راه حل درمانکده برای بیماران در دورترین نقاط ایران
راه حل درمانکده برای بیماران در دورترین نقاط ایران

مسئله دسترسی به پزشک متخصص همواره یکی از چالش برانگیزترین موضوعاتی است که ساکنین شهرهای کوچک با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. چرا که پایتخت نشینان و ساکنان کلانشهرها به سادگی می‌توانند با مراجعه به بیمارستان‌ها و مراکز خدمات درمانی وقت ملاقاتی برای مشاوره با بهترین پزشکان متخصص رزرو کنند. اما این موضوع برای ساکنان شهرهای کوچک چندان آسان نیست.

چه بسا بیمارانی که به دلیل عدم دسترسی به موقع به پزشک متخصص و پیش برد راه‌های درمانی عواقب جبران ناپذیری را متحمل می‌شوند. در حالی که امروزه و با دسترسی به مشاوره آنلاین در زمینه‌های مختلف پزشکی این مشکلات به مرور رنگ باخته است.

امروز دیگر فرقی ندارد که پایتخت نشین هستید یا ساکن یکی از دورترین نقاط ایران، به کمک ابزارهای ارائه شده توسط مشاوره‌های آنلاین پزشکی می‌توانید با بهترین پزشکان متخصص کشور مشورت کنید و روند درمانی خود را آغاز کنید.

چالش‌های پیش روی بیماران هنگام رزرو نوبت پزشک

 • اولین و اصلی‌ترین چالش پیش روی بیماران هنگام رزرو نوبت پزشک، داشتن شناخت کافی از پزشک متخصص مربوطه است. زیرا داشتن تخصص و تجربه کافی در زمینه مورد مراجعه همواره یکی از اصول مورد نظر بیمار بوده است.
 • طولانی بودن مسافت و اتلاف زمان هم یکی دیگر از مسائل و مشکلات بیماران ساکن شهرهای کوچک با آن مواجه هستند.
 • عدم دسترسی به بهترین زمان مراجعه و تماس با مطب پزشک هم یکی دیگر از مشکلاتی است که مراجعان پزشکان معمولا از این مسئله گله‌مند هستند.
 • مسئله هزینه نیز یکی دیگر از اصلی‌ترین چالش‌های اکثر بیمارانی است که برای ملاقات با پزشک متخصص مجبورند به شهر دیگری سفر کنند.
  زیرا این بیماران علاوه بر هزینه‌های درمان و پزشکی خود، هزینه رفت‌وآمد و اقامت در شهر مقصد را نیز متحمل می‌شوند.
 • خستگی راه، بی‌خوابی، اخذ مرخصی‌های چند روزه و ... نیز همگی جزو مسائل و محدودیت‌های ساکنین شهرهای کوچک است.

 

به کمک درمانکده با محدودیت‌های جغرافیایی خداحافظی کنید

به کمک درمانکده با محدودیت‌های جغرافیایی خداحافظی کنید

برای رفع چالش‌های مطرح شده، تیم درمانکده سعی دارد با ارائه پلتفرمی که از زیرساخت اینترنت بهره می‌جوید، امکان دریافت مشاوره آنلاین پزشکی را به سادگی برای بیماران فراهم کند.

پلتفرم آنلاین درمانکده امکان دسترسی به اطلاعات پزشک، تخصص مربوطه، آدرس و شماره تماس مطب و تایم‌های خالی موجود برای رزرو نوبت را فراهم کرده است.

بنابراین تمامی بیماران و مراجعان، بدون محدودیت زمانی و مکانی می‌توانند به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کرده و نسبت به دریافت آنلاین نوبت از پزشک مورد نظر خود اقدام کنند.

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که در مورد استفاده از خدمات مشاوره آنلاین تخصصی وجود دارد، تشخیص زود هنگام بیماری و از دست ندادن فرصت طلایی درمان است. بنابراین می‌توان گفت که در بسیاری از موارد استفاده از مشاوره آنلاین تخصصی جلوی پیشروی بسیاری از بیماری‌ها را می‌گیرد.

از سوی دیگر نیز خدمات آنلاین مشاوره معمولاً شامل مشاوره آنلاین مغز و اعصاب، متخصص عفونی، متخصص گوش و حلق و بینی و ... است. بنابراین بیمار در برابر تخصص مورد نیاز خود با هیچ محدودیتی روبه‌رو نخواهد بود.

 

مزایای استفاده از پلتفرم درمانکده برای دریافت مشاوره آنلاین تخصصی

مزایای استفاده از پلتفرم درمانکده برای دریافت مشاوره آنلاین تخصصی

استفاده از پلتفرم مشاوره آنلاین پزشکی درمانکده مزایای بسیاری دارد که در ادامه به برخی از مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 • فراهم کردن امکان دسترسی به بهترین پزشکان متخصص برای بیماران ساکن در دورترین نقاط ایران
 • حذف محدودیت‌های زمانی و مکانی با ارائه مشاوره آنلاین تخصصی در حوزه‌های مختلف پزشکی
 • امکان دسترسی به اطلاعات پزشکان برای همه افراد
 • فراهم کردن امکان رزرو نوبت در نزدیک‌ترین زمان ممکن برای دریافت مشاوره آنلاین
 • کاهش هزینه‌های رفت‌وآمد و اقامت برای بیماران ساکن در شهرهای مختلف
 • کاهش زمان تشخیص بیماری و درمان به موقع آن
 • ارائه مشاوره تلفنی روانشناسی، مغز و اعصاب، پزشک عفونی و سایر تخصص‌های کاربردی
 • امکان برقراری ارتباط با پزشکان متخصص و دریافت مشاوره آنلاین در سریع‌ترین زمان ممکن
 • امکان استفاده از تجربیات چندین پزشک متخصص در کمترین زمان

با توجه به آنچه که ذکر شد، می‌توان چنین نتیجه‌گیری کرد که استفاده از خدمات مشاوره آنلاین تخصصی درمانکده می‌تواند یکی از اصلی‌ترین دغدغه انسان عصر حاضر را از بین ببرد و زمان رسیدن به سلامتی بیمارانی که دور دورترین نقاط ایران ساکن هستند را نیز به حداقل برساند.

چهارشنبه, 12 آبان 1400
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان