حمایت از کارگران صنعت داربست با انتخاب شرکت های مجاز خدمات داربستی
حمایت از کارگران صنعت داربست با انتخاب شرکت های مجاز خدمات داربستی

یکی از مشکلات صنعت داربست وجود شرکتهای غیرمجاز است که سبب شده است این کسب و کار پر رونق از پا بی افتد از طرفی دیگر عدم وجود یک اتحادیه مستقل برای داربست این مشکلات را دو چندان کرده است .

قیمت گذاری روی خدمات داربست در این سالها بسیار چالش برانگیز بوده است به طوری که اتحادیه ها قیمت گذاری می کنند ولی وچود شرکت های غیر مجاز باعث می شود تا این قیمت ها دیده نشود مثلا این شرکتها برای اینکه رقبا را کنار بزنند قیمت ها را به شدت پایین می آورند و این مورد بسیار لطمه شدیدی به این صنعت وارد می کند.شرکتهایی که خدمات مجاز داربست می دهند مجبورند تا قیمت را آنها نیز پایین بیاورند و این امر سبب می شود تا دستمزد کارگر کم شود و کارگر نیز از کار خود می کاهد و کیفیت کار کاهش پیدا می کند و حوادث ناگواری در کشور به وجود می آورد.

شرکتهای مجاز داربستی در این روزها با مشکلات زیادی روبرو هستند و قیمت گذاری این مشکلات را دو چندان کرده است ، ضعف آموزش و ایمنی کارگران باعث شده است تا این صنعت رشد پیدا نکند.

مشتریان خدمات داربست باید توجه بکنند که استفاده از شرکتهای مجاز سبب می شود تا این کسب و کار رونق پیدا کند و کارگران بیشتری در این صنعت مشغول کار شوند و از طرفی دیگر برنامه ریزی درستی برای آنها صورت بگیرد تا رشد پیدا کنند و حوادث این صنعت کاهش یابد پس با انتخاب شرکتهای مجاز داربستی از کارگران این صنعت حمایت کنید.

وبسایت داربستان شرکتهای مجاز داربستی را به مشتریان معرفی می کند و از آنها می خواهد تا برای رشد این صنعت از این شرکتها استفاده کنند.

حمایت از کارگران صنعت داربست با انتخاب شرکت های مجاز خدمات داربستی

جمعه, 18 بهمن 1398
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شکوری
1400
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی صفائی
786
مرکزی
داربست فلزی صفائی

اجاره و نصب داربست اراک و حومه

داربست فلزی میلاد
930
اصفهان
داربست فلزی میلاد

داربست فلزی میلاد در کاشان

داربست فلزی وطن دوست
5865
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2262
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی