کسب و کار اجاره و فروش چهارپایه های داربستی
کسب و کار اجاره و فروش چهارپایه های داربستی

 

در سال های اخیر چهارپایه های داربستی طرفداران بسیاری پیدا کرده است به طوری که برخی از شرکت ها سود بسیاری از این طریق کسب کرده اند.این چهارپایه به دلیل سهولت استفاده ، سرعت در انجام کار بسیار کاربردی هستند ولی باید دقت داشته باشید که قبل استفاده از آنها ایمنی داربست های متحرک را حتماً مطالعه کنید.البته جنس این نوع داربست ها هم اهمیت خود را دارد می توان از انواع این داربست ها به فلزی ، آلومینیومی و فایبرگلاس که عایق برق می باشد اشاره کرد که بدلیل قیمت بالای آلومینیومی و فایبرگلاس بیشتر نوع فلزی آن مورد استفاده قرار می گیرد .

برای راه اندازی کسب و کار اجاره چهارپایه داربستی باید چند عدد از این چهارپایه ها را خریداری کنید و اجاره بدهید . در ایران چند تولید کننده در این زمینه وجود دارد که از جمله آنها می توان به زود بست اشاره کرد.

البته در طول سالهای گذشته نیز افرادی بودند که حجم زیادی از این داربست ها را وارد کردند و سود زیادی را از این طریق کسب کردند که متاسفانه سهم تولیدکنندگان از سود این نوع تجهیزات بسیار کم بوده است . عدم تطابق با نیاز مشتری سبب شده است تا مشتریان به سمت محصولات خارجی بروند که قیمت و نوع جنس از دلایل آن می باشد .

 

یکشنبه, 24 اسفند 1399
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان