وزیر راه و شهرسازی در حاشیه دومین جشنواره نشان تعالی روش منسوخ شده داربست در ایران بسیار آسیب زا است
وزیر راه و شهرسازی در حاشیه دومین جشنواره نشان تعالی روش منسوخ شده داربست در ایران بسیار آسیب زا است

 

داربستان
محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در حاشیه دومین جشنواره نشان تعالی HSE گفت: دستاورد‌های چهل سالگی انقلاب اسلامی نماد‌های موفقی از ایران را به نمایش گذاشته و در روز مهندس باید این تجربیات موفق در دسترس همگان قرار داده شود.
 
وزیر راه و شهرسازی افزود: موضوع HSE مهم است و ایمنی و سلامت در طراحی، ساخت و بهره برداری باید مورد توجه قرار گیرد. موضوع HSE تنها مربوط به کارگاه‌ها کوچک و صنعتی نیست، از این رو باید از اتاق مهندس مشاور شروع شود و اگر از ابتدا اجرا نشده باشد هزینه‌های آن به بهره بردار تحمیل خواهد شد.
اسلامی تصریح کرد: بی توجهی به HSE در زمان بهره برداری باعث به چالش کشیدن بهره وری می‌شود. مصالح و ابزار‌ها نشر ایمنی را در ذات خود دارند، نکته مهم در این بخش کار کردن در ارتفاع است و امروز می‌بینیم هنوز روش منسوخ داربست استفاده می‌شود که بسیار آسیب زاست، در حالی که سال هاست کشور‌های دیگر از تجهیزات تکنولوژیکی استفاده می‌کنند که پیچیده هم نیست.
 
وی اظهار کرد: نیروی انسانی یکی از مهمترین سرمایه‌هاست و باید با اجرای موضوعات ایمنی باعث جلوگیری از بروز حوادث شویم. موضوع محیط زیست باید از زمان جانمایی زمین تا مصرف انرژی که الزاماتی داریم مورد توجه قرار گیرد.
 
وزیر راه و شهرسازی گفت: تحول در ساخت و ساز یک امر ضروری است. این برنامه در سال ۹۸ و ۹۹ اجرا خواهد شد تا تعادل بخشی در عرضه و تقاضای مسکن ایجاد شود، زیرا در حال حاضر تقاضا کاهش یافته است و طبق آنالیز انجام شده باید در ۵ استان تا ۷ دهک کمک‌های لازم برای ساخت و ساز صورت گیرد، در برخی استان‌ها حمایت‌ها باید تا ۵ دهک نخست انجام شود و برای ۲ دهک نخست نیز تامین مسکن به کمک سازمان‌های حمایتی برنامه ریزی شده است.

 

دوشنبه, 06 اسفند 1397
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست ارزان فوری
7523
تهران
داربست فلزی شکوری
1342
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی صفائی
725
مرکزی
داربست فلزی صفائی

اجاره و نصب داربست اراک و حومه

داربست فلزی میلاد
863
اصفهان
داربست فلزی میلاد

داربست فلزی میلاد در کاشان

داربست فلزی وطن دوست
5759
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2194
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی