آینده صنعت داربست و تاثیر هوش مصنوعی بر آن
آینده صنعت داربست و تاثیر هوش مصنوعی بر آن

رشد لحظه ای تکنولوژی هر روز این سوال را برای ما به وجود می آورد که چه زمانی هوش مصنوعی ما را از کار بیکار می کند ؟
 
در برخی کسب و کار ها تقریباً تکنولوژی جلو زده است و خیلی ها را بیکار کرده است اما در برخی کمی کند تر جلو می رود ولی در هر صورت نمی توان جلوی رشد آن را گرفت و در آینده ای نه چندان دور شاید ربات ها جای خیلی از کسب و کارهای فعلی را بگیرند .
 
جالب است بدانید هوش مصنوعی در صنعت داربست جهان هم تاثیر گذاشته است البته در ایران قضیه کاملاً فرق می کند !! در ایران سالهاست که از داربست فلزی استفاده می شود علاوه بر اینکه نوع اجرای داربست فلزی در ایران منسوخ شده است مشکلات متعددی مثل نداشتن صنف مستقل و نبود نظارت مشکلات فراوانی برای صنعت مهم به وجود آورده است.
 

هوش مصنوعی و داربست

 
برای مثال شرکت آلمانی KEWAZO در زمینه ساخت و ساز رباتی طراحی کرده است که هزینه های اجرای داربست تا 50 درصد کم می کند و ایمنی را نیز افزایش می دهد علاوه براین پلتفرمی دارد که اطلاعات کاملی درباره داربست اجاره داده شده به کارفرما و پیمانکار می دهد بدین ترتیب کارفرما می تواند هر لحظه از وضعیت داربست خود آگاه باشد و تا پایان پروژه دغدغه ای درباره آن نداشته باشد .
 
شاید از یک جهت هایی عالی به نظر برسد و شاید هم ترسناک ! اما این روند ادامه دارد و توقف آن تقریباً غیر ممکن است بهترین گزینه برای رو در رویی با تکنولوژی مواجه شدن با آن است باید طوری برنامه ریزی کرد که کسب و کار خود را همسو با آن کنیم تا کمتر آسیب ببینیم .
 
این مقاله در حال تکمیل می باشد ...

یکشنبه, 17 اردیبهشت 1402
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست ارزان فوری
7516
تهران
داربست فلزی شکوری
1338
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی صفائی
719
مرکزی
داربست فلزی صفائی

اجاره و نصب داربست اراک و حومه

داربست فلزی میلاد
856
اصفهان
داربست فلزی میلاد

داربست فلزی میلاد در کاشان

داربست فلزی وطن دوست
5751
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2191
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی