چیزهایی که باید در مورد گریت های فولادی بدانید
چیزهایی که باید در مورد گریت های فولادی بدانید

چیزهایی که باید در مورد گریت های فولادی بدانید

بسیاری از ما می دانیم چه مشبک ها و چه برنامه های کاربردی در منازل و تنظیمات صنعتی گوناگون هستند. با این حال، بیشتری مردم در باره تقدیرات زیاد نمی دانند و یا در اصطلاح مناسب در حذف، تمایز و یا شناسایی دگرگونی ها باورها و چندین نوع آن نادیده گرفته نمی شوند. این پست به شما کمک می کند الی اطلاعات بیشتری درباره gratifications، شرایط بهره‌گیری شده در تعیین یا شناسایی گونه ها و خصوصیات مختلف و دیگر شرایط که ممکن است در برخی از لحظات سودمند مفید باشد، بیشتر بدانید.
 
گریتینگها به طور کلی می توانند به صورت یک چارچوب یا شبکه ای از میله های متقاطع یا موازی تعریف شوند که به طور معمول راهبند دسترسی از طریق باز و در همان سان دستور برقراری ارتباط و تهویه می شود. این تعریف از gratings یا grates گسترده است، محدود کردن برنامه های کاربردی خویش را با تعریف. "پیشگیری از ورود" شامل برنامه های کاربردی آن به عنوان یک سطح ساختاری مانند دیوار، کف، شمشیربازی، مسیر، سقف و غیره است. این ساختارهای خاص به هیچ وجه یک چارچوب به نکویی طراحی نشده اند، با تغییراتی در طراحی که تهویه موثر بین محفظه ها را بدون هیچ نوع سازش در عملکرد و ظرفیت ساختاری می دهد. اگر چه Gratings با دگرگونی ها متعدد ساخته شده است
 
شرایط مرتبط با گریتینگ فولاد
 
 
 
برخی از واژگان رایج و اصطلاحات استفاده شده درباره مشخصات، گونه ها و دیگر دگرگونی ها شبکه های فولادی عبارتند از:

گریتینگ
 
یک شبکه فولادی با استفاده از میله های باربری و میله های عبور شده از راه جوشکاری مقاومتی برپایی شده است.
فاصله (طول گریت)
 
طول یا طول گریت در راستا جهت بارهای تحمل بار اندازه گیری می شود. دگرگونی ها در درازا گریتینگ ها معمولا در گنجایش باربری خود کشمکش نظر دارند.
 
عرض مشبک
 
عرض مشبک اندازه گیری فاصله در راستا خطوط عبور است.
 
باربری ساده
 
میله های باربری ساده، میله های باربری معمولی هستند که برای ساخت ورقه های فولادی ساده یا مسطح استفاده می شوند.
 
 
 
نوار باربری خشن
 
میله های باربری صوری در یک طرف مسطح هستند و از سوی دیگر دندانه دار یا رگه دار هستند. لبه های نشسته سطح grating های فولادی خاردار را فراهم می کند که معمولا برای خواص ضد انحراف خود به عنوان طبقه صنعتی استفاده می شود.
 
نوار اتصال
 
میله های پیوندیدن میله های اریکه هستند که برای برپایی یک بی گمان برای چارچوب کاربرد می شوند. این میله های مسطح به سمت پانل های شکل در هر خاتمه و برش ها جوش دیتا می شوند الی پانل ها یا کاشی ها را شکل دهند.گرت منطقه ناخالصمحدوده ناخالصی گرت کل مساحت گریت شامل مناطق برش است. ناحیه ناخالصی ناب-سره یا راستین مساحت گریت نیست زیرا مناطقی که برش دیتا شده یا برداشته شده نیز محاسبه شده اند.
 
شبکه ناب-سره گرت
 
محدوده ناب-سره یک گریت، مساحت راستین گریت است. این به همه یا ناحیه ناحیه اشاره دارد، به استثنای (منهای) ناحیه قطع شده است.قطع کردنهر تقدیر از یک رده که نیاز به شکل و برداشته یا برداشته شود تا لوله ها و ستون ها بتوانند از آن عبور کنند، یک برش نامیده می شود. یک برش را می طاقت با راست راست و برش با لبه های مستقیم یا خطوط سر راست و یا منحنی شکل - برش با خطوط یا لبه های منحنی.انگشت پاصفحات انگشت شستشو میله های بزرگ بست می باشد که برای اهداف ایمنی و احتیاطی به لبه ورق های فولادی یا پانل های گریتینگ جوش دیتا می شوند.
 
تعویض زاویه
 
زاویه های تعطیلی، وسایل حمایت هستند که بر روی بتن یا یک قاب فولادی برای حمایت از پانل های گرانیت نصب می شوند.
پاکسازی نصب
 
 Clearance Clearance یک فاصله مجاز از یک پانل گریت به یک پنل یا ساختار مجاور است.
 
 
تیر پله
 
تیرهای پله ای دربرگیرنده توری های فولادی یا پانل هایی با ورق های انتهایی و غیر انحراف هستند که در راه پله ها کاربرد می شوند. صفحات نهایی صفحات هستند که به هر انتهای یک تله پله جوش داده می شوند، امکان نصب راحت به فولاد یا قاب فولادی. غوطه وری بدون انحراف یک نوار ضد انحراف گزیده تر است که به پرده های گریتینگ یا پله های پله ای متصل می شود لغایت سطح جابجایی و جلوگیری از لغزش را فراهم کند.

شنبه, 10 شهریور 1397
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان