عمر مفید ساختمان را  با بهینه سازی تاسیسات افزایش  دهید
عمر مفید ساختمان را با بهینه سازی تاسیسات افزایش دهید

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداو سیما،رامین کرمی در نشست خبری با اشاره به اینکه رشد و اعتلای نظام مهندسی ساختمان، تقویت و توسعه فرهنگ و ارزشهای اسلامی معماری و شهرسازی و بالا بردن کیفیت خدمات مهندسی مهم است، اظهار کرد: ارتقای دانش فنی صاحبان حرفه و صنوف ساختمان در راستای طرحهای توسعه و آبادانی با برگزاری کنفرانس‌ها و گردهمایی‌های تخصصی و تبادل اطلاعات در داخل کشور و سطح بین الملل حاصل می‌شود.
وی تصریح کرد: برای دستیابی به این اهداف؛ کاهش مصرف انرژی، تکنولوژیهای نوین، مصالح ساختمانی استاندارد در اولویت است.
دبیر کنفرانس ملی نقش مهندسی مکانیک در ساخت و ساز شهری، برگزاری بیش از ۵۰ جلسه، همکاری بیش از ۲۰ شرکت تولیدی صنعتی پیشرو در صنعت تاسیسات، مشارکت بیش از ۳۰ وزارتخانه و سازمان از بخش دولتی و خصوصی، عقد تفاهم نامه‌های معتبر با ISI، SILivca و چند نشریه و فدارسیون و اتاق بازرگانی، برگزاری بیش از ۲۰ کارگاه آموزشی و تخصصی و انتقال تجربه از صنعتگران و صاحبان تکنولوژی، ارائه بیش از ۳۰ مقاله از ۱۵۰ مقاله اصلی و برگزاری ۵۰ نشست تخصصی با دیگاه زیرساخت شهری، قوانین و مقررات ملی و توجه به موضوعات آینده پژوهی، بهینه سازی مصرف انرژی و بازچرخانی و مدیریت مصرف آب و سایر تکنولوژِهای مدرن از تلاش‌های انجام شده در مسیر کنفرانس برشمرد.
همچنین در ادامه؛ عابدی ترکی دبیر اجرایی نخستین کنفرانس ملی مهندسی مکانیک در ساخت و ساز شهری گفت: در کشور بیش از ۴۰۰ نفر عضو داریم که در سازمان نظام مهندسی کل کشور در ۷ رشته تخصص عمران، تاسیسات برق، نقشه برداری و ترافیک و شهرسازی به ارائه خدمات می‌پردازند.
وی تصریح کرد: یکی از رشته‌های مهم ساختمان بحث تاسیسات ساختمان است که این صنعت با آرامش و ایمنی و بهره وری آنرا در جهت ارایه خدمات بهتر انجام می‌دهد.
ترکی ادامه داد: اهمیت صنعت تاسیسات در واقع با پیچیده شدن ساختمان روز به روز مشخص می‌شود که از جمله آن سیستم آب و فاضلاب و سیستم تهویه و سیستم هوشمند و آسانسور است و در همین راستا سازمان نظام مهندسی استان تهران این کنفرانس را به مدت دو روز (۳ - ۴) مرداد ماه برگزار می‌کند.
ترکی تاکید کرد: بیش از ۷۰۰ نفر از مهندسین این بخش ثبت نام کرده اند.
وی خاطر نشان کرد: در کنار این کنفرانس نمایشگاه توانمندی‌ها که نقش راهبری بازار را دارد، برگزار خواهد شد و کارگروه تخصصی برای ارتقای پایه برگزار می‌شود.

منبع :

یکشنبه, 01 مرداد 1396
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست ارزان فوری
7508
تهران
داربست فلزی شکوری
1328
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی صفائی
711
مرکزی
داربست فلزی صفائی

اجاره و نصب داربست اراک و حومه

داربست فلزی میلاد
850
اصفهان
داربست فلزی میلاد

داربست فلزی میلاد در کاشان

داربست فلزی وطن دوست
5740
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2184
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی