رشد چشمگیر داربستان و ارائه خدمات داربست به کشور عراق
رشد چشمگیر داربستان و ارائه خدمات داربست به کشور عراق

Scaffolding Of Iraq

داربستان اولین وبسایت تخصصی داربست در ایران می باشد. در ابتدا به صورت وبسایت پا به دنیای وب گذاشتیم و پس از تلاش شبانه روزی اولین نسخه اپلیکیشن خود را منتشر کردیم . هدف اصلی ما این است که بتوانیم مرجع مناسبی برای داربست ایران باشیم و مشتاقیم علاوه بر ارائه خدمات در این حوزه بتوانیم مطالب مفیدی را از تکنولوژی های جدید این حوزه در اختیار علاقه مندان بگذاریم حضور گسترده داربستان در شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام سبب شده تا استقبال خوبی از آن بشود. در حاضر داربستان به بیش از 5 استان خدمات داربستی ارائه می دهد و به زودی به سراسر کشور خدمات ارائه خواهد داد. از طرفی دیگر داربستان پا به فراتر از مرز ها گذاشته و در عراق نیز خدمات ارائه می دهد . به دلیل اینکه عراق با کمبود نیرو مواجه است اغلب نیروهای متخصص خود را از ایران درخواست می کند و رشد چشم گیر داربستان در فضای اینترنت سبب شده است تا داربستان بتواند مرجع خوبی برای کشورهای همسایه باشد تا از این طریق بتوانند نیرو و پروژه های خود را انجام دهند.

استارتاپ داربستان با یک ایده نو پا به عرصه رقابت با دیگر کسب و کارهای اینترنتی گذاشته است البته رکود در سال های اخیر در این حوزه واقعا سرعت رشد ما را بسیار کند کرده است اما امید همواره در ما زنده است تا این راه را تا انتها ادامه دهیم .

یکشنبه, 17 تیر 1397
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شهرک غرب
595
تهران
داربست فلزی شهرک غرب

نصب سریع و آسان و منصف در تمام نقاط ایران نصب انواع داربست پروژه های کوچک و بزرگ و برج ها نصب راه پله در گود و زیر بتونی و کفراژ های بزرگ عضو اتحادیه داربست فلزی با بیش از 15 سال سابقه کاری

داربست فلزی اوج
500
هرمزگان
داربست فلزی اوج

داربست فلزی اوج میناب،جاسک،چابهار تا سیستان و بلوچستان هم می توانیم خدمات دهیم.

منو سریع