داربست  در قدیم
داربست در قدیم

در روزهای گذشته، داربست ها توسط شرکت های خصوصی با استانداردهای متنوع و اندازه های مختلف ساخته شد. دارالدین توسط دانیل پالمر جونز و دیوید هنری جونز انقلابی شد. امروزه استانداردها، شیوه ها و فرآیندهای داربست های مدرن را می توان به این مردان و شرکت های آنها نسبت داد. با دانیل که متقاضی شناخته شده و حق ثبت اختراع و نگهدارنده برای بسیاری از قطعات داربست هنوز در حال استفاده از امروز است،مخترع را ببینید: "دانیال پالمر جونز" . او پدربزرگ اسکله است. تاریخچه داربست، همانند برادران جونز و Tie Company Ltd شرکت ثبت شرکت Rapid Scaffold Tie، شرکت داربست Tubular و داربست بریتانیا بریتانیا با مسئولیت محدود (SGB) است.

دیوید پالمر جونز «Scaffixer» را ثبت کرد، یک دستگاه اتصال بسیار قویتر از طناب بود که باعث ساختن داربست شد. در سال 1913، شرکت او برای بازسازی کاخ باکینگام سفارش داده شده ،  در طی آن Scaffixer خود را به طور گسترده ای به دست آورد. پالمر جونز در سال 1919 با بهبود "اتصال دهنده ی جهانی" به دنبال آن بود - این به زودی تبدیل به استاندارد استاندارد صنعت شد و همچنان تا همین امروز باقی مانده است.

یا به عنوان دانیل می گویند: می دانم که من، دانیل پالمر جونز، تولید کننده، موضوع پادشاه انگلستان، ساکن در خیابان 124 خیابان ویکتوریا، وست مینستر، لندن، انگلستان، پیشرفت های جدید و مفید در دستگاه های گیر، بستن ، یا اهداف قفل "را از یک درخواست ثبت اختراع جدا می کند.

با پیشرفت های متالورژی در اوایل قرن بیستم. معرفی لوله های فولادی لوله ای  (به جای قطب های چوبی) با ابعاد استاندارد، امکان جایگزینی قطعات   صنعتی و بهبود پایداری ساختاری داربست را می دهد. استفاده از پرانتزهای مورب همچنین کمک به بهبود ثبات، به ویژه در ساختمان های بلند. سیستم فریم اول توسط SGB در سال 1944 به بازار عرضه شد و به طور گسترده ای برای بازسازی پس از جنگ استفاده شد.

پنجشنبه, 09 شهریور 1396
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست ارزان فوری
7508
تهران
داربست فلزی شکوری
1328
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی صفائی
711
مرکزی
داربست فلزی صفائی

اجاره و نصب داربست اراک و حومه

داربست فلزی میلاد
850
اصفهان
داربست فلزی میلاد

داربست فلزی میلاد در کاشان

داربست فلزی وطن دوست
5740
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2184
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی