رونمايي از فاز اول سرويسهاي تبليغاتی مجموعه داربستان برای متقاضيان
رونمايي از فاز اول سرويسهاي تبليغاتی مجموعه داربستان برای متقاضيان

25.000  نفر روزانه تبليغات شما را خواهند ديد !

25.000  نفر روزانه تبليغات شما را خواهند ديد !

در راستاي ارايه خدمات منحصر بفرد و ويژه به كسب و كارهاي فعال  و افراد متخصص در زمينه هاي مختلف ساخت و ساز ساختمان و داربست ، مجموعه داربستان اقدام به ايجاد فضاي تبليغاتي با هدف معرفي  و آشنايي جامعه مشتريان و مخاطبين با ايشان نموده است .

طبق برنامه ريزي انجام شده در فاز اول متقاضيان مي توانند با بهره گيري از شبكه هاي اجتماعي مجموعه داربستان ، روزانه  فعاليت ،خدمات و محصولات خود را در معرض ديد حداقل 25.000  نفر از مخاطبين قرارداده و گامي بزرگ در جهت جذب و يا افزايش  مشتريان هدف خود بردارند .

در اكوسيستم كسب و كار در سطح كشور تعامل و برخورد با بازار هدف در فضاي مجازي امري الزامي بوده و بسياري از بنگاههاي اقتصادي با صرف هزينه هاي گزاف به دنبال استفاده از اين پتانسيل هيجان انگيز مي باشند .

با توجه به فعاليت مجموعه داربستان به عنوان مرجعي قابل اطمينان براي كليه متوليان ساخت و ساز ساختمان و داربست و استقبال بينظير مخاطبين ،متقاضيان ، مشتريان و علاقمندان  به اين حوزه  ، از شبكه هاي اجتماعي اين مجموعه از 16 بهمن ماه ، خدمات تبليغاتي اين مجموعه در اختيار متقاضيان مي باشد .

استفاده از افرادي توانمند و متخصص در مجموعه داربستان ، اين امكان را ايجاد نموده كه روزانه با خلق ارزش هاي هدفمند در جهت رضايت و كمك به رشد و توسعه كسب و كار مخاطبين خود قدم برداشته و  تعاملي شيرين با ايشان را تجربه نمايد .

با برنامه ريزي انجام شده از ابتداي سال 1398 فاز دوم كانال تبليغاتي مجموعه داربستان  در اختيار متقاضيان قرار خواهد گرفت و گامي ديگردر افزايش رضايتمندي ايشان برداشته خواهد شد.

دانلود مستقیم بسته های تبلیغاتی مجموعه داربستان

مشاهده در وبلاگ

ﺳﻪشنبه, 16 بهمن 1397
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شکوری
1490
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی وطن دوست
6016
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2359
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی