6 راه برای خارج سازی کسب و کار شما از رکود
6 راه برای خارج سازی کسب و کار شما از رکود

6 راه برای خارج سازی کسب و کار شما از رکود

به گزارش داربستان ؛

کسب و کار کوچک شما رشد کرده ولی به امنیت آینده شغلی خود تردید دارید . اگر کسب و کار شما همه کارهایی که باید انجام بدهد تا پول ساز شود را انجام داد ولی به نتیجه نرسیده وقت آن است که نگاه جدید به کسب و کارتان داشته باشید و به طور استراتژیک فکر کنید و استفاده حداکثری از منابع موجودتون داشته باشید با ما همراه باشید :

قیمت ها را افزایش دهید یا بسته بندی جدیدی برای محصولات

آیا واقعاً وقت این است که قیمت ها را افزایش دهید ؟ این کار ممکن است مشتریان شما ناراضی کند و در نهایت آنها را از دست بدهید کاری که می توانید انجام دهید بسته بندی جدید محصولات است این کار باعث می شود تا مشتری رضایت پیدا کند و دایره مشتریان شما را افزایش دهد.

ارزش تجاری پول نه زمان

در مورد راه ایی که می توانید ارزش بیشتری را ارئه دهید و به شما فرصت بیشتری نمی دهد فکر کنید . مثلا ایجاد دوره خودآموزی به مخاطبان هدف تا آنها بفهمند شما چه چیزی ارائه می دهید ، سرمایه گذاری یک بار است.

نام خود را معرفی کنید

معرفی نام شما به رشد برندتان کمک خواهد کرد مثلا حمایت از کنفرانس ها یا اسپانسری ورزش ها و غیره .

تیم خود را بدون استخدام گسترش دهید!

پیشنهاد میشه که برای گسترده شدن شما بدون استخدام ، کمسیون در فروش بدهید . این به کسب و کارهای کوچک کمک میکنه تا استرس پرداخت حقوق رو نداشته باشن و فروش بیشتری را تجربه کنن.

در مشتریان خود تغییر ایجاد کنید

شما وقتی در رکود هستید مجبور هستید تا به مشتریانی که به شما هم احترام نمی گذارن هم خدمات ارائه دهید اگر چه سود آنچنانی هم برای شما ندارد پس سعی کنید مشتریان بزرگ و قابل احترامی را جذب  کنید و این به سود آوری شما بسیار کمک خواهد کرد.

ارائه محصول جدید

یکی از راه های سود آور ارائه محصول یا خدمت جدید است کارشناسان همیشه میگویند محصولات دوم به مراتب سود بیشتری از محصولات اول دارند زیرا شما پخته تر شده اید و بازار هدف خود را شناخته اید .

با برنامه استراتژیک می توانید سود خوبی داشته باشید و درآمد سالمی کسب کنید و از زندگی خود لذت ببرید.

چهارشنبه, 17 آبان 1396
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان