اگر خدمات یا محصولاتی در حوزه صنعت داربست ارائه می دهید برای شرکت خود گزارش تهیه کنید!
اگر خدمات یا محصولاتی در حوزه صنعت داربست ارائه می دهید برای شرکت خود گزارش تهیه کنید!

امروزه اینترنت نقش مهمی را در جذب مشتری ایفا می کند.این روند برای صنعت داربست کمی کندتر اتفاق افتاد ولی از سالهای اخیر تعداد مراجعات مشتریان از طریق اینترنت برای صنعت داربست رشد چشمگیری داشته است.

به نظر می رسد کیفیت تولید محتوا در این صنعت بسیار ضعیف است به همین جهت داربستان از ابتدا به دنبال ایجاد محتوای مناسب و قابل ارائه برای کاربران می باشد.به همین دلیل داربستان می خواهد در سال جاری خدماتی را در جهت تولید گزارش از شرکت های خدمات دهنده و تولیدکنندگان در حوزه صنعت داربست ارائه دهد .

با ثبت درخواست خود برای تولید گزارش از شرکت شما کارشناسان داربستان با شما تماس خواهند گرفت تا جزئیات را به اطلاع شما برسانند.در صورتی که در تهران باشید قراری را با شما تنظیم خواهند کرد و در زمان مقرر گزارش را تهیه و پس از آماده سازی منتشر می کنند . برای شهرستان ها نیز موارد و سوالاتی به شما ارائه می شود تا شما آنها را تکمیل و به همراه تصاویر و فیلم و غیره برای داربستان ارسال کنید.

داربستان یکی از پرمخاطب ترین وبسایت های صنعت داربست در ایران است که فرصتی خوبی را برای شما فراهم می کند تا بهتر دیده شوید خصوصاً در فضای مجازی که امروزه از اهمیت ویژه ای دارد . از ویژه گی های دیگری که در این خدمت به شرکت ها ارائه می شود این است که شرکتهایی که وبسایت اختصاصی خود را دارند می توانند با ارائه آدرس وبسایت خود آنرا در متن گزارش خبری شما قرار دهند که اینکار باعث می شود تا وبسایت شما جایگاه بهتری در رتبه بندی موتور های جستجو در اینترنت پیدا کند .

اگر خدمات یا محصولاتی در حوزه صنعت داربست ارائه می دهید پیشنهاد می کنیم که از شرکت خود گزارش تهیه کنید تا جمع 30 هزار نفری از کاربران داربستان با خدمات و محصولات شما آشنا شوند.برخی از حوزه هایی که با داربستان همکاری کرده اند شامل : 

1- تولیدکننگان لوله و ملزومات داربستی

2- پیمانکاران داربستی در سراسر کشور

3- تولیدکنندگان محصولات نوین در صنعت داربست

4- تجهیزات و لباس کار

5- بیمه مسئولیت

و دیگر ارائه دهندگان خدمات یا محصولات در حوزه داربست.

 

اگر خدمات یا محصولاتی در حوزه صنعت داربست ارائه می دهید برای شرکت خود گزارش تهیه کنید!

یکشنبه, 29 اردیبهشت 1398
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست ارزان فوری
6734
تهران
داربست فلزی ایران توسعه
7887
هرمزگان
داربست فلزی ایران توسعه

نصب انواع داربست ساختمانی صنعتی مراسمی و.....

منو سریع