همه چیز درباره داربست های CrossLock
همه چیز درباره داربست های CrossLock

همه چیز درباره داربست های CrossLock

سیستم داربست Cross-Lock یک سیستم چند منظوره ساده است. این سیستم داربست  به طور گسترده به عنوان پشتیبانی برای قالب سازی در پروژه های ساختمانی استفاده می شود.

ویژه گی های این داربست ها

- طول عمر سیستم Crosslock می تواند 8 سال باشد .

- سیستم تراشکاری Crosslock یک سیستم معقول، ایمن و سنگین است. در مقایسه با سایر سیستم های داربست، جمع آوری و برچیدن آن بسیار آسان است.

- در پروژه های ساخت و ساز ، کارخانه کشتی سازی، پل و غیره

- سیستم ساختمانی Crosslock آسان نصب می شود و نیاز به دو یا سه نفر برای راه اندازی یا جمع کردن آن نیاز دارد.

- یک راه حل ساختمانی امن و با کارآیی بالا توسط تیم های مهندسی ارائه می شود.

داربست Crosslock یک سیستم داربست مدولار سنگین است که شایعترین روش دسترسی امروز برای کار در ارتفاع است. داربست Crosslock شامل یک مجموعه گسترده ای از اجزای تغییر آسان در هنگام استفاده با یکدیگر است ، یک راه حل داربست بسیار سازگار را فراهم می کند، چه در مورد راه حل های مسکونی، تجاری و چه صنعتی: صرفه جویی های عمده در زمان نصب و برچیدن، در نتیجه به حداقل رساندن در محل هزینه ها هنگامی که در حال استفاده نیست، ساخت و ساز مدولار آن حداقل فضای مورد نیاز برای ذخیره سازی را تضمین می کند. چهار لندر افقی را می توان به سرعت در یک زمان با یک عمل فشرده سازی بالا از فنجان بالا ساخت مشترک جفت شدگی. این می تواند برای پیکربندی مستقیم، منحنی یا دایره ای برای دسترسی و پشتیبانی، و همچنین برای برج های مستقل و همراه، نصب شود. هر دو سیستم عمودی و افقی از سیستم ساخته شده از لوله کششی استیل با قطر 48.3mm با ضخامت 3.25mm با حداقل استحکام عملکرد 50000PSI و حداقل استحکام کششی 75000PSI. سبک وزن، اما بارهای بالا بار ظرفیت تا 57KN در هر عمودی استاندارد. هیچ اجزایی در سیستم کیپس وجود ندارد که می تواند از دست رفته باشد یا نیاز به تعمیر و نگهداری داشته باشد. تمام اجزای گرمایی گالوانیزه شده با پوشش روی 85 میکرون می باشد. مؤلفه اصلی: داربست کابلی از استاندارد عمودی، افقی هولوگرافی، پایه مورب، براکت جانبی ، ورق فولاد و راه پله و غیره

دوشنبه, 28 آبان 1397
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شکوری
1491
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی وطن دوست
6020
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2362
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی