بهترین نرم افزار های طراحی خانه در سال 2017
بهترین نرم افزار های طراحی خانه در سال 2017

هنگام طراحی یک خانه، معماران و پیمانکاران از نرم افزار طراحی کامپیوتری (CAD) استفاده می کنند. نرم افزار CAD حرفه ای و بسیار پیچیده است، با اجزایی که فروشنده های مواد را در نظر می گیرد، لیست هزینه های ملی و قراردادی های فرعی و همچنین طرح های مختلف مورد نیاز برای هر یک و همچنین نیاز به دانش بسیار عمیقی از ریاضی پیچیده دارد.

نرم افزار طراحی خانه برای DIYers ساده است که می خواهند بخشی از فرایند طراحی، چه برای ایجاد یک خانه جدید و چه در نظر داشتن یک خانه اضافی وجود دارد. این مجموعه برنامه هایی هستند که شامل ابزارهایی برای طراحی منظره ها و تزئینات داخلی، علاوه بر کسانی که برای ایده های ساخت و ساز پایه هستند. هنگامی که طرح خود را ایجاد کرده اید، می توانید آن را با پیمانکاران حرفه ای به اشتراک بگذارید و سپس می توانید طراحی رویای خود را به طرح های مورد نیاز، لیست مواد و برآورد هزینه تبدیل کنید.

در اینجا چهره های برتر ما و چند ویژگی است که باعث می شود آنها را بلند تر از بقیه برجسته:

1- معمار Virtual Architect Ultimate Home Design شامل یک جادوگر است که باعث می شود سقف خانه شما به راحتی اضافه شود تا برنامه های دیگری که در بررسی ما وجود داردهمچنین با اشیاء پیش بارگذاری شده در کتابخانه خود همراه است و با نرم افزار CAD سازگار است. ابزار ردیابی برای ترکیب جنبه های طرح های متعدد خانه به یک طرح واحد  مفید است. معمار مجازی انتخاب برتر و برنده جایزه طلا است.

TurboFloorPlan Home & Landscape Pro -2- برنده جایزه نقره ای ما است و با بیش از 45 طرح نمونه برای کمک به شما شروع می شود. TurboFloorPlan Pro به طور خودکار به دنبال ردیابی مواد مورد استفاده شما می پردازد و شما را با برآورد هزینه و لیست خرید به شما نشان می دهد که هزینه نهایی ساخت خانه شما چگونه است.

Suite Designer Suite -3 دارای ابزارهای بسیار زیادی از قبیل ویژگی های حرفه ای CAD می باشد که می تواند تبدیل به قوت و ضعف شود. این یک کتابخانه جالب سالم است و می تواند اقلام اضافی را از هر دو SketchUp و Trimble 3D Warehouse وارد کند، که به شما تعداد نامحدودی از ویژگی های طراحی برای برنامه خانه شما اضافه می کند. Suite Home Designer جایزه برنز ما را برای ثروت خود از ابزارهای موجود دریافت می کند.
چه نوع نرم افزار طراحی شما برای پروژه شما نیاز دارید؟

انواع مختلفی از نرم افزار طراحی در دسترس وجود دارد، و بهترین آن بستگی به نوع پروژه شما در نظر است. برای بررسی این نرمافزار طراحی خانه، ما سوئیتهایی را مورد بررسی قرار دادیم که شامل همه ابزارهایی هستند که شما نیاز دارید تا یک طرح کامل خانه را از پایه و اساس بر روی کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز ایجاد کنید. ما در نرم افزار خانه و طراحی داخلی برای رایانه های شخصی Mac بررسی کردیم.

اکثر این برنامه ها شامل ابزار پیشرفته برای طراحی چمن و باغ خود می باشند تا خارج از منزل شما به عنوان درخشان به نظر برسد. این سازندگان طرح طبقه نیز عالی برای طراحی اضافی به یک خانه موجود و یا طراحی ایده های خود را برای یک نوسازی بزرگ است. با این حال، شما می توانید هر یک از این مجموعه ابزار تخصصی را در برنامه های طراحی طاقچه پیدا کنید.

به عنوان مثال، اگر شما یک خانه موجود داشته باشید و فقط امیدوار باشید که ایده ای را که در یک نمایشگاه بازسازی خانه محبوب دیدید بازسازی کنید، احتمالا نیازی به یک مجموعه کامل نرم افزاری ندارید. بررسی خود را از بهترین نرم افزار طراحی داخلی بررسی کنید تا ببیند که چگونه می تواند خانه شما را بازسازی و بازسازی کند یا خیر، آیا می خواهید از بین بردن دیوار یا به سادگی مبلمان خود را تغییر دهید.

برنامه های طراحی عرشه برای طراحی اضافات بیرونی به خانه شما مناسب است. این نوع ابزارها شامل سوئیت های طراحی خانه می باشند اما معمولا به عنوان بخشی از نرم افزار طراحی محوطه سازی نیز موجود می باشند. ما هر دو نوع برنامه ها را بررسی می کنیم تا ایده خوبی از آنچه که برای پروژه شما نیاز دارید را بدانید.
چه چیزی باید در نرم افزار طراحی خانه مورد نظر قرار گیرد؟

در جستجو برای بهترین نرم افزار طراحی خانه، مهم است که یکی از آن را انتخاب کنید که آسان است برای استفاده. در حین آزمایش نرم افزار طراحی طبقه، ما در نظر گرفتیم که چقدر یک منحنی یادگیری برای کسی که تجربه برنامه های طراحی ندارد، وجود دارد. ما سهولت نمره استفاده را برای یادگیری تجربه ما برای هدایت برنامه جلب کردیم، از جمله اینکه آیا مشاوره پشتیبانی فنی و یا سایر ابزارهای کمک مانند آموزش تصویری، برای تکمیل بررسی ما ضروری بود. در اینجا برخی از نکات دیگر که باید در هنگام انتخاب یک برنامه طرح خانه و برخی از تجربیات ما در هنگام بررسی آنها مورد توجه قرار گیرند.

4- نمایش 2D و 3D
تمام برنامه های مورد بررسی ما نرم افزار طراحی 3D هستند. این بدان معنی است که شما می توانید خانه رویا به پایان برسید در هر 2D، که صاف و به نظر می رسد یک طرح و 3D، که بافت ها و رنگ ها به شما ایده چه محصول نهایی نگاه خواهد کرد.

ما با DreamPlan به ویژه تحت تاثیر قرار گرفتیم زیرا به شما اجازه می دهد تا با استفاده از ویژگی های کشیدن و رها کردن در 3D طراحی کنید. سپس برنامه خود را به صورت طرح 2D با ابعاد گنجانده به صورت خودکار تبدیل می کند. این در اکثر برنامه های مخالف است که نیاز به جنبه های ساختاری ساختمان را در دید 2D تکمیل می کند.

 

نرم افزار نهایی مورد نظرما  نرم افزار ساخت خانه است
خانه طراح سوئیت نیز بسیار آسان برای استفاده است. همانطور که دیوارهای بیرونی را ایجاد می کنید، برنامه به طور خودکار شامل خطوط و ابعاد برای سقف و پایه شما می شود، از بین بردن برخی از گام های بسیار پیچیده ای از فرآیند طراحی طرح طبقه. شما همچنین می توانید تعیین کنید که آیا می خواهید اندازه گیری ها را در اندازه گیری های استاندارد یا متریک ایالات متحده نمایش دهید.

Sweet Home 3D -5

  دارای یک ویژگی شسته و رفته است که به شما اجازه می دهد به طور همزمان برنامه های 2D و 3D را مشاهده کنید. با قرار دادن ویژگی ها و اشیاء در طراحی 2D خود، می توانید آنها را به طور خودکار در نمای 3D رندر کنید. این باعث کاهش اشیاء شناور می شود، نتیجه ساخت در 2D است که مکان هایی را که در طراحی شما قرار دارد به جای اینکه به زمین بچرخند، قرار می دهد که فقط در یک نمای 3D دیده می شود. این ویژگی همچنین به شما اجازه می دهد تا به سرعت بررسی کنید که همه چیز متعادل است.

6- کتابخانه شیء
برخی از برنامه ها مانند Punch Home & Landscape Design Premium دارای هزاران مورد هستند و شامل چندین سبک جداول و پنجره های مختلف می باشند. دیگران مانند Sweet Home 3D دارای اشیاء اساسی مانند ویندوز و درب هستند که می توانند به ابعاد دلخواه شما اضافه شوند و سپس به ابعاد مورد نظر شما اصلاح شوند، هر چند که نمی توانید سفارشی کنید. ما دریافتیم که برنامه هایی با اشیاء بیشتری در کتابخانه هایشان، طراحی و طراحی خود را به گونه ای طراحی و طراحی می کنند که از آنجاییکه اقلام بیشتر به جای دارندگان اساسی کار می کنند، ساده تر می شود. این برنامه ها معمولا شامل اقلام تزئینی بیشتری از قبیل گلدان می شوند تا از روی میز و پنجره ها تزیین شوند.

اکثر برنامه های مورد آزمایش ما به شما اجازه می دهد کتابخانه جابجایی را با وارد کردن اقلام از وبسایت های شخص ثالث محبوب، هزاران مورد دیگر را افزایش دهید. SketchUp و Trimble 3D Warehouse بیشترین استفاده را دارند و هزاران مورد از آنها را می توانید به صورت رایگان وارد برنامه هایی مانند TurboFloorPlan Home & Landscape Deluxe کنید. اکثر این نرم افزار فقط با یک کتابخانه شخص ثالث سازگار است، اما یکی از برتری های ما، Home Designer Suite، می تواند اشیا را از هر دو پایگاه داده وارد کند.

به عنوان بخشی از کتابخانه جبر، نرم افزار طراحی 3D شامل اشیای چشم انداز است. همانطور که با کل کتابخانه جسم، ما هر گیاه را در هر کتابخانه گیاهی برنامه شمارش کردیم. ما همچنین در مورد زمانی که این گیاهان گیاهان در فضای باز قانونی بودند و هنگامی که برنامه ها فقط گیاهان داخلی و گیاهان را در بر داشت، توجه داشتند. به طور معمول، اشیاء بیشتر در کتابخانه گیاه، گزینه های بیشتری که شما باید باغ خود را نگاه دقیقا همانطور که شما تصور کنید.

7- برنامه های واردات و ویژگی های ردیابی
یکی دیگر از ویژگی های سرگرم کننده یک برنامه ریز پلان است. با استفاده از این ابزار می توانید یک عکس از یک خانه، یک طرح سطح نمونه یا یک طرح را باز کنید و جنبه هایی را که دوست دارید را دنبال کنید و آنها را در خانه خود نگه دارید. این یک راه عالی برای مشغول بسیاری از ایده ها به یک طرح خانه است. این نیز ارزشمند است اگر شما برنامه های خانه خود را در حال حاضر و امیدواریم که طراحی علاوه بر سقف. با استفاده از ابزار ردیابی، می توانید به راحتی یک دیوار را گسترش داده و فضای دیگری را ایجاد کنید که با اندازه گیری ها و طرح بندی خانه فعلی شما قابل مقایسه است.

ما متوجه شدیم که برخی از برنامه ها این ویژگی را دارند، اما ما ابزار کار را روی ماشین های آزمایشی ما مشکل کردیم. در حالی که ما به نرم افزاری که با آن مشکلی داشتیم اعتبار داشتیم، کسانی که کار می کردند امتیاز بیشتری برای این ویژگی دریافت کردند.

8- ابزارهای چشم انداز
طراحی حیاط شما به همان اندازه به عنوان ایجاد خانه شما اهمیت دارد. علاوه بر یک کتابخانه گیاهی سالم، برای دیگر اشیاء در فضای باز، مانند کباب کردن کباب کردن و مبلمان بیرونی، برای کمک به ایجاد یک واسط زیبا نگاه کنید. اگر شما یک طرح مانند Total 3D Landscape & Deck Premium را انتخاب کرده اید، می توانید از قالب های باغ استفاده کنید که باعث ایجاد تصور و ایجاد مناظر شما می شود.

در حالی که ابزارهای چشم انداز را آزمایش می کنید، متوجه شدیم DreamPlan بهترین و ساده ترین ابزار توپوگرافی است. ابزارهای توپوگرافی برای بازسازی تپه ها و تپه هایی که به مقدار زیادی طبیعی هستند، استفاده می شود و می توانند به شما کمک کنند که چمن چشمان شما را شبیه می کند، اگر خاک بیشتری برای ساخت آن ایجاد کنید. به طور معمول، با این حال، شما احتمالا نمی خواهید از این ابزار ها بیش از حد استفاده کنید و نقشه های توپوگرافی را به حرفه ای ها اضافه کنید.

شما همچنین می توانید ابزار طراحي عرشه و حصار استفاده کنید که به ویژگی های ساختمان اتاق برنامه های طراحی خانه بسیار شبیه است - شما می توانید یک عرشه را به خانه خود متصل کنید و یک درگاه بیرونی را به عنوان یک نقطه دسترسی آسان قرار دهید. همان ابزار بافت و ابزار طراحی سفارشی که برای به روز کردن خانه خود استفاده می شود، می تواند عرشه ای را ایجاد کند که از لحاظ زیبایی خشن و مکمل بیرون خانه است.
نهایی ما در مورد نرم افزار ساخت خانه است

برنامه های طراحی خانه ابزار سرگرم کننده برای ایجاد خانه رویایی شما است. در حالی که هنوز ممکن است شما نیاز به یک حرفه ای برای ایجاد طرح های نهایی داشته باشید، نرم افزار طراحی کف ابزار بسیار خوبی است که به شما کمک می کند بینایی خود را پایین بیاورید و آن را به اشتراک بگذارید. به ویژه اگر شما یک برنامه را انتخاب کنید، مانند Virtual Architect Ultimate Home Design، برنامه های نهایی خود را به عنوان یک فایل DXF یا DWG که با نرم افزار حرفه ای CAD پشتیبانی می کند، ذخیره می کند.

دوشنبه, 13 شهریور 1396
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان