چهارپایه های متحرک پیش ساخته و انواع آنها
چهارپایه های متحرک پیش ساخته و انواع آنها

چهارپایه ها یکی ابزار پرکاربرد برای مصارف صنعتی و ساختمانی به شمار می رود ، چهارپایه های معمولی برای دسترسی های بلند کارائی ندارد به همین جهت از داربست های سنتی برای طراحی این چهارپایه ها بهره می گیرند که البته ایمنی بسیار پایینی دارد. در سالهای اخیر تولید کنندگان صنعت داربست محصولات خود را در این زمینه معرفی کردند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد .  البته باید قبل خرید یا اجاره آنها از مهمترین خطرات آنها آگاه باشید مخصوصا هنگام جابجایی آنها که به کابلهای برق برخورد نکنید.

چهارپایه های متحرک پیش ساخته و انواع آنها

این چهارپایه ها که انواع مختلفی دارد و برای تهیه آنها ابتدا بسته به کاری که می خواهید انجام دهید باید ارتفاع و دسترسی مورد نیاز خود را اندازه گیری کنید سپس برای تهیه آن اقدام کنید دقت داشته باشید که  اگر سبک بودن برای شما اهمیت دارد پیشنهاد می شود که از چهارپایه  های متحرک آلومینیومی استفاده کنید (این نوع  چهارپایه ها قیمت بیشتری دارند به دلیل استفاده از آلومینیوم) در غیر اینصورت می توانید از دیگر انواع این چهارپایه های پیش ساخته استفاده کنید. در اغلب این چهارپایه ها زیرپایی فلزی و مهار وجود دارد که برای جلوگیری از خطرات بسیار تاثیر گذار است . در ارتفاعات بالا پایه های برای مهار چهارپایه در نظر گرفته شده است تا از تکان خوردن چهارپایه جلوگیری شود.

 

ﺳﻪشنبه, 18 شهریور 1399
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شکوری
1491
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی وطن دوست
6020
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2362
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی