توصیه های ایمنی برای هیات های عزاداری
توصیه های ایمنی برای هیات های عزاداری

توصیه های ایمنی برای هیات های عزاداری

مدیر توزیع برق هشترود گفت: از نزدیک نمودن پرچم ها و علم عزاداری و موارد مشابه به شبکه ها و تاسیسات برق بصورت جدی خودداری و از نصب هرگونه داربست، پرچم بیرق، پلاکارد و موارد مشابه به پایه های برق و ریز تاسیسات اکیدا خودداری نمائید.

به گزارش آناج، محمدعلی معتمدی در گفتگو با پیک هشترود، با تسلیت فرارسیدن ایام عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) و با اشاره به رعایت نکات ایمنی در زمان عزاداریهای خیابانی گفت:  نظر به اینکه شبکه ها وتاسیسات برق رسانی در اقصی نقاط شهرها و روستاها گسترده و بدون عایق هستند، به منظور جلوگیری از وقوع هرگونه حادثه ناگوار و دلخراش ناشی از برخورد وسایل و تجهیزات عزاداران اعم از پرچم های مخصوص عزاداری، علم و … توسط هیئت های مذهبی برخی از نکات را رعایت کنند تا شاهد هیچگونه حادثه ای در این زمینه نباشیم.

وی اظهار داشت: از نزدیک نمودن پرچم ها و علم عزاداری و موارد مشابه به شبکه ها و تاسیسات برق جدا” خودداری کرده و از نصب هرگونه داربست، پرچم بیرق، پلاکارد و موارد مشابه به پایه های برق و ریز تاسیسات اکیدا” خودداری فرمایید.

مدیر توزیع برق هشترود افزود: از صعود ( بالا رفتن ) از تاسیسات و پایه های برق ( چوبی ، بتونی ، فلزی ) به منظور نصب هرگونه پارچه و موارد مشابه خودداری و از محصور نمودن و نصب هرگونه لوازم و اشیاء  اضافی به تابلوهای برق و یا بالا رفتن و نشستن بر روی اینگونه تابلوها و ترانسفورماتورها یا آویزان شدن به آنها اکیدا” خودداری نمایید .

معتمدی خاطرنشان کرد: در صورت مشاهده هرگونه مشکل خاصی در ارتباط با برق در ایام مذکور با واحد اتفاقات و عملیات برق هشترود تماس حاصل و اطلاع رسانی نمایید تا اقدامات بعدی را بعمل آورند. شماره تلفن های ۵۲۶۲۳۵۶۰ و ۱۲۱ مربوط به حوادث و اتفاقات برق می باشد .

وی با اشاره به اینکه هنگام برپایی مراسم عزاداری حریم شبکه های برق را در نظر داشته باشید، تاکید کرد: این حریم با فاصله حداقل ۱۰/۲ متر می باشد. اگر به منظور روشن نمودن محل مراسم به برق موقت نیاز دارید با مراجعه به مدیریت برق هشترود و هماهنگی لازم نسبت به گرفتن برق موقت اقدام نمایند و شماره تلفن حوادث برق را همواره بخاطر بسپارید.

معتمدی ادامه داد: برق موضوعی تخصصی است و این مهم را به متخصصین واگذارید. مشاوره را فراموش نکنید و هیات به یاد داشته باشند که برق موتور ژنراتورها  همانند برق شهر خطرناک بوده، لذا لازم است تمامی موارد ایمنی جهت پیشگیری از حوادث ناگوار بعمل آید.

پنجشنبه, 08 مهر 1395
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شکوری
1499
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی وطن دوست
6035
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2375
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی