بازسازی خانه ای تاریخی در بروکلین نیویورک
بازسازی خانه ای تاریخی در بروکلین نیویورک

در سال 2015، نازلی و لری یک خانه شهری چهار طبقه را خریداری کرده و برای ایجاد یک خانه برای خود و پسرش نچو آماده شدند نازلی با صادقانه بودن در موضوعاتی که از اختلافات زناشویی از  پیش بینی های سالمی برخوردار است، فرایند پشت صحنه تصمیم گیری را به اشتراک می گذارد و این بدین معنی است که برای بازسازی زندگی واقعی، فراتر از عکسبرداری است.  شوهر او یک مشاور برای امور دولتی است و او یک واسطه است که خانه را به عنوان یک فضای جذاب برای جامعه توسعه یافته خانواده و دوستانش - خانه ای دور از خانه تشریح می کند.  نازلی می خواهد خانه ای را در فضایی دور از خانه اصلی خود ایجاد کرده تا جذابیت بیشتری برای او ، خانواده اش و میزبانانش داشته باشد.

ما خانه را در محله تاریخی بدفورد خریداری کردیم که مساحت تقریبی آن 4000 فوت بود . در آنجا یه سنگ قبر قدیمی وجود داشت  .ما خانه را به یک باغ دو نفره تبدیل کردیم. این خانه در سال 1890 توسط معمار Bedford-Stuyvesant Montrose Morris ساخته شده است ، او بسیاری از ویژه گی های خانه را با توجه به ثروتمندان آن دوره ساخته بود.وقتی خانه را خریدیم امکان اسباب کشی وجود نداشت ، بدون گرمایش ، حمام ، آشپزخانه و ...

اول هدف ما طراحی خاصی نبود فقط می خواستیم نیاز های اولیه خانواده ما برآورده شود و من یه آشپزخانه بزرگ دوست داشتم شوهرم دوست داشت یه دفتر شخصی داشته باشد. در کل نمیخواستیم هزینه زیادی بکنیم اما دوست داشتیم خانه جذابی باشد.

منبع : sweeten.com

جمعه, 13 مرداد 1396
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست ارزان فوری
7387
تهران
داربست فلزی ایران توسعه
8675
هرمزگان
داربست فلزی ایران توسعه

نصب انواع داربست ساختمانی صنعتی مراسمی و.....

داربست فلزی شکوری
1262
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی صفائی
632
مرکزی
داربست فلزی صفائی

اجاره و نصب داربست اراک و حومه

داربست فلزی میلاد
773
اصفهان
داربست فلزی میلاد

داربست فلزی میلاد در کاشان