اسلیو معده با روش دکتر سلیمی
اسلیو معده با روش دکتر سلیمی

عمل اسلیو معده چیست؟ امروز در ارتباط با این موضوع یعنی اسلیو معده صحبت می کنیم و سعی می کنیم که به طور کامل همه ی مورد هایی که به اسلیو معده مرتبط هستند را نیز بازگو کنیم.

 

اسلیو معده چیست؟

شرایط عمل اسلیو معده به چه صورت است؟

اسلیو معده چیست؟

همانطور که میدانید جراحی های مربوط به موضوع زیبایی این روز ها به طور چشمگیری افزایش پیدا کرده اند. 

عمل اسلیو معده drsalimi نیز یکی از این مورد ها می باشد که طرفدار های خاص خود را پیدا کرده است. به طور کلی الیو معده نوعی جراحی محسوب می شود که فرد در نتیجه ی آن لاغر می شود. برای این عمل 2 کار در حین عمل در پیش می گیرد.

این دو روش به این صورت است که : 1 – حجم معده ی بیمار را کم می کند. 2 – مسیر مواد غذایی را تا حد امکان کاهش می دهد. با این کار باعث می شود تا بخشی از آن غذایی که بیمار مصرف می کند جذب نشود. و این موضوع به لاغری بیمار می انجامد.

در واقع می توان عمل اسلیو معده را نوعی درما برای بیماری چاقی دانست. چرا چاقی خود نوعی بیماری خطرناک است که می تواند برای افراد خطر ساز باشد.

در طی انجام دادن این جراحی 70 درصد معده را جراح ها از معده خارج می کنند با این کار میزان غذایی که بیمار مصرف می کند را به حداقل میزان خود می رسانند. و بیمار نیز بر اثر کوچک شدن معده اش کمتر غذا مصرف می کند و در نتیجه لاغر می شود. معمولا افرادی که برای لاغر شدن خود اسلیو معده را انتخاب می کنند بهترین نتیجه ها را در لاغری خود می گیرند و موفق می شوند که تا 80 درصد وزن خود را از دست بدهند.

اسلیو معده چیست؟

شرایط عمل اسلیومعده

عمل اسلیو معده از آن دسته جراحی هایی محسوب می شوند که برای این که بتوان آن را انجام داد باید یک سری از شرایط و ویژگی ها را دارا بود . این طوری عمل اسلیو معده ی شما بهتر پیش خواهد رفت یا به عبارتی می توان آن شخص کاندید مناسبی برای این نوع از جراحی می باشد. این شرایط مورد های زیر می باشد :

1 – در مدت زمان 6 ما حداقل و قبل از عمل باید  رژیم غذایی سالم  و تمرین های ورزشی  ویا انواع دارو های مرتبط با لاغری را زیر نظر متخصص ها امتحان کند. اگر به نتیجه ی مطلوب و مورد نظر خود رسید دیگر نیازی به انجام اسلیو معده نیست. چرا که همان طور که قبل تر اشاره کردیم بخشی از معده یا به عبارتی 80 در صد از معده برداشته می شود و برگشت پذیر و قابل جبران نیست.

2 – مورد دوم در ارتباط با کاندید بودن برای اسلیو معده این است که شاخص توده ی بدنی شخصی که برای این نوع از جراحی یعنی اسلیو معده کاندید می باشد باید بیشتر از 40 باشد. توده ی بدنی بیشتر از 40 به معنای چاقی مفرط می باشد. و در واقع فرد حتما باید برای درمان چاقی خود اقدام به کار کند و خود را درمان بکند.

3 – زمانی که شخص متوجه اضافه وزن خود بشود می توان گفت که برای انجام این جراحی یعنی اسلیو معده می تواند کاندید باشد. البته باید توجه کرد که 2 یا 3 کیلو وزن اضافه تر اضافه وزن محسوب نمی شود زمانی میگوییم یک شخص دارای اضافه وزن است که  بیش از 45.5 کیلوگرم اضافه وزن او باشد.

4 – این که بخواهید اسلیو معده را انجام دهید ولی به شرایط و مورد هایی که بعد از آن باید انجام بدهید توجه نکنید و یا  خود را به ان ها عادت ندهید هیچ فایده ای ندارد و برای شما خطر ساز خواهد بود. بنابراین یکی از مورد هایی که باعث می شود شما را کاندید قرار دهد تا بتوانید برای اسلیو معده آمادگی لازم را داشته باشید  این است که بتوانید خود را از نظر ذهنی هم آماده ی تغییر ها بکنید و بتوانید سبک زندگی و سبک غذایی خود را که بعد از عمل جراحی اسلیو معده انجام می دهید سازگار کنید و برای شما سخت و طاقت فرسا نباشد.

5 – افرادی که به انواع مواد مخدر  و یا انواع نوشیدنی های الکلی اعتیاد دارند به هیچ عنوان نمی توانند برای انجام این عمل یعنی اسلیو معده کاندید باشند.

6 – یکی از موضوع های قابل توجه در ارتباط با اسلیو معده این است که آیا توانایی پرداخت هزینه ی این جراحی را دارید یا خیر. خب همانطور که میدانید عمل های جراحی معمولا هزینه های بالایی را در بر دارند و اسلیو معده نیز یکی از ان ها می باشد. پس اگر توانایی پرداخت هزینه های این عمل را دارید شما نیز برای انجام عمل کاندیدا هستید. البته از این موضوع دور نشویم که مورد های قبلی را نیز حتما باید در خود احساس کنید.

7 – شخصی که برای عمل اسلیو معده کاندید می شود باید از نظر روحی و روانی و به طور کلی از نظر روانشناختی در وضعیت روحی و روانی و جسمی خوب و سالمی به سر ببرد. در غیر این صورت به هیچ عنوان این نوع از افراد به سمت این ن.ع از جراحی ها نروند.

8 – اگر دلیلی چاقی شما به مشکل های عصبی و روان شناختی بر می گردد به شما توصیه می شود که به هیچ عنوان برای انجام دادن این عمل اقدام نکنید.

9 – ود نهایت اخرین مورد به این اشاره دارد که اگر از نظر عمومی سلامتی کامل دارید می توانید برای انجام این عمل کاندید بشوید و اسلیو معده را انجام دهید.

 در ارتباط با توده ی بدنی می توان گفت افرادی که توده ی بدنی آنها  بالای 32 نیز می باشد هم می توانند برای عمل اسلیو معده اقدام کنند و آن را انجام بدهند و به نتیجه های مطلوب و دلخواه خود برسند.

نکته ی قابل توجه در ارتباط با اسلیو معده این جا است که دکتری که انجام این عمل را به عهده می گیرد بسیار مهم است . بنابراین در انتخاب آن بسیار دقت کنید. برای این کار و انتخاب پزشک خود بهتر است به صورت حضوری به مطب پزشک بروید.

اسلیو معده

دوشنبه, 10 خرداد 1400
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان

خدمات دهندگات داربست

پیشنهاد داربستان
نمایش همه
داربست ارزان فوری
7523
تهران
داربست فلزی شکوری
1342
البرز
داربست فلزی شکوری

انجام کلیه امور داربست در اسرع وقت

داربست فلزی صفائی
725
مرکزی
داربست فلزی صفائی

اجاره و نصب داربست اراک و حومه

داربست فلزی میلاد
863
اصفهان
داربست فلزی میلاد

داربست فلزی میلاد در کاشان

داربست فلزی وطن دوست
5759
خراسان رضوی
داربست فلزی وطن دوست

داربست فلزی وطن دوست عضو رسمی اتحادیه در مشهد آماده خدمت رسانی به همشهریان محترم می باشد.نصب داربست فلزي در همه ي مناطق شهر مشهد در سريعترين زمان ممكن شما مي توانيد در انواع پروژه هاي ساختماني همچون نصب داربست برج ها و ساختمان ها، زيربتن و نصب كفراژ با ما تماس گرفته و از خدمات ما بهره مند شويد.

صنعت ساختمان و داربست
2194
تهران
صنعت ساختمان و داربست

خدمات داربست در سراسر کشور داربست های سنتی مجری مونتاژ داربست های شرکت تسکو (زود بست) چهارپایه های داربستی