وسیله ای پرکاربرد برای کسانی که با داربست سر و کار دارند
وسیله ای پرکاربرد برای کسانی که با داربست سر و کار دارند

 

یکی از مشکلات شرکت های داربستی این است که وقتی می خواهند داربست را اجرا کنند از خطرات سطوحی که داربست در آن سوار می شود خبر ندارند و در بیشتر مواقع به تجربیات گذشته خود رجوع می کنند . وسیله ای که در ادامه خواهید دید می تواند خطرات احتمالی از این قبیل را به صورت شگفت انگیز بر طرف کند .وسیله ای که با آن شرکت های داربستی می توانند فشار روی داربست های نصب شده را کنترل کنند تا از خطرات احتمالی جلوگیری شود . در این فیلم خواهید دید که بتنی که در آن آزمایش می شود تحمل فشار زیاد را ندارد و میشکند و مناسب برای مهار داربست نیست.

در کشور ایران به دلیل استفاده از داربست های سنتی خطرات زیادی وجود دارد و اکثر داربست های مورد استفاه در پروژه دست دوم بود که کیفیت لازم را ندارد . در کشور های دیگر هر کسب و کاری رشد می کند و در آن کسب و کار اختراعات جدید به وجود می آید و حتی شرکت هایی برای خلق کردن و فروش این اختراعات به شرکت ها به وجود می آیند اما در ایران متاسفانه ما تولید تجهیزات خاصی در کسب و کار ها نداریم فقط به صورت انگشت شمار برخی از نخبگان اختراعاتی انجام می دهند که آن هم به دلیل عدم حمایت از بین می رود .

ما در بلاگ داربستان سعی کردیم تا شرکت ها را از آخرین تکنولوژی های روز دنیا با خبر کنیم تا شاید بتوانیم روزنه ای امید برای تولید چنین تجهیزاتی را در آنها شکل دهیم .

 وسیله ای پرکاربرد برای کسانی که با داربست سر و کار دارند

پنجشنبه, 14 تیر 1397
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان