قیمت داربست فلزی متحرک چرخدار تاپمن
قیمت داربست فلزی متحرک چرخدار تاپمن

دسترسی آسان جهت کار در ارتفاع

ارتفاع قابل دسترسی برای دو سایز مختلف تا 8 متر و 14 متر.
مونتاژ و دمونتاژ بسیار راحت به دلیل جنس آلومینیومی سبک، بدون نیاز به نصاب حرفه ­ای.
تحمل بار تا 225 کیلوگرم.
چرخ­‌ها دارای سیستم ترمز دو طرفه است که باعث افزایش ایمنی می­شود.
همزمانی کار در چند ارتفاع.
تثبیت­ کننده ها برای ارتفاع تا 5 متر و بالاتر قابل استفاده هستند.
 

مراحل نصب داربست متحرک تاپمن

- قرار دادن چرخ ها در داخل فریم اصلی

اتصال مهاربند افقی به میله عمودی فریم اصلی که به سادگی به صورت کلیکی و چفتی متصل می شود. (شکل 1) ** نکته: مطمئن شوید که چرخ ها قفل شده اند. در این مرحله فریم اصلی به صورت supporting-self در آمده است.

اتصال مهاربند

-انتهای دیگر مهاربند افقی را به فریم اصلی رو به رو وصل کنید.

-دو مهاربند مورب را به موازات هم در خالف جهت یکدیگر به فریم اصلی متصل کنید. (همانطور که در شکل 2 نشان داده شده است). ** نکته: با استفاده از یک تراز ، صاف بودن مهاربند افقی را چک کنید . در این مرحله چارچوب اصلی آماده شده است. 

دو مهاربند مورب

- ولین پلتفرم(سکوی) کار را به راحتی با استفاده از قالب های زیر آن بر روی فریم اصلی سوار کنید.(شکل 3) 

سکوی

- در ادامه برای افزایش ارتفاع، فریم دوم را بر روی فریم اول قرار داده و با استفاده از پیچ و مهره که روی آن قرار گرفته این دو فریم را در محل اتصال به یکدیگر محکم کنید. 

- الگوی نصب مهاربند های مورب را مانند مرحله قبل تکرار کنید . **نکته: نصب مهاربند های مورب به صورت زیگزاگی است به گونه ای که از انتهای یک مهاربند ، مهاربند مورب بعدی نصب می شود و در سمت دیگر دو تیرک افقی متصل می شوند . 

- دومین سکو را نصب نمایید. 

- فریم گاردریل که کمی کوچک تر از فریم پایه است در قسمت باالی آخرین سکو نصب کنید. 

- در قسمت بالایی آخرین سکو مهاربند ها به صورت افقی یک به یک متصل می شوند و یک نرده 1متری ایجاد می شود (شکل 4)

آخرین سکو مهاربند ها

مزایای داربست فلزی متحرک چرخدار:

جنس آلومینیومی این محصولات آنها را بسیار سبک و قابل حمل کرده است، به گونه‌ای که به آسانی قابل جابه‌جا کردن و حمل و نقل هستند و برای مونتاژ و دمونتاژ آنها نیاز به نیروی متخصص و حرفه‌ ای نیست. همچنین امکان دسترسی به ارتفاع بالا در عین سبک بودن و اشغال فضای کم را می‌دهند.
 
این نسل از داربست­‌ فلزی متحرک در بسیاری موارد از داربست‌های ثابت نسل قبل، مفیدتر  و در طولانی­ مدت، مقرون به صرفه ­تر هستند. زیرا با خرید یک نمونه از این محصول شما می‌توانید برای همیشه از آن استفاده کنید و به طور چشمگیری در مصرف نیروی کار و هزینه صرفه‌جویی کنید.
 
ایمنی بالای داربست فلزی متحرک نقطه قوت دیگر این محصول است که باعث افزایش اطمینان خاطر نیروی کار و در نهایت افزایش راندمان کاری است. زیرا دیگر خبری از تخته‌های معلق و غیر ثابت داربست‌های ثابت نسل قدیم نیست. عرشه‌های محکم و مقاوم داربست فلزی متحرک چرخدار قابل تنظیم در ارتفاع‌های مختلف است. همچنین چرخ‌های این محصول دارای سیستم ترمز دو طرفه هستند که این نیز خود در افزایش ایمنی محصول حائز اهمیت است.
 
داربست فلزی متحرک چرخدار در پروژه های ساختمانی مختلف برای کارهایی از قبیل لوله­ کشی، نقاشی، برقکاری، تزئینات داخلی و دکوراسیون، گچکاری و نصب سقف و دیوارپوش کاربرد دارند . برای ترمیم و تعمیر و شست و شوی نما هم بسیار کارآمد هستند.
 
همچنین در مراکز تجاری و پاساژها، بیمارستان­‌ها، سوله ­ها، فرودگاه‌­ها، پمپ­ بنزین­‌ها، هتل‌­­ها، پروژه­ های صنعتی مانند میدان­‌های نفتی و گازی و غیره کارآمد هستند.
 
داربست فلزی متحرک چرخدار تاپمن (Aluminium Mobile Scaffold) از جنس آلومینیوم ساخته شده است. فلزی که در عین سبکی مقاومت بسیار بالایی دارد. این داربست‌ها در دو سایز 6 متر و 12 متری قابل سفارش هستند. در مدل 6 متری ارتفاع قابل دسترس تا 8 متر قابل ارتقا است و در نمونه 12 متری تا 14 متر امکان دسترسی می‌دهد. مجموعه ‌تحت لیسانس مستقیم شرکت تاپمن Topman ( یکی از معتبرترین شرکت‌ها در زمینه طراحی و ساخت داربست متحرک) داربست فلزی متحرک خود را عرضه می‌کند.
 

قیمت داربست فلزی متحرک 

ارتفاع 6 متر 90 میلیون تومان
ارتفاع 12 متر 190 میلیون تومان
 
لازم به ذکر است که این محصول توسط  ارائه می شود .

لینک های  مرتبط :

ایمنی داربست های متحرک چرخدار
 
ثبت سفارش اجاره یا خرید چهارپایه داربستی
 

ﺳﻪشنبه, 27 مهر 1400
اشتراک گذاری :

تعداد نظرات : 0

ثبت نظر
داربستان