کُفراژ چیست ؟
کُفراژ چیست ؟کفراژ به گردآور ای از لوله های داربستی اطلاق می شود که به هم متصل شده اند. این اتصالات یا به صورت پین می باشد یا به صورت بست. از مزایای بهره‌گیری اتصال پین اجرای سریعتر و تنظیم راحت تر می باشد.

کُفراژ بندی جهت برپایی پایه های نگهداری قالب های بتنی سنگین اجرا می شود. در ساختمانهای معمولی یا مواردی که نشانیدن قالب بر پرتو بتن ریزی از اهمیت زیادی برخوردار نیست و قالبها سبک می باشند از شمع های فولادی یا چوبی منفرد  برای نگهداشتن و تنظیم قالبها بهره‌گیری می کنند.

اما در مواردی همچون پل سازی که قالب مونتاژ شده در محل نبایستی در نشان بتن ریزی جنبش کرده و خیز بردارد از کفراژبندی کاربرد می کنند. از دیگر برتری های کفراژ بندی برپایی  سطح حفاظت اغلب جهت نگهداری قالب ها می باشد.کفراژ بندی دربایستن به دقت بالایی دارد لغایت ارتفاع کفراژ در سطح مورد عقیده تامین شود. و در سطوح ستانی کاملا تراز باشد.

از دیگر مزایای کفراژ استقامت آن می باشد و بر نشانه برخوردهایی که ممکن است در کارگاه رخ دهند ، امثال شمع های منفرد حساس نبوده و می تواند در مساوی آنها مقاومت کند. و وانگهی عملیات قالب بندی را با ایجاد بستر مفصل راحت تر می نماید.

یکشنبه, 20 تیر 1395
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست ارزان فوری
7522
تهران
داربست فلزی شکوری
1342
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی صفائی
725
مرکزی
داربست فلزی صفائی

اجاره و نصب داربست اراک و حومه

داربست فلزی میلاد
863
اصفهان
داربست فلزی میلاد

داربست فلزی میلاد در کاشان

داربست فلزی وطن دوست
5759
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2194
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی