فاصله گذاری اجتماعی در کنسرت با داربست
فاصله گذاری اجتماعی در کنسرت با داربست

در شرایط فعلی که جهان درگیر کرونا می باشد کسب و کارهای بسیار دچار مشکلات زیادی شده اند و برخی نیز از عرصه رقابت خارج شده اند . شرکت های بزرگ و تاثیر گذار صنعت داربست جهان در تلاش هستند تا در این شرایط حساس بتوانند تاثیر مثبتی در نگاه مشتری ایجاد کنند . همانطور که در تصویر مشاهده می کنید در اجرای اولین کنسرت در کشور انگلستان از داربست جهت فاصله گذاری اجتماعی استفاده شده است که در نوع خود بسیار جالب به نظر می رسد. داریست های مورد استفاده در این کنسرت از نوع رینگ لاک می باشد و دارای سکوی کار امنی می باشد که فرد می تواند درستی راحتی روی آن داشته باشد.

متاسفانه در ایران داربست ها هیچ تغییر خاصی نداشته است و. هنوز همان شکل سنتی خود را دارد و داربست های جدید جایگاه خاصی ندارد و هربار که از این داربست ها حرفی به میان آمده است با مقاومت شدید پیمانکاران این حوزه مواجه شده است برخی معتقد هستند که این نوع داربست ها نان آنها و کارگران را آجر می کند ولی نگاه تولید کنندگان این داربست ها چیز دیگری است و آنها معتقد هستند نه تنها این داربست ها به اشتغال بیشتر کارگران کمک می کند بلکه سبب می شود تا آنها با ایمنی بیشتری کار کنند و برای کارگر دسترسی بهتری فراهم می کند تا کار با کیفیت تری را انجام دهند.

شاید تنها استارتاپی که در حوزه صنعت داربست ایران فعالیت می کند داربستان نامید که به عنوان مرجع داربست ایران در فرهنگ سازی این حوزه اقدامات خوبی را انجام داده است ولی وجود استارتاپ هایی که بتوانند تولیدات خلاقانه ای در این حوزه به وجود بیاورند حس می شود البته تا خیلی از مشکلات این صنعت حل نشود تحول و ورود استارتاپ ها به این صنعت بعید به نظر می رسد.

 

شنبه, 01 شهریور 1399
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شهرک غرب
607
تهران
داربست فلزی شهرک غرب

نصب سریع و آسان و منصف در تمام نقاط ایران نصب انواع داربست پروژه های کوچک و بزرگ و برج ها نصب راه پله در گود و زیر بتونی و کفراژ های بزرگ عضو اتحادیه داربست فلزی با بیش از 15 سال سابقه کاری

داربست فلزی اوج
510
هرمزگان
داربست فلزی اوج

داربست فلزی اوج میناب،جاسک،چابهار تا سیستان و بلوچستان هم می توانیم خدمات دهیم.

منو سریع