رونمايي از فاز اول سرويسهاي تبليغاتی مجموعه داربستان برای متقاضيان
رونمايي از فاز اول سرويسهاي تبليغاتی مجموعه داربستان برای متقاضيان

25.000  نفر روزانه تبليغات شما را خواهند ديد !

25.000  نفر روزانه تبليغات شما را خواهند ديد !

در راستاي ارايه خدمات منحصر بفرد و ويژه به كسب و كارهاي فعال  و افراد متخصص در زمينه هاي مختلف ساخت و ساز ساختمان و داربست ، مجموعه داربستان اقدام به ايجاد فضاي تبليغاتي با هدف معرفي  و آشنايي جامعه مشتريان و مخاطبين با ايشان نموده است .

طبق برنامه ريزي انجام شده در فاز اول متقاضيان مي توانند با بهره گيري از شبكه هاي اجتماعي مجموعه داربستان ، روزانه  فعاليت ،خدمات و محصولات خود را در معرض ديد حداقل 25.000  نفر از مخاطبين قرارداده و گامي بزرگ در جهت جذب و يا افزايش  مشتريان هدف خود بردارند .

در اكوسيستم كسب و كار در سطح كشور تعامل و برخورد با بازار هدف در فضاي مجازي امري الزامي بوده و بسياري از بنگاههاي اقتصادي با صرف هزينه هاي گزاف به دنبال استفاده از اين پتانسيل هيجان انگيز مي باشند .

با توجه به فعاليت مجموعه داربستان به عنوان مرجعي قابل اطمينان براي كليه متوليان ساخت و ساز ساختمان و داربست و استقبال بينظير مخاطبين ،متقاضيان ، مشتريان و علاقمندان  به اين حوزه  ، از شبكه هاي اجتماعي اين مجموعه از 16 بهمن ماه ، خدمات تبليغاتي اين مجموعه در اختيار متقاضيان مي باشد .

استفاده از افرادي توانمند و متخصص در مجموعه داربستان ، اين امكان را ايجاد نموده كه روزانه با خلق ارزش هاي هدفمند در جهت رضايت و كمك به رشد و توسعه كسب و كار مخاطبين خود قدم برداشته و  تعاملي شيرين با ايشان را تجربه نمايد .

با برنامه ريزي انجام شده از ابتداي سال 1398 فاز دوم كانال تبليغاتي مجموعه داربستان  در اختيار متقاضيان قرار خواهد گرفت و گامي ديگردر افزايش رضايتمندي ايشان برداشته خواهد شد.

دانلود مستقیم بسته های تبلیغاتی مجموعه داربستان

مشاهده در وبلاگ

ﺳﻪشنبه, 16 بهمن 1397
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شهرک غرب
595
تهران
داربست فلزی شهرک غرب

نصب سریع و آسان و منصف در تمام نقاط ایران نصب انواع داربست پروژه های کوچک و بزرگ و برج ها نصب راه پله در گود و زیر بتونی و کفراژ های بزرگ عضو اتحادیه داربست فلزی با بیش از 15 سال سابقه کاری

داربست فلزی اوج
500
هرمزگان
داربست فلزی اوج

داربست فلزی اوج میناب،جاسک،چابهار تا سیستان و بلوچستان هم می توانیم خدمات دهیم.

منو سریع