مرتبط با ساخت و ساز برای شروع است.

 1. شروع کار ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری استخر

ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری استخر یکی دیگر از کارهای مربوط به ساخت و ساز است. این است که طبقه بندی ساخت و ساز و نگهداری استخر در صنعت ساخت و ساز به سادگی به دلیل ماهیت کار که در طول ساخت استخر شنا انجام می شود. بنابراین اگر شما علاقه مند به شروع کسب و کار در صنعت ساخت و ساز، پس یکی از گزینه های خود را برای شروع استخر ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری کسب و کار است. این در واقع کسب و کار پر رونق و سودآور است، مخصوصا اگر می دانید چگونه خدمات خود را به افرادی که قادر به پرداخت آن هستند، بفروشید.

 1. ارائه خدمات تجاری

در طول ساخت ساختمان، مراحل مختلف فرایند ساختمانی وجود دارد که خدمات نجاری مورد نیاز است. به عنوان مثال، کار نجارها برای تهیه قالب های پوشیده شده برای ریخته گری ستون های بتونی، کار نجاری برای نصب سقف ها و سقف در ساختمان ها است و همچنین کار نجاری برای ساخت و نصب کابین، کمد و غیره چوب در یک کارخانه کار می کند. بنابراین اگر شما یک نجار هستید و شما برای کسب و کار مرتبط با ساخت و ساز به دنبال آن هستید، پس یکی از بهترین گزینه ها، ارائه خدمات عمومی نجاری در صنعت ساخت و ساز است.

درست مثل خدمات در صنعت ساخت و ساز، در غیر اینصورت برای این نوع کسب و کار، شما باید اطمینان حاصل کنید که با ذینفعان در صنعت ساخت و ساز و همچنین بازدید از سایت های ساختمانی برای به بازار عرضه خدمات خود را. حقیقت این است که اگر شما در تحویل کار خود کامل هستید، از ارجاع خود به مشتریان خود دریافت خواهید کرد.

 1. برو به تهیه قیر و قیر

ساخت و ساز جاده و تعمیر و نگهداری جزء در صنعت ساخت و ساز است. صنعت ساخت و ساز نه تنها در ساخت ساختمان و پل ها و غیره است. مواد اولیه عمده ای که در ساخت جاده ها استفاده می شود، کوره و قیر است بنابراین یک بازار بزرگ برای بخار و قیر وجود دارد. بنابراین اگر شما به دنبال یک کسب و کار مربوط به ساخت و ساز برای شروع، یک کسب و کار است که سودآور و پر رونق است، پس یکی از گزینه شما این است که به عرضه قوطی و قیر. شما می توانید با وزارت کار / بخش های عمومی کار (PWD) در کشور خود شبکه ای بسازید زیرا آنها یکی از مصرف کنندگان بزرگ در زمان استفاده از قیر و قیر است.

 1. برو به ساخت کلید و قفل

یکی دیگر از کسب و کارهای پر رونق و سودآور مرتبط با ساخت و ساز که کارآفرین می تواند با موفقیت شروع کند، این است که به تولید کلید و قفل برویم. شما کاملا موافق هستید که تقریبا هیچ سازه ای وجود دارد که در آن کلید و قفل را پیدا نخواهید کرد. کلید و قفل اجزای ضروری هر ساختمان است. بنابراین اگر شما به دنبال راه اندازی یک کسب و کار مربوط به ساخت و ساز هستید، یکی از گزینه های شما این است که به تولید کلید و قفل بروید.

 1. برو به تامین آهن میله

میله های آهن برخی از مصالح ساختمانی هستند که برای ساخت و ساز هر گونه تاسیسات و اهداف مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. پل ها و همکاران. میله های آهن به طور عمده برای اجرای مجدد و برای نرده ها و مدارک سارق و غیره مورد استفاده قرار می گیرند، بنابراین یک بازار بزرگ برای میله ها در صنعت ساخت و ساز وجود دارد. بنابراین اگر شما به دنبال کسب و کار مرتبط با ساخت و ساز هستید، به یکی از گزینه هایتان بروید و به تامین میله های آهن بروید. قبل از اینکه بتوانید این نوع کسب و کار را با موفقیت انجام دهید، نیازی به تجربه فنی ندارید. همه چیزهایی که لازم است این کسب و کار را شروع کنید شروع سرمایه، ثبت نام کسب و کار و شبکه با سهامداران در سایت های ساخت و ساز است.

 1. شروع مشاوره ساختمانی کسب و کار

این تمرین در تنظیمات سازمان یافته است که قبل از اینکه قرارداد ساختمانی اعطا شود و سفارش داده شود، خدمات یک مشاور ساختمانی استخدام می شود. مشاوره ساخت و ساز مشاوره های مربوط به ساخت و ساز را به دولت، سازمان های شرکتی و حتی فردی می دهد که باید به درستی هدایت شوند تا قبل از جلب مشارکت در هر کار بزرگ ساختاری. بنابراین اگر شما شرایط لازم را داشته باشید و تجربه زیادی در صنعت ساخت و ساز دارید، باید ابتدا یک کسب و کار مشاوره ساختمانی را شروع کنید. اگر موقعیت خوبی دارید، می توانید یک قرارداد بلندمدت سودمند با دولت کشور خود امضا کنید.

 1. برو به ساخت کابین و کمد لباس

یکی دیگر از کسب و کار پر رونق و سودآور ساختمانی که یک نجار آموزش دیده می تواند با موفقیت راه اندازی شود، رفتن به ساخت کابین و کمد لباس است. به عنوان یک حقیقت، می توان گفت ساختمان (به ویژه یک مرکز مسکونی) بدون کابین و کابین های آشپزخانه و غیره کامل است و بنابراین بازار برای این نوع خدمات وجود دارد. درست مثل خدمات در صنعت ساخت و ساز، در غیر اینصورت برای این نوع کسب و کار، شما باید اطمینان حاصل کنید که با ذینفعان در صنعت ساخت و ساز و همچنین بازدید از سایت های ساختمانی برای به بازار عرضه خدمات خود را. حقیقت این است که اگر شما در تحویل کار خود کامل هستید، از ارجاع خود به مشتریان خود دریافت خواهید کرد.

 1. شروع یه کار تعمیر و نگهداری سقف و ترمیم

کسب و کار نگهداری سقف و بازسازی یکی دیگر از سودآور و پر رونق کسب و کار مربوط به ساخت و ساز است که یک کارآفرین مشتاق می تواند با موفقیت شروع با آموزش کمی. بدون شک سقف به علت قرار گرفتن در معرض شرایط آب و هوایی هش به دلیل سایش و پاره شدن در معرض هوا قرار می گیرد و به همین دلیل است که پس از یک دوره زمانی متوجه می شوید که سقف در هنگام بارندگی نشت می کند. این وظیفه شرکت های نگهداری و تعمیرات سقف است تا از نشتی در سقف جلوگیری کنند و همچنین جایگزین سقف های پوشانده شده با سقف های جدید شوند.

به همین دلیل است که اگر شما به دنبال کسب و کار مربوط به ساخت و ساز برای شروع، سپس یکی از گزینه های خود را برای شروع تعمیر و نگهداری سقف کسب و کار. این نوع کسب و کار را به عنوان نگهداری کسب و کار پس از ساختن طبقه بندی می کند.

 1. نصب شرایط هوا و آب گرم کن الکتریکی

یکی دیگر از سودآور و پر رونق کسب و کار در زنجیره ارزش ساخت که کارآفرین مشتاقانه می تواند با موفقیت شروع شود، نصب شرایط هوا و آبگرمکن های برقی در ساختمان ها است. یک بازار عظیم برای این نوع کسب و کار وجود دارد، به خصوص اگر شما می دانید که چگونه پیشنهادات کسب و کار خود را به مشتریان مناسب ارائه دهید. به منظور فروش خدمات خود، به شما برای بازدید از سایت های ساخت و ساز برای شبکه کردن ناظران سایت و سایر سهامداران در این زمینه پرداخت می کند. آنها احتمالا شما را به اهرم کسب و کار که شما نیاز دارید.

 1. برو به ساخت سقف

هرچند در حال حاضر مردم از POP استفاده می کنند، اما به هیچ وجه فروش مواد سقف دیگر را متوقف نمی کند. سقف کاذب، سقف آزبست و دیگر مواد سقف هنوز در صنعت ساخت و ساز استفاده می شود. بنابراین، اگر شما به دنبال یک کسب و کار سودآور برای شروع در صنعت ساخت و ساز، پس یکی از گزینه های خود را به ساخت مواد مختلف سقف. در واقع یک بازار برای این مصالح ساختمانی وجود دارد، اما شما باید سخت کار کنید تا محصولات خود را به بازار برسانید

 1. انتشار مجله ساخت و ساز یا مجله املاک و مستلات

چندین کسب و کار وجود دارد که یک کارآفرین می تواند در زنجیره ارزش صنعت ساخت و ساز راه اندازی شود و یکی از آنها شروع به انتشار مجلات ساختمانی مستغلات ساخت و ساز است. اطلاعات کلیدی در هر صنعت است و همه چیزهایی که باید انجام دهید تا بتوانید این نوع کسب و کار را بدست آورید این است که اطمینان حاصل کنید که مطالب خود را در مجله خود در هر زمان در اختیار دارید.

بخشی از اطلاعاتی که شما باید در مجله ساختمانی خود در مجله ساخت و ساز خود قرار دهید، قیمت مواد ساختمانی، روند صنعت ساخت و ساز و خدمات مشاوره ای برای سرمایه گذاران است که به دنبال سرمایه گذاری در صنعت ساخت و ساز هستند. به عنوان مثال، کسی می خواهد یک خانه بسازد و می خواهد به سرعت بررسی قیمت فعلی کیسه های سیمان می تواند به سرعت اطلاعات را از مجله خود دریافت کند.

50 ایده ساده کسب و کار در صنعت ساخت و ساز

51.شروع یک کسب و کار دستیار

کسب و کار دستیار در حال حاضر بیشتر محبوب است، زیرا مردم روز به روز با کار و خانواده خود مشغول به کار هستند و آنها هیچ وقت برای انجام کارهای عجیب و غریب که در خانه ها و ملک خود باید انجام شود. بنابراین، برای کمک به این کارهای کوچک، به آنها کمک می کنند.

واقعا قابل توجه است که فرصت های زیادی در صنعت ساخت و ساز وجود دارد؛ با این حال، اکنون بسیار ضروری است که قبل از اینکه کسب و کار خود را آغاز کنید، توسط یک متخصص آموزش دیده شوید. چرا این مهم است؟ این اساسا مهم است به طوری که شما به کسب و کار بدون سربازگیری با تمام اطلاعات حیاتی که باید به شما کمک کند پیش بروید بروید.

 

شنبه, 11 شهریور 1396
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شکوری
1400
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی صفائی
786
مرکزی
داربست فلزی صفائی

اجاره و نصب داربست اراک و حومه

داربست فلزی میلاد
930
اصفهان
داربست فلزی میلاد

داربست فلزی میلاد در کاشان

داربست فلزی وطن دوست
5865
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2262
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی