تقویت عملکرد، ایمنی و سودآوری با نوآوری در داربست
تقویت عملکرد، ایمنی و سودآوری با نوآوری در داربست

Layher International

Layher International یکی از معروفترین تولید کننده های داربست جهان و تامین کننده داربست برای صنایع پتروشیمی، انرژی، صنعت و ساخت و ساز و تجاری، زیرساختی، صنعتی و برنامه های کاربردی است. لایهر با داشتن دفاتر خانگی در آلمان، حضور قابل توجهی در جهان در اروپا، آسیا، آمریکای جنوبی، ایالات متحده و کانادا دارد.

شرکت Layher در آمریکای شمالی معتقد که با نوآوری در صنعت داربست می توان به تقویت عملکرد ، ایمنی و سود آوری کمک کرد . از زمان تاسیس این شرکت محصولات آن مرحله به مرحله تکامل یافته است . تعهد این شرکت به مهندسی و تحقیق و توسعه باعث شده است تا این شرکت یکی از بهترین نوآوران صنعت داربست جهان باشد .

استفاده از تکنولوژی های نوین و ارائه آن به بازار جهانی سبب شده است که محصولات این شرکت از ایمنی و بهره وری کافی برخوردار باشد در نتیجه باعث سودآوری این شرکت شده است.

از ویژه گی های شرکت Layher

 Layher  سازنده و پیشگام صنعت سیستم های پیشرفته یکپارچه است، به طور مداوم محصولات  خود را بهبود می دهد و به عنوان رهبر در صنعت باقی می ماند.

استاندارد صنعتی
Layher  استاندارد را در سیستم های پیشرفته داربست در سراسر جهان تنظیم می کند.

ساخت آلمان
تمام محصولات Layher مهندسی شده و ساخته شده در آلمان به بالاترین و به روز ترین مشخصات.

مهندسی دقیق

سیستم های داربست Layher دقیقا به سخت ترین استانداردها در صنعت تولید می شوند، با پشتیبانی فنی و مهندسی از کارشناسان Layher.

هدف از ارائه چنین مقالاتی تقویت حس تولید محصولات داخلی با بالاترین کیفیت می باشد.

داربست

شنبه, 12 اسفند 1396
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان