حمایت از کارگران صنعت داربست با انتخاب شرکت های مجاز خدمات داربستی
حمایت از کارگران صنعت داربست با انتخاب شرکت های مجاز خدمات داربستی

یکی از مشکلات صنعت داربست وجود شرکتهای غیرمجاز است که سبب شده است این کسب و کار پر رونق از پا بی افتد از طرفی دیگر عدم وجود یک اتحادیه مستقل برای داربست این مشکلات را دو چندان کرده است .

قیمت گذاری روی خدمات داربست در این سالها بسیار چالش برانگیز بوده است به طوری که اتحادیه ها قیمت گذاری می کنند ولی وچود شرکت های غیر مجاز باعث می شود تا این قیمت ها دیده نشود مثلا این شرکتها برای اینکه رقبا را کنار بزنند قیمت ها را به شدت پایین می آورند و این مورد بسیار لطمه شدیدی به این صنعت وارد می کند.شرکتهایی که خدمات مجاز داربست می دهند مجبورند تا قیمت را آنها نیز پایین بیاورند و این امر سبب می شود تا دستمزد کارگر کم شود و کارگر نیز از کار خود می کاهد و کیفیت کار کاهش پیدا می کند و حوادث ناگواری در کشور به وجود می آورد.

شرکتهای مجاز داربستی در این روزها با مشکلات زیادی روبرو هستند و قیمت گذاری این مشکلات را دو چندان کرده است ، ضعف آموزش و ایمنی کارگران باعث شده است تا این صنعت رشد پیدا نکند.

مشتریان خدمات داربست باید توجه بکنند که استفاده از شرکتهای مجاز سبب می شود تا این کسب و کار رونق پیدا کند و کارگران بیشتری در این صنعت مشغول کار شوند و از طرفی دیگر برنامه ریزی درستی برای آنها صورت بگیرد تا رشد پیدا کنند و حوادث این صنعت کاهش یابد پس با انتخاب شرکتهای مجاز داربستی از کارگران این صنعت حمایت کنید.

وبسایت داربستان شرکتهای مجاز داربستی را به مشتریان معرفی می کند و از آنها می خواهد تا برای رشد این صنعت از این شرکتها استفاده کنند.

حمایت از کارگران صنعت داربست با انتخاب شرکت های مجاز خدمات داربستی

جمعه, 18 بهمن 1398
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شهرک غرب
610
تهران
داربست فلزی شهرک غرب

نصب سریع و آسان و منصف در تمام نقاط ایران نصب انواع داربست پروژه های کوچک و بزرگ و برج ها نصب راه پله در گود و زیر بتونی و کفراژ های بزرگ عضو اتحادیه داربست فلزی با بیش از 15 سال سابقه کاری

داربست فلزی اوج
513
هرمزگان
داربست فلزی اوج

داربست فلزی اوج میناب،جاسک،چابهار تا سیستان و بلوچستان هم می توانیم خدمات دهیم.

منو سریع