رشد چشمگیر داربستان و ارائه خدمات داربست به کشور عراق
رشد چشمگیر داربستان و ارائه خدمات داربست به کشور عراق

Scaffolding Of Iraq

داربستان اولین وبسایت تخصصی داربست در ایران می باشد. در ابتدا به صورت وبسایت پا به دنیای وب گذاشتیم و پس از تلاش شبانه روزی اولین نسخه اپلیکیشن خود را منتشر کردیم . هدف اصلی ما این است که بتوانیم مرجع مناسبی برای داربست ایران باشیم و مشتاقیم علاوه بر ارائه خدمات در این حوزه بتوانیم مطالب مفیدی را از تکنولوژی های جدید این حوزه در اختیار علاقه مندان بگذاریم حضور گسترده داربستان در شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام سبب شده تا استقبال خوبی از آن بشود. در حاضر داربستان به بیش از 5 استان خدمات داربستی ارائه می دهد و به زودی به سراسر کشور خدمات ارائه خواهد داد. از طرفی دیگر داربستان پا به فراتر از مرز ها گذاشته و در عراق نیز خدمات ارائه می دهد . به دلیل اینکه عراق با کمبود نیرو مواجه است اغلب نیروهای متخصص خود را از ایران درخواست می کند و رشد چشم گیر داربستان در فضای اینترنت سبب شده است تا داربستان بتواند مرجع خوبی برای کشورهای همسایه باشد تا از این طریق بتوانند نیرو و پروژه های خود را انجام دهند.

استارتاپ داربستان با یک ایده نو پا به عرصه رقابت با دیگر کسب و کارهای اینترنتی گذاشته است البته رکود در سال های اخیر در این حوزه واقعا سرعت رشد ما را بسیار کند کرده است اما امید همواره در ما زنده است تا این راه را تا انتها ادامه دهیم .

یکشنبه, 17 تیر 1397
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 1

شهریار اسدالهی
شهریار اسدالهی
دوشنبه, 06 بهمن 1399

با سلام من استاد داربست بند هستم نیاز کار در عراق هر کدوم از شهر هاشم هم باشه ایرادی ندارد ممنونم راهنمایی کنید لطفا ۰۹۱۴۵۹۴۹۸۶۳

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی ایران توسعه
6928
هرمزگان
داربست فلزی ایران توسعه

نصب انواع داربست ساختمانی صنعتی مراسمی و.....

داربست فلزی آفتاب
191
خراسان شمالی
داربست فلزی آفتاب

داربست فلزی آفتاب بجنورد

داربست فلزی افسری
1819
خراسان رضوی
داربست فلزی افسری

نصب سریع داربست .ساختمان ..زیر بتن..مجالس عروسی

منو سریع