سفارش آنلاین تخمین قیمت اجاره و نصب داربست کار شما به صورت رایگان
سفارش آنلاین تخمین قیمت اجاره و نصب داربست کار شما به صورت رایگان

سفارش آنلاین تخمین قیمت اجاره و نصب داربست کار شما به صورت رایگان

یکی از فعالیت های وبسایت داربستان از ابتدا سفارش آنلاین بوده است البته لازم به ذکر است که در حوزه صنعت ساختمان و داربست نمی توان روال کاملاً اینترنتی را در نظر گرفت چون تخمین درستی نمی توان داد اما هدفمان این است که شما با ارائه جزئیات مختصری از کار بتوانیم تخمین نسبتاً درستی از قیمت کار تمام شده به شما ارائه دهیم .

داربستان با بهره گیری از شرکت های متخصص در این حوزه آماده ارسال سفارش آنلاین می باشد شما پس از ارسال سفارش آنلاین به ما، قیمت تخمینی مربوط به کارخود را از طریق تلفن تماس ارسالی توسط شما به اطلاعتان خواهیم رساند و تلاش این است که در سریعترین زمان ممکن اتفاق بیوفتد. با این کار شما می توانید بهترین گزینه را انجام کار خود انتخاب کنید .لینک زیر صفحه ارسال درخواست به داربستان می باشد که بدون عضویت در سایت می توانید درخواستتان را ارسال کنید و در منوی سریع سایت نیز موجود است.

لینک ارسال سفارش آنلاین تخمین قیمت کار شما

ابتدا به صفحه مربوطه رفته و گزینه تخمین قیمت برای کار شما را انتخاب کنید حتماً در قسمت اطلاعات تماس شماره خود را وارد کنید سپس در قسمت توضیحات اطلاعات مربوط به پروژه خود را وارد کنید مثلاً ساختمان یا سوله بعد متراژ طول و عرض و ...

در پایان تیک من ربات نیستم را بزنید تا اطلاعات شما برای ما ارسال شود ما در سریعترین زمان ممکن به درخواست شما پاسخ می دهیم.پاسخ از طریق تماس با شما به اطلاعتان خواهد رسید.

ﺳﻪشنبه, 21 آذر 1396
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان