رونق تولید و تحول در صنعت داربست ایران
رونق تولید و تحول در صنعت داربست ایران

داربستان از ابتدا در تلاش بوده است که با معرفی محصولات نوین در صنعت داربست ایران ایمنی و کیفیت را در این صنعت بالا ببرد در همین راستا در سال 97 اقدامات گسترده ای در جهت فرهنگ سازی داربست های جدید صورت گرفت تا خیلی از شرکتهای داربستی را برای استفاده این داربستهای جدید تشویق کند . این تلاش ها تا جایی ادامه پیدا کرد که موجب شد تا سازمان ملی استاندارد <<استاندارد داربست الزامات عملكردی و طراحی عمومی در سازمان ملی استاندارد ایران>> به تصویب برساند و. اگر این استاندارد قانونی شود دیگر داربست های سنتی را نخواهید دید و منسوخ خواهند شد .

به همین جهت داربستان تصمیم گرفت تا در سال 98 از تولیدکنندگان داربست های جدید دعوت کند تا با پیوستن به جمع داربستان محصولات خود را به شرکت های داربستی سراسر کشور معرفی کند . از نکات مثبتی که این داربست ها دارند سرعت و ایمنی بالای آنهاست و اینکه شما با آموزش های لازم می توانید به کیفیت لازم برسید و حتی استانداردهای جهانی را نیز دریافت کنید و فراتر از مرزها فعالیت خود را ادامه دهید.

منتظر معرفی محصولات این تولیدکنندگان باشید...

رونق تولید و تحول در صنعت داربست ایران

یکشنبه, 25 فروردین 1398
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست فلزی شکوری
1383
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی صفائی
769
مرکزی
داربست فلزی صفائی

اجاره و نصب داربست اراک و حومه

داربست فلزی میلاد
910
اصفهان
داربست فلزی میلاد

داربست فلزی میلاد در کاشان

داربست فلزی وطن دوست
5837
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2240
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی