چگونه می توانید توجه مشتریان را به خود جلب کنید بخش اول
چگونه می توانید توجه مشتریان را به خود جلب کنید بخش اول

رضایتمندی مشتریان

 

همیشه یکی از دغدغه های خدمات دهندگان این بوده است که چگونه می توانند توجه مشتریان را به خود جلب کنند؟ برای این مورد راه های متعددی که وجود دارد مثلاً قیمت مناسب یا ارائه خدمات برتر نسبت به سایر رقبا ولی آیا چطور می توان این متمایز بودن را به سایر مشتریان نشان داد تا آنها از شما خدمات بگیرند ؟

اینترنت و فضای مجازی راه حل مناسبی دراین خصوص دارد ولی کدام کانال می تواند تاثیر بهتری برای شما داشته باشد همیشه به یاد داشته باشید که مشتریان به فضای تخصصی تر بیشتر اهمیت می دهند تا یک کانال عمومی ، حال باید فضایی را پیدا کنید که مختص صنعت داربست و ساختمان است.

داربستان وبسایتی است که شما می توانید با استفاده امکانات آن ارتباط خوبی را مشتریان خود برقرار کنید و یکی از این امکانات ارائه فرم رضایتمندی مشتری است . شما به عنوان خدمات دهنده داربست ، تولیدکننده و ... می توانید پس از نهایی شدن کار از مشتری خود بخواهید فرم رضایتمندی را در سایت داربستان برای شما پر کند این کار نه تنها سبب می شود تا اعتماد مشتری جلب شود بلکه باعث می شود که در سایت داربستان امتیاز بیشتری نسبت به سایر رقبا داشته باشید و به عوان پیشنهاد ویژه به مشتریان معرفی خواهید شد.

در بخش های بعدی از امکانات دیگر وبسایت داربستان برای ارائه به مشتریان خود در اختیارتان قرار خواهیم داد.

داربستان ؛ تحولی نو در صنعت داربست ایران

پنجشنبه, 16 اسفند 1397
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان