وسیله ای پرکاربرد برای کسانی که با داربست سر و کار دارند
وسیله ای پرکاربرد برای کسانی که با داربست سر و کار دارند

 

یکی از مشکلات شرکت های داربستی این است که وقتی می خواهند داربست را اجرا کنند از خطرات سطوحی که داربست در آن سوار می شود خبر ندارند و در بیشتر مواقع به تجربیات گذشته خود رجوع می کنند . وسیله ای که در ادامه خواهید دید می تواند خطرات احتمالی از این قبیل را به صورت شگفت انگیز بر طرف کند .وسیله ای که با آن شرکت های داربستی می توانند فشار روی داربست های نصب شده را کنترل کنند تا از خطرات احتمالی جلوگیری شود . در این فیلم خواهید دید که بتنی که در آن آزمایش می شود تحمل فشار زیاد را ندارد و میشکند و مناسب برای مهار داربست نیست.

در کشور ایران به دلیل استفاده از داربست های سنتی خطرات زیادی وجود دارد و اکثر داربست های مورد استفاه در پروژه دست دوم بود که کیفیت لازم را ندارد . در کشور های دیگر هر کسب و کاری رشد می کند و در آن کسب و کار اختراعات جدید به وجود می آید و حتی شرکت هایی برای خلق کردن و فروش این اختراعات به شرکت ها به وجود می آیند اما در ایران متاسفانه ما تولید تجهیزات خاصی در کسب و کار ها نداریم فقط به صورت انگشت شمار برخی از نخبگان اختراعاتی انجام می دهند که آن هم به دلیل عدم حمایت از بین می رود .

ما در بلاگ داربستان سعی کردیم تا شرکت ها را از آخرین تکنولوژی های روز دنیا با خبر کنیم تا شاید بتوانیم روزنه ای امید برای تولید چنین تجهیزاتی را در آنها شکل دهیم .

 وسیله ای پرکاربرد برای کسانی که با داربست سر و کار دارند

پنجشنبه, 14 تیر 1397
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شکوری
1383
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی صفائی
770
مرکزی
داربست فلزی صفائی

اجاره و نصب داربست اراک و حومه

داربست فلزی میلاد
910
اصفهان
داربست فلزی میلاد

داربست فلزی میلاد در کاشان

داربست فلزی وطن دوست
5837
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2240
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی