داربستان 4 ساله شد
داربستان 4 ساله شد

داربستان از اردیبهشت سال 1395 فعالیت خود را آغاز کرد ، هدف پلتفرم داربستان ایجاد بستری برای صنعت داربست ایران است که بتواند به عنوان مرجع داربست ایران تمامی فعالیتهای مربوط به این صنعت را پوشش دهد. برخی از این فعالیتها شامل : ارائه خدمات داربست به سراسر کشور ، فروش یا اجاره محصولات تولیدکنندگان صنعت داربست ، آموزش و ارتقاء کارگران ، برگزاری جشنواره انتخاب استادکار برتر داربست سال و ...

اولین رونمایی از وبسایت داربستان به سال 2001 میلادی برمی گردد و پس از آن با 10 سال تاخیر استارتاپ داربستان متولد می شود در سال 1397 وبسایت داربستان موفق شد کاندیدای برترین وبسایت خدمات تخصصی و عمومی کشور در یازدهمین  جشنواره وب و موبایل ایران شود و یک سال بعد یعنی در سال 1398 اپلیکیشن داربستان توانست این عنوان را به خود اختصاص دهد . در ادامه تغییرات وبسایت داربستان را طی سالیان مختلف را ببینید :

اولین داربستان

تولد استارتاپ داربستان

تغییرات وبسایت داربستان

تغییرات وبسایت داربستان

رونمایی از پوسته جدید داربستان

دوشنبه, 15 اردیبهشت 1399
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شکوری
1491
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی وطن دوست
6020
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2362
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی